bugün

(bkz: ricky martin)
atilla taş.**
(bkz: jojo)

çok şeker hatundu ben ilkokuldaykene... ne günlerdi arkadaş.
(bkz: izel) (bkz: nez) (bkz: hande yener) felan gencecikti.. dream tv şifreli yayına bile geçmemişti daha, izliyorduk öyle.
zaman çok değişti, hayat çok zor.
garfieldın sahibi jon. evet çizgi olan.
(#16113920) okulun hademesi. evet hademe kadına aşık olmuştum.
(bkz: mustafa sandal)
hergün birine aşık olunur. meğersem o aşk değil meşkmiş tarzında yorumlara sebeb olur. ulan hergün birine aşık olunur mu be.
insan hayatında barınan duyguların en saf olarak kendini gösterdiği zamanlardır.
Maykıl nayt.
mahallede ablamın arkadaşı ayşegül diye bir hatun vardı. O hatun habire bize gelsin diye baskı yapardım. Her bize geldiğinde ay canım der sarıp sarmalardı. Ama bilmezdi ki nasıl sapıkça duygular besliyordum.
petek binçöz.

adını da böyle sanıyordum hatta.
draco malfoy.
red kit. yalnızlığı cesareti.. şimdi bi baktım da hala aynı tarzda adamları buluyorum.
(bkz: burak kut) o da gençken ayrı bir yakışıklıydı. he bir de (bkz: tarkan) gerçi ona hala aşık sayılırım.
süperman.
(bkz: rupert grint) hala öyle gerçi
bak şu konuşana diye bi film vardı. hep tv de yayınlarlardı. başrolünde de john travolta vardı.işte ben ona yanıktım.
çılgın bediş dizisindeki oktay, ibrahim tatlıses, çelik, manevidayım mustafa. nasıl fırtınalı bir çocukluk geçirdiğimi siz hayal edin artık.
bora öztoprak "çocuktum" deyip sıyrılma imkanım her daim saklıdır. şarkıları hala dinlenir, yaptıkları takip edilir. aşk bitti azizim, ama hala sesine hayranız, o ayrı.
Küçükken size iyi davranan size sürekli şeker vb. şeyler alan her gördüğü yerde sizi seven abiler/ablalardır onlar.
memoli. *
benim bir arkadaşım atilla atasoy'a aşıktı. hatta öyle ki annesine niye o adamla evlenmedin diye kızıyordu *
televizyonu öperdim, şaka olmalı. adını bile unutmuşum, şebnem pakermiş.*
http://www.youtube.com/watch?v=LAyNvKpwp1M&feature=related
mesut yılmaz. ne olacağım o zamandan belliymiş.
Leonardo di caprio
O benim ilk aşkımdı.
Michael jackson, keremcem falan gorünce ben iyi bir tercih yapmışım.