1. 1.
  yıllardır piyasada olmasına rağmen 2-3 şarkı dışında düzgün bi şarkısı olmayan ama yine de sanatçı.
  5 -7 ... redwinemania
 2. 2.
  hakan peker,tahin pekmez şeklinde esprilere konu olmuştur.
  8 -1 ... i m from absürdistan
 3. 3.
  türkiyeye dansı ilk getiren isimlerden biridir.grup olarak dans faktörünün türkiye ilk onla görmüştür.44 yasında olmasına ragmen gercektende tas gibidir kendisi.bugün kareografi ve organize işleri yapan büyük isimlerin cogu, zamanında hakan pekerden danısmanlık hizmeti almışlardır. türkiyenin en iyi dans eden isimlerinden olan tolgahan, hakan pekerin yanında yetisen dansı türkiyeye onunla beraber asılayan birkaç isimden sadece biridir. karam sarkısı piyasa cıktıgında yılın sarkısı, albümü en cok satan albüm secilmiştir ve bircok albümü bastan sona dinlendiginde dişe dokunur coksa sarkısı bulunmaktadır.
  5 ... karpuzkabugu
 4. 4.
  20 küsür yıllık müzik kariyerine rağmen, hala dans etmeyi öğrenememiş, bırakın dans etmeyi iki günlük clubberlar gibi bile kıvıramayan, şarkıları iğrenç, klipleri berbat, kardeşi kendisinden beter olan, küçük iboya bile minnet ettiren sanatçı(!)
  4 -5 ... don kişot
 5. 5.
  bir türlü yaşlanamayan * şarkıcı.
  4 ... jikase
 6. 6.
  sedat peker ile yakınlıgı bulunmayan sanatcı.
  2 ... ümit
 7. 7.
  ilk şarkısı hey corç versene borç ve son şarkısı taş gibiyim karşılaştırılınca, onca geçen sene içinde dönüp dolaşıp başladığı yere geldiği anlaşılan şarkıcıdır.
  2 -1 ... registerlater
 8. 8.
  ikinci albümü best of muş.**
  3 ... 3 cay biri acik
 9. 9.
  21-22 yaşlarında bir oğlu vardır.
  3 ... gazoz_kapagi
 10. 10.
  bi ara el kol hareketleri yaptığı bir otobüs şoförü yolunu kesip araçtan inip bi güzel patakladıydı bunu,haberlere çıkıp çok kaba bi adam diye ötmekteydi.
  2 -1 ... disco inferno