bugün

dizi-film oyuncusu,başak gürsoy ajansta mankenlik yapan,esmer güzeli hoş hatun...
^^film ve dizileri^^
bizim ev
aynalı tahir
kurşun kalem
mert ali
vasiyet
kınalı kar
çapkın
sensiz olmuyor
rüyalarda buluşuruz
sensiz olmuyor 'da gördüğümde tanıyamadım çok güzel oyuncu. emre altuğ çağla'yı bırakıp bunla beraber olmalı. çok yakışıyorlar.
çekici bir hanım. hele oynarken mimikleri, jestleri. bugüne dek hep sabun köpüğü yapımlarda yer alması şanssızlıktır. bir şehrezattan neyi eksik. tamam belki kısa ama. popüler dünyada adını kirletmemiştir. bu da alkışı hak ettiğini gösterir.
bu akşam üzeri trt için çekilen bir dizinin çekimleri için mahallemize teşrif etmiş olan güzel hatun kişi. bir elinde telefon bir elinde ülker çizi salına salına dolanıyordu ki tam o sıra rastladım kendisine. yakından görmüş biri olarak söyleyebilirim ki gerçekten çok güzel hatunmuş.
bir zamanlar kanal d'de başrollerini emrah ve nurseli idiz'le paylaştığı kınalı kar isimli dizide nazar karakterini canlandıran, dizide kötü kalpli yukarı köyün ağasının ise kendisine sürekli boncuklu evin hanımı dediği oyuncu.
(bkz: ozlem conker)
1 Temmuz 1973 Ankara doğumlu oyuncudur. Kınalı Kar, Çapkın, Sensiz Olmaz gibi dizilerde oynamıştır. En son Eksik Etek isimli bir dizide kaymakam rolündeydi fakat dizi tutmamıştı.
En çok sevdiğim güzelmi güzel, müthiş bayan oyuncu.
aşk ve ceza dizisinde "ceyda" karakterini canlandıran oyuncu. yalnız gerçekten rolü bu kadar mı yoksa zamanla artacak mı? eğer böyle kalacaksa diyebileceğim tek bir şey var: (bkz: nereden nereye)
1973 doğumlu olduğunu hiç belli etmeyen fıstık. benim tipim bu arkadaş. ne zaman o kadar yaşlandı anlamadım. bi hata olmasın!
Türkiye'nin en güzel kadını . Uzak ara.
değişik bir albenisi olan kadın.
canan dizisinde başrolde oynayan zarif oyuncu. ilgi çekici bir sesi vardır.
kınalı kar'ın nazar'ı şimdi karagül dizisinde oynuyor. 43 yaşında bu kadar güzel olmasına şaşılacak kadın! haa bir de sevgilisiyle sarmaş dolaş yakalanmış:)
http://www.burcmagazin.co...conker-tatilde-yakalandi/
hep güzel her zaman güzel olan hatun. harbi çok güzel lan.