bugün

tolga karel'in sevgilisi.yüzü ve özellikle gözleri çok güzel.87li.
http://www.oyuncuadresi.c...OyuncuID=1583&Sayfa=7

şu kimsedir.
biraz demet evgar'ı andırmaktadır.
kaşlarını düzgün alması gereken bayan oyuncu. *
baslık acılmaya bile layık görülmemis, oysa ki koskoca kasaba dizisinin oyuncularından, tolga karel'in eski sevgilisi kendisi.
Çok çok güzel bir hemcins idir. Gözleri yeterdir ve oldukça doğal bir güzelliği vardır.
kanal d nin nuri isimli dizinde reyna karakteriyle rol almaya başlayacak oyuncu. tatlı ve güzel bir hanım. yeni dizisinde başarılı olması dileğiyle...
kiloları yüzünden muhteşem yüzyıl'ın "hürrem" rolünü kaçırdığı söylenen kızcağız.
o değil de, bu kız tamam sıfır beden değil ama şimdiki hürrem de bildiğin balık etli. aralarında kilo bakımından zerre fark göremiyorum. hatta bu kız bana biraz daha çıtı pıtı, eli kolu daha zarif geldi diğerine nazaran. bence gayet çekici ve kadınsı hatları var. 88 doğumlu yanlış hatırlamıyorsam. 22-23'den biraz yaşlı gösteriyor ama.
cok guzel ve de hareketleriyle dogal bir hatun.
dizi oyuncusu, genç, güzel kadın.
nuri'de oynayan türkiye'nin seksi bayan oyuncularından.
geçen gün nişantaşı'nda gördüğüm hatun kişisi. aman yarreppisi o da ne öyle dedim bi an yaradana.
iticilik nedeni fazla dişi hatları olmasındandır. yani şöyle ki; gözler iriyse, dudaklar daha zarif olur , dudaklar çok iriyse, gözler çok iri olmaz biraz alışılmışın dışında bir tipi var. ayrıca çenesi ve yüz hatları geniştir. itici gibi gelmesinin sebebi muhtemelen bunlardır. ama genel hatlarla güzel bir surat ve söylediğim gibi hatların hepsinin dikkat çekici olması bir miktar itici olduğu düşüncesini yaratabiliyor insanda sonuç olarak; kusursuz bir surat, güzel bir beden.
ankara'da her yerde gördüğümüz bir zamanlar osmanlı kıyam posterlerinde otoban gibi kaşlara sahip olduğunu gördüğümüz hatun. gidiş geliş altı şerit nerdeyse.
twitter da saçmalayan oyuncu.
henüz adnan haconun gözünden kaçmış olan çıtır.
pek feyzli maşallah.
görsel
gözlerinin güzelliği ile büyüleyen oyuncu.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
romantik komedi 2 bekarlığa veda filminde rol alan oyuncu.

--spoiler--
film için üzerine aşırı yükseltilmiş seksapalite genel havasını bozmuş.
bu seksapal durum onun her sahnesinde içip içip sevişmeye itmiş/ittirilmiş.
yinede güzel kadındır.
--spoiler--
taşın tanımı olsa gerek. evet.
güzel mi çirkin mi anlayamadım sözlük. bazen televizyon'da rast geliyorum vücudumun tamamını bir ürperti kaplıyor, bazense çok sıradan renkli gözlü bir kadın hissi veriyor. ben tüm bunlarla uğraşırken oyunculuğu nasıldır diye dikkat etmedim. umarım o güzel gözlerine zap yaparken devamlı denk gelirim.
saçları düzken daha güzel olan renkli gözlü oyuncu kişisi.
Ağlatan dans dizisinde oynamaya başlamış, feykalade tatlı düz saçlıyken 10 saniyeden fazla bakılmaması gereken hatun kişisidir.
internette adamakıllı yüksek çözünürlüğü olan bir wallpaper çalışmasını bulamadığımdan mütevellit, kendisi için bir wallpaper çalışması yaptığımda doğrudur;

http://oi57.tinypic.com/nqbqkh.jpg

edit: Uyarı için "vito andolini "'ye teşekkürler.
şu aralar trt 1'de yayınlanan yeşil deniz dizisinde oynayan kızımız. öyle vahşi bir çekiciliği var.
estetikli* güzellerden olduğundan dolayı tam puan veremediğim, oyunculuğu "eh işte" olan hatun.

ama dişidir orası ayrı...
görsel