Dün resmen avon reklamı izledik ya. Şaka gibi. Mahallede katalogla kafamızı Ağrıtan teyzeler yetmezmiş gibi bir de bunlar çıktı.
https://mobile.twitter.co...status/985974338905165825

"çukur dizisi: sakallı adamlar bağrışıyor

***Türkçe Rap***

sakallı adamlar silahlı çatışmaya giriyor

***Ceylan Ertem***

kadın oyuncular 2 laflıyor

***sazlı bir şeyler çalıyor***

sakallı adamlar hırsla yumruklarını sıkıyor

***bölüm sonu."

Binlerce rt fav almış bu tivit.

Dimi ya, oysaki mafya dizisinde sakalsız ve bebek yüzlü adamların birbirlerine öpücük ve gül atmaları, ceylan ertem yerine tschaikovsky ve bach gibi önemli klasik müzisyenlerin eserlerinin çalınması gerekiyordu ama düşünememişler işte.

Mantık diye bi şey keşfettim süper, eleştiri yapacak olduğunuzda kullanırsanız da işe yarıyormuş. Kesin bilgi, yayalım.
Sena’nın eski sevgilisi çıkınca bi heyecan geldi anlık diziye. Dur bakalım ayırabilecek mi manyak abisi.
Bunu izlemeyen tek kişi ben değilimdir umarım.
Allah tan televizyon izlemiyoz...
Bizi de öldür vartolu reyiz üşüyoruz.
izlemiyorum.
şu selim in karısını biri s*ks*n artık mk. kaç bölümdür bekliyorum.
üstümdeki ablasının düğününde göbek atan şahıs.
her bölüm kullandığı müziklere verdiği telif paralarını merak ettiğim dizi.
Bugünki bölümde aliço’nun kütüphane maceraları çok komik değil mi ya?

Merak ettiğim şey onun incelediği büyüklükte kitaplar var mı gerçekten ya. Harry potter’ın harmony ‘nin hogwarst’da baktığı kitaplar gibi.
Siz izlemiyorsunuz ama selim ve karısı aynı adama aşık. Ahaha. Bugün ne güldüm şu diziyi izlerken ya.
Siz çakma varoş falan deyip küçümseyin izlemeyin ama bugünkü bölüm çok güzel tamam mı? Allahtan twitterda izleyen benim gibi üç beş çapulcu varoş var hala. Ama benim gerçek dostlarım sizlersiniz üzülüyorum kimse izlemeyince.
Ülkede şu mafya kılıklı tipleri izlemeyen bi ben kaldım galiba.
içerde dizisinin devamı gibi birşey düşünün ama senaryosu falan baya farklı galiba.
Orospu Ayşe yüzünden dağ gibi cemil gitti lan. Salak karı ya.
Selimin gay olduğu ile ilgili şüphelerim olan dizi.
şu dizileri izleyeceğinize azcık ilim irfan kitabı okusaydiniz, düşünseydiniz, analiz etseydiniz,

şimdi ülkecenek yörüngeye adam başı 3 tane uydu oturttuyduk...
kelini s*ktiğim aliçosuna bak bu haliyle taş gibi kızları tav ediyor mk. adam coni sins çıktı.
sıktı.
sürekli idris koçovalı, emanet veriyor yamaç'a.
yahu bu sahneleri daha önce izledik. fena da değildi. silah verdi adam silahını verdi. şimdi tesbih verirken arkaya dayamışlar müziği ama duygulanamıyoruz artık. yeter!
power, godfather, magic city, sopranos, boardwalk empire, animal kingdom gibi birçok dizi ve filmden birebir sahne araklayan dizi.
soy adımın hemen hemen anagramı olan kelime.

geçen gün kredi kartımı berberde unutmuşum artık dizinin etkisiyle midir nedir berber çukur okumuş karttaki ismi.

allahtan tesadüf eseri aldım kartımı geriye yoksa yenisini çıkar filan çok uğraşacaktım.
Erkek oyunculara ağırlık verilmesinden tarafım. Kadınların sahneleri gerçekten bayıyo insanı, sıradan türk dizilerinden farkı kalmıyo kadınların sahnelerinde.
Şu diziyi takip edenlere acıyorum.
Selim takır takır saydırdı.

Muazzam bir bölüm.