bugün

sözlükte özel mesaj butonu. özel masaj butonunu da bekliyoruz
(bkz: özel mesaj)
zall'ın üşendiğinden midir, msn diline alıştığından mıdır bilinmez ama mesaj yerine msj yazması düşündüren fasilite.
yanında parantez içinde özel meseje'lerimizin sayısının yazdıgı buton anam.
bu kadar dilbilgisine onem veren bir sitenin neden "ozel mesaj" degil de, "ozel msj" yazdigini dusundugum butoncuk.
dil bilgisi yanlışı eğer yer açısından yapılmışsa gelişmeler butonunun 10 harften oluşması ama özel msj ın sadece 7 karakterden oluşmasıyla çelişkiye düşen buton.
gammazların moda şikayet etmesi gereken sözlük içi yazı. **
(bkz: pm)
yasakani'nin sozluk ici arama basligina verdigi bakinizin (bkz: #3713971) aynisini yazmak istedigim baslik.

tanim: ozel mesajlarinizi su an icin 10ar 10ar gorebildiginiz yer.
sözlükte duymakistemiyorum sayesinde şu aralar sık sık kullandığım, eğlenmeme ve sıkılmamama neden olan aktivite.
1 saat içinde tam 2 kez yanan ve "aha mesaj geldi" diyerek heyecanlanmama neden olan butondur, fakat bendenize ne o iki mesaj gelmiştir nede gelen mesajları okumuşumdur.
(bkz: mysql server has gone away)
mesaj gelmediği halde göz kırparcasına bir yanıp bir sönen buton.
sayfa her yenilendiğinde ilk baktığım buton. turuncu turuncu yanması dileğiyle, esen kalsın...
zall'ın sesli harf tasarrufuna giderek üzerine "özel msj" yazdığı butondur.

(bkz: devir hesap devri)

(bkz: özel msj butonunu mavi renkte görmek)
popüler yazarların sürekli sarı renkte duran butonu.
popüler yazarların sürekli kulladığı temaya uygun renkte parııl parııl parıldayan butonu.
(bkz: özel emescey)*
çok nadir sarı renkte duran butonum.. popüler değil miyim ne.
(bkz: ozel msj ne lan)
(bkz: sözlükte öyle bişey mi var)
(bkz: vay be adamlar yapmış)
eski mesajlarda nostalji yapmak için kullanılan sayfa numaralandırma bölümü değişmiş buton. iyi mi olmuş, kötü mü olmuş bilemedim. estetik olarak iyi gibi duruyor. ergonomik açıdan ise şüphelerim var.
sözlüğün tepesinde bulunan ve an itibari ile resmen kafayı sıyırmış sekmedir. yanıp yanıp sönmeler hoş bir hava katmaktadır ancak üzerine tıklandığında herhangibir mesajın alınmadığını görülünce tırsıtan düğmedir.***
(bkz: özel msj)
sözlüklerin en gereksiz departmanı.
emesen'e geçilmedikçe 'güzel'.
sözlük şeysi, çok akıllıyım ben ya.

az önce yolladığım özel mesajı tekrar okuyunca zerre kadar bir şey anlamadım. karşımdaki yazar demek istediğimi anlayıp, cevap vermiş.

insanlar çok zeki lan.

deşifre: yazar diye bahsi geçen kişi; sigircan.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar