bugün

yaşayarak öğreten sınav. daha önce tatmadığım bir gerilim duygusu tattırmaktadır an itibariyle.
her beş dakikada bir uyanıp saati kontrol etmenizle uykularınızın içine etmiştir kendisi. e hadi ama altı üstü bi sınav deyip kafayı yastığa gömüp uyuma girişimlerinde bulunsanız da en fazla 5 dakika daha başarılı kalabilirsiniz. sistemleri bozan sınavdır kısacası.

(bkz: sınav sabahı kusmak)
(bkz: sınav günü acilde sabahlamak)
hakkında girilen başlıklara bakılarak sözlüğün yaş ortalaması hakkında daha net bilgilere ulaştığımız sınav.
kalan son 10 dakikasıyla bana bugunun ilk gerilimini yaşatmaktadır kendisi. gun sonuna kadar yaşlanmış bir insan olmamak umuduyla efendim..
an itibariyle cnn de birincilerin aciklandigi sinavdir.gecen senenin birincisi cocuk neden girdi bilmiyorum ama ego tatmini olsa gerek bu senede girmis ve yine birinci olmus..
2 tane üniversite öğrencisi derece yapanı bulunan sınav.
adamlar geçen sene dereceye giren adamlar üniversiteye yerleşmiş, bu sene sınava bir daha girip yine derece yapmışlardır. vay monako.
bir kaç dakika sonra internet alemini kitleyecek sınavdır.

haykırış editi: bok mu var ne acale ediyorsunuz bakarsınız akşama hayret bir şey. ha bi gün önce ha sonra. kime diyorum ben mnskym. ne haliniz varsa görün. kitlediniz güzelim interneti.
an itibari ile 3 dakika sonra açıklanacak sınavdır.
--spoiler--
Sonuçlar aşağıdaki verilen zamanda yayınlanacaktır. Lütfen bekleyiniz.

Sonuç açıklama zamanı : 12.07.2008 10:30:00

Sistem zamanı: 12.07.2008 10:29:01

2E1S1 : 1119699
--spoiler--

heyecan dorukta...
geçen senenin dereceleri bu sene de derece yapmış. egolarına sövdüm resmen.
an itibari ile açıklanan fakat sistemin kilitlendiği sınav.
an itibariyle sunucu servisinin çöktüğü sınav.
an itibari ile 10.30 olur olmaz tıkladığım fakat ona rağmen zaman aşımına uğramış sitesinden puanımızı öğrenmeye çalıştığımız illet sınav.
sitenin çökmüş olması ihtimal dahilindedir.
(bkz: işi biten çıksın kardeşim)
bir işlem koduna ana bacı küfür edecek kadar beni manyak eden sınav.
(bkz: allah hepinize kolaylık versin)

(bkz: benim tuzum kuru) *

edit: uu hakkaten sinirlenenler var, sakin ol beybi.
3 dakikayı ösym yazmaya çalı$makla geçirdiğim ( göt korkusu ) ardından sunucu bulunamıyor uyarısı aldığım kafa göz dalmak istediğim birazdan kalp krizi geçirmeme sebebiyet verecek stres abidesi.
neredeyse 25 dk geçmesine rağmen hala sonucumu öğrenemediğim sınav.
puanların aşırı derecede düşmeyeceği sınav.
işlem kodunu giriniz diyen, ama ortada girilecek işlem kodu olmayan sınav. lan sen giremiyon o giremiyo ben giremiyom kim giriyo a.q
sunucuların rahatladığı ama işlem kodunun gözükmemesinden dolayı sonuçların hala gözükmediği sınav.
tc. kimlik numarası üzerinde biraz bekledikten sonra sarı bir tablo içinde çıkmaktadır aşağıdaki kutuya gireceğiniz işlem kodunuz. bende çıktı, bu sefer de gönder buttonu yok, enter da bir boka yaramamakta.
puanlar gerçekten düşmezse diye acayip tırsıtıgm sınav. **
sayfanın ekranımda belirdiği ama işlem kodunu herkes gibi benim de göremediğim sınav. bekleyeyim belki canı sıkılır da gelir... *