bugün

ergenliğimin grubu der susarım...
Şarkılarının güzeşliği her bunaldiginda kalite söz ve muzikleriyle seni bekliyor oluyor çocuklugumun gruplarından hala dinliyorum hala ayni etki daha derin daha koyu .
Ayriyetten bubituzak dinleyen haindir zevksizdir.
"Yok" şarkısı ile patlama yapıp devamını getiremeyen alternatif rock grubu.
Yokluğun bile terk ediyor.
Orhan gencebay şarkısı ve filmidir.
Nasıl taktın boynumuza
Bu felaket halkasını
Cümlesini bitirdikten sonra müziğin

Dın dın dırı dın
diye girişi güzel olan Orhan gencebay şarkısıdır.*
şarkı sözlerinin anlamlı olduğu solistlerin şarkıları hissederek okudukları zamanlarda ortaya çıkan güzel grup. y.o.k, yetmiyor, siyah, kendimden geriye gibi parçaları hala açar dinlerim. 10 senedir bana kendilerini dinlettirmeyi başarmışlardır keşke tekrar müzik yapsalar.
edit: bu da üşenenlere amme hizmeti https://www.youtube.com/watch?v=7YChUxZHlrc
yıl 2006, yaş 19 ne ergen ne de genç sayılırım. o zamanlar dinlerdim bu grubu. y.o.k. kendimden geriye, yetmiyor vs. güzel parçaları vardı.

bozmasalardı, devam etselerdi gelecekleri vardi bence. gerçekten güzel kaliteli rock müzik yapiyorlardi. ama malesef eskiye dair bir anı olarak kaldı çoğu müzikseverde çilekeş.
Twitter'da bir Tweetle tekrar hatırladım kendilerini buram buram Rock kokan şarkıları var. eski rockçıların bile popçuluğa (bkz: ferman akgül) soyunduğu şimdilerde ne varsa eskilerde var dedirtti umarım vega gibi yeniden piyasaya çıkarlar.

Edit:Rock dinleyicisi değilim fakat sanatta çeşitlilik her zaman güzeldir popüler kültür parçaları gerçekten sıktı.
Türk rock müziğine çok sağlam iki albüm kazandırmış, özellikle ilk albümleri yok ile unutulmayacaklar arasına girmiş gruptur. şimdilerde tarz değiştirip, karaköy sound'a bağladılar ama bubituzak olarak da gayet güzel işler yapıyorlar.
gözaltı ve y.o.k parçalarını dinleyerek yâd ettiğim grup.
Ali güçlü şimşek geliyor aklıma.. ne çalıyor be adam.. lise zamanlarında çok giderdik konserlerine.. *
görsel
insanları iyice dene seni onlara bağlayan şey güven midir yoksa umut mu anlarsın.
umut hep varsa neden çekmeyelim ki?
Bir kafes bir denizde yüzer gemide değil fakat
Çilesi ne denize düşer ne de gemiye...

Arz ı hâl.
liseliler bilmez türkiye'nin en iyi rock gurubuydu. ingilitere ve honduras'ta hayran kitlesi vardı.
Günlerdir akrep adlı parçalarını tekrar tekrar dinlediğim eski, efsane grup.

"Sel olsan
Rüzgar olsan
Yâr olmam inancına
Dal olsan
Diken olsan
Bağlanmam fermanına"
nerden estiyse bu sabah açıp bütün şarkılarını tekrar tekrar dinledim.

çok da iyi yapmışım ya eskiye döndüm mutlu oldum bilader.

Kürar şarkısı günümüzü o kadar iyi özetlemiş ki başa sarıp sarıp dinliyorum.

Ulan iyi ki böyle gruplar dinlemişim zamanında...
y.o.k dinleyip ağladığım mutlu türkiye günlerine geri dönmek istiyorum.
çılgınca özlenen çok sevgili rock grubumuz.
güncel Önemli Başlıklar