bugün

yıllardır piyasada olmasına rağmen 2-3 şarkı dışında düzgün bi şarkısı olmayan ama yine de sanatçı.
hakan peker,tahin pekmez şeklinde esprilere konu olmuştur.
türkiyeye dansı ilk getiren isimlerden biridir.grup olarak dans faktörünün türkiye ilk onla görmüştür.44 yasında olmasına ragmen gercektende tas gibidir kendisi.bugün kareografi ve organize işleri yapan büyük isimlerin cogu, zamanında hakan pekerden danısmanlık hizmeti almışlardır. türkiyenin en iyi dans eden isimlerinden olan tolgahan, hakan pekerin yanında yetisen dansı türkiyeye onunla beraber asılayan birkaç isimden sadece biridir. karam sarkısı piyasa cıktıgında yılın sarkısı, albümü en cok satan albüm secilmiştir ve bircok albümü bastan sona dinlendiginde dişe dokunur coksa sarkısı bulunmaktadır.
20 küsür yıllık müzik kariyerine rağmen, hala dans etmeyi öğrenememiş, bırakın dans etmeyi iki günlük clubberlar gibi bile kıvıramayan, şarkıları iğrenç, klipleri berbat, kardeşi kendisinden beter olan, küçük iboya bile minnet ettiren sanatçı(!)
bir türlü yaşlanamayan * şarkıcı.
sedat peker ile yakınlıgı bulunmayan sanatcı.
ilk şarkısı hey corç versene borç ve son şarkısı taş gibiyim karşılaştırılınca, onca geçen sene içinde dönüp dolaşıp başladığı yere geldiği anlaşılan şarkıcıdır.
21-22 yaşlarında bir oğlu vardır.
bi ara el kol hareketleri yaptığı bir otobüs şoförü yolunu kesip araçtan inip bi güzel patakladıydı bunu,haberlere çıkıp çok kaba bi adam diye ötmekteydi.
genç görünmesi ve yakışıklı olması sebebiyle *kendini öven kişidir .**
tıpkı hugo oyununu yıllardır sunan tolga abi gibi -mumya kişiler- listesinin başında gelen,yıllar yılı yaşlanmamış hala da yaşlanmamakta ısrar eden kişilik...yaşıtları pelte oldu
fotoğraflarının yüzde 85 inde yukarı bakar bu adam..
halini belli etmeyen bir ajda pekkan vakası. ölmüş olması gerekiyordu bu adamın * ben miniktim eşşek kadar oldum amcam hala abi formatında.
ara sira itici gelse de,zamaninda yapmis oldugu sarkilariyla hatirladigim,simdilerde cikardigi albumleriyle sarkilari da cerez formunu maalesef gecemeyen,olsa da olur olmasa da kivaminda olan buna ragmen dans konusunda asmis sarkici..
julia nitu'yu keşfederek övgüyü hakeden, klibinde oynatarak ayrı bir sempati beslenen şarkıcıdır.
bir ara hakkında "kanser oldu,çok az ömrü kaldı" diye haberler çıkan şarkıcı. ***
(bkz: gece gözlüm)
yüzüklerin efendisindeki tek yüzük bu adamın cebinde. başka bir açıklaması yok yaşlanmamasının. son yıllarda yaptığı bütün şarkılar birbirinin aynı.
sevgilisi intihar ettiginde prim yapmak icin timsah gözyasları döken kızın terliklerine sarılıp cok özledim diyen öldükten bir ay sonra baska birini bulup karsımıza cıkan samimiyetsiz kisilik.
yaşlılık konusunda ajda pekkan'la yarışabilecek kişi.
hakkında bu kadar da olumsuz konuşulmaması gereken müzisyen.
senelerdir 4.sınıf şarkıcılıktaki çizgisini asla bozmamış,ne düşmüş,ne yükselmiş kişilik.fiziken, geleceğin erol büyükburçu.
makina adli programda yeniden kesfedilmis sahis. meger super adammis bu yahu.
makina programına çıkmadan 1 akşam önce girne limanında rock festivalinde rastladığımız ve selam verdiğimizde bize sktiri çeken sanatçı kılıklı şahış. (bkz: kerizma)
zeytinburnu'nun yerlisidir.