bugün

yanlış anlaşılmalara sebep olan mesaj çeşidi. önyargıyı yıkamıyor, kişi niyetlerini belli etmiyor. sonra da çemkirilmeye çalışılıyor.
adının aksine özel hiç bişey paylaşılmayandır.
sol frame de gördüğünüz zaman: "aha mesaj gelmiş... hayırdır inşallah bu saatte" diyebilirsiniz. tabi yeterince malsanız.
sözlüğün hemen sağ köşesinde özel msj (xxxx) şeklinde yer alan butoncağızdır.
yeni bir mesaj aldığınızda kızarıp bozarıyor. bi bakıyorum benimki tusturuncu olmuş. hemen aklımda kimden, ne geldiği beliriyo. şahsen bana mesaj atacak kişiler belirli. içimden ya x, ya da y'dir diyorum. şimdiye kadar pek yanıldığım söylenemez. hatta hiç yanılmamışımdır belki de. çünkü genelde ilk mesajları ben atarım, gelenler cevap niteliğinde oluyo. laf aramızda bazen o beklenen cevaplar bile gelemeyebiliyo. durum o kadar vahim işte. off içerlendim bak şimdi. allah ım çok mutsuzum.

(bkz: sözlük beni bağrına bas lan allahsız)
sözlüğün sağında yer alan buton. ilk özel mesaj; sözlüğe üye olup, hesap aktifleştirdikten sonra uludagsozluk'ten yazarlara gelen çaylaklık ve sözlük formatıyla ilgilidir. sanırım ikincisi de, yazar olduğunda gelir.
yönetimde bulunan yetkili kişiler tarafından gayet rahat bir şekilde okunabildikleri için özel sıfatını haketmeyen mesaj türüdür. haa gereksiz olarak muhakkak okunmuyordur ama okunabilir, onu diyorum. *
(bkz: top secret)
bi yerlerde bunu çok kullananların olduğuna inandığım buton. (bkz: ahh ahh)
(bkz: özel mülk)*
çaylak yazar'ın "selam aurora sin" olarak başlayan ve moderatörden aldığı ilk mesajdır ve çaylak yazar çok mutludur...
yanmayan buton, dolmayan kutu, beklenen, gelmeyen sözcükler... gibi çağrışımlar işte.
james bond sozlukte yer alan ve kendisini okunduktan 5 saniye sonra imha eden mesaj tipidir.
geldiğinde yazarlığa kabul edilmiş olabileceğimi düşündüren kişisel iletidir.
en az 'bireysel emeklilik' kadar saçma bir kavramdır. ulan özel olmayan mesaj mı var? attığım her mesaj, tüm yazarlar tarafından görülebiliyor mu yani?
özel mesaj yoktur. kişiye özel mesaj vardır. onu bile deşifre edebilen yazarlarımız olduğu için, özelliğini kaybetmiş mesajlarda vardır ayrıca.
en ideal küfür ve hakaret yolu. topu topu 12 mesajım var ve yarısından fazlası hakaret ve küfür dolu. ne yapalım sinirlendirmişim demek ki. deşarj olmalarını sağlayabildiysem ne mutlu bana.
entyrsindekine ters birşey yazdığınız yazarın entryi girdiğinizden 2 saniye sonra gönderdiği mesajdır.

(bkz: jet hızı)
(bkz: uzay çağı)
zall (genel msj)
zall (ölümüne genel msj)
ve başka bir sözlük reklamı
adaletin bu mu dünya?!
şu an için çaylaklık kuralları dışında hiçbir mesajın rahatsız edemediği özelim.
kırmızı ışığın hiç sönmemesini istediğim buton.

edit: kırmızı ışığı yakan arkadaslara tesekkürler.
yandığı zaman insanda garip bir heyecan uyandıran nesne ;

acaba birisi entrymi çok mu beğendi de attı?

kesin alevli bir tartışma başlayacak.

tüh erkekmiş... *
Şu sıralar bana gelen mesajları iletemeyen hede.*
sözlükte sadece smiley koyduğunuzda "mesaj hani?" tepkisini verendir.
"bu ne lan" demek istiyor gönül ama mümkün olmuyor.
an itibari ile burdan yazdığımız küfürlerin bize çaylaklık olarak dönebileceğini öğrenmemi sağlamış olan kısımdır.

acemilik böyle birşey işte...
devamlı sıfırladığım bir gereç. ancak şimdilerde yapmamam gerektiğini düşünüyorum. ilginç şeyler saklı. ancak bir sorun var. şu an 118 de takılı kalmış. aklıma 11880 gelip duruyor. acilen bir şey yapmak lazım. ***