bugün

çocukken yaşanan tatlı sendromlardan biridir.
(bkz: birinci sınıf öğretmeni)
şimdi nerede olduğu merak edilen insanlar...
ortaokuldaki ingilizce öğretmeni. gerçi benim dışımda 10 larca ergen sivilceli daha aşıktı.**
(bkz: tarkan)
(bkz: ediz hun)
ingilizce öğretmeni. böylesine berbat bir dili onun sayesinde sevdik bi süre.
(bkz: ne güzel komşumuzdun sen fahriye abla)
bilinçaltı, özellikle çocukken savunmasız olduğundan anne ve ya babaya benzer bu aşık olunanlar. ben demedim sigmund dedi, freud dedi.
ingilizce öğretmenime aşıktım. gaza gelip evlenme teklif etmiştim kek gibi. tokatıda yemiştim haliyle. daha sonra benden özür dilemişti öretmen benden.
pınar a aşıktım. hem de çok fena.*
edit=arkadaş bir insan bunu niye eksiler ya. pınarı ilkokuldan beri görmüyorum.nedir bu kıskançlık.
cüney tarkın. daha ne deyim.
genelde uzak/yakın akrabalar kuzenler vs.
(bkz: barış manço)
(bkz: çocukluk aşkı)
(bkz: michael jackson).
hangi birini yazıyoruz? çünkü genellikle çocuklar her gördüğü ve beğendiğine aşık olurlar.
vahşi güzel-ivo

aşık demeyelim de hoşlantı.gerçi nesinden hoşlanmışım anlayamadım.
çocukluk işte.
en saf duygularla yanakların kızarmasına neden olan insandır.benim için hz.isa dan başkası değil.tabi o zamanlar kim olduğunu,neyi sembolize ettiğini ve haç kavramı gibi inançları bilmediğimden sadece eski bir kilisede,resmini görüp heycanlandığım biriydi.*babama onun kim olduğunu sorduğumda,makul olarak o yaşlarda anlamayacağım cevaplar vermişti.sonraları bir yerlerden resmini bulmuştum.o resme gizli gizli bakarak uyurdum.şimdi düşünüyorum da o zamanlar herşey daha güzelmiş.

not:müslümanım.
(bkz: aynur)
(bkz: hakan peker)
(bkz: keremcem). *
cedric gibi 8 yaşında aşıktım bende,renkli kalemini bi tek bana vermişti hem, kesin seviyordu o da beni*
kadir inanır'a aşıktım büyüdüğümde evleneceğimiz sanıyordum.
(bkz: emma charlotte duerre watson) ** **
bazılarında, yetişkin olunca bile hala aşık olunan kişilerdir. Daha doğrusu aşk değilde buna hayranlıkta denilebilir.

Benim aşkım istanbul