bugün

ölmeseydi keşke dediğimiz ünlülerdir.
(bkz: ajdar)
edit: eğer ajdar olmassa medya boş kaldığında haber bültenlerini kim doldurcak. büyük eksiklik...
(bkz: john lennon)
(bkz: yazmaya teşvik eden baştan çıkarıcı anket başlıklar)
(bkz: zekice)
2 gündür beynimin içinde dönüp duran "ben bir ceviz ağacıyım, gülhane parkında" şarkısıyla cem karaca, barış manço geliyor ilk aklıma...
şener şen

en büyük yıkım olma olasılığı fazla olan.
(bkz: kemal sunal)
daha niceleri vardır ama ilk aklıma gelenler..
(bkz: uğur mumcu)
(bkz: ahmet kışlalı)
bendeniz, sözlük için fevkalade bir kayip olur. *
`ahmet taner kışlalı.
necip hablemitoğlu`
(bkz: adnan kahveci)
(bkz: anketör musatafa abi)
(bkz: eşref bitlis)
(bkz: adnan kahveci)
(bkz: recep yazıcıoğlu)
(bkz: ahmet taner kışlalı)
ilyas Salmandır. ölürse ana haber bültenlerinde döne döne gösterilecek, şunu severdi bunu severdi gibilerinden anılacak. komedyen bilinen diğer isimlerden oluşmuş bir ateş hattı benzeri programda şöyle severdik böyle severdik denilecek ve anılar anlatılacaktır (ki hepsi yalan söyleyecektir).

en kötü yanı ise; her kanalda bir ilyas salman filmi çıkmasıdır ki televizyon açmama sebebidir.

neden mi? şimd bu ilyas salman denen herif baktı ki yılmaz güney çok popüler. hemen "ben de solcuyum. hatta solculuk ne kelime, yılmaz güney halt etmiş yanımda, ben gerçek komünistim. havalarına girmiştir. ne olmuştur? yılmaz güneyin tırnağı olamamıştır.

"ulen bu herif taklitçi midir, samimi midir? anlayamadım" derken, şener şen'in eşkiya filmi döneminde kafasını kazıtması neticesinde tüm şüphelerim kalktı. bu ilyas salman denen kişi de ertesi gün kafayı kazıtmış, yer elmasi misali kafayla dolanmıştır ortalıkta. be taklitçi herif!! sana yakışmıyor dazlak kafa. buna senin karar vermen gerekir. şener şen kazıttı diye sen neden kazıtıyorsun? senin iraden yok mu, sen karar veremiyor musun yakışıp yakışmadığına?

netice itibarıyla; ölmesin, mümkünse 500-600 sene daha yaşasın. filmleriyle boğulmayalım.
(bkz: ibrahim tatlıses)
(bkz: barış manço)
(bkz: barış akarsu)
(bkz: kemal sunal)
(bkz: onno tunç)
nihat dogan lem nihat dogan! olmesini hec istemeyom valla!
(bkz: hasret gültekin)
(bkz: yılmaz güney)
(bkz: ahmet kaya)
(bkz: ölse de kurtulsak dedirten ünlüler) *
atatürk ü de ünlü olarak kabul etsem kimseye ayıp olmaz sanırım.
(bkz: mustafa kemal atatürk)
zamansız öldü dediklerimizdir.

(bkz: kazım koyuncu)
(bkz: ölünce değerlenen ünlüler)
zekeriya beyaz hocamız. bak yine o melul melul bakan gözleri geldi gözümün önüne onun ölümünü bu devlet kaldıramaz ağlıcam valla şimdi.
her ölüm erken ölümdür ama hiçbir ölüm kayıp değildir kayıp olan insanların bunu geç farketmesidir.
adile naşit.