bugün

hic silik entryim olmadan oldugum durum. formata uymayan entrylerimi niye silmiyorsunuz o zaman?
bittiginde acilmayan. 48 saat gecti be...
Güzel bir kelimedir. Bazen dikkat etmek anlamına gelir. Ahahshshhsh.
Hala içinde olduğum durumdur.

6 entry denildi 50.yi gireceğim ama yazar olamadım.
Iki ay içersinde çaylaktan dün gece yazarlığa geçtim ama ekşi sözlükte 1.5 yıldır bekliyorum
Ulan 4 gündür entry girmemişim, 10 gündür kimseye mesaj atmamışım ama hakaretten dolayı on gün çaylak yemişim. Bu nasıl bi ibnelik çözemedim. Hayır hakaret de yok entrylerde veya mesajlarda kontrol ettim yani komple hepsini.
içinde bulundugum durum. insan kendini ötekileştirilmiş hissediyor. Umarım en yakın zamanda yazar olurum.
Son 6 günde 2.kez uygulanan ceza.

Gerekçe de şu: çok fazla sözlük içi entri girmek! Dün cezam bittikten sonra entri girdiğim iki başlık şu: "bayram sabahı" ve "anın görüntüsü"... hooop tekrardan Çaylaklık cezası. Gerekçe ne? Yine çok fazla sözlük içi bilmem ne falan!

Demek ki neymiş? Trol olursan, millete sataşırsan ve hatta bokunun fotosunu çekip buraya koyarsan ceza olmuyor, ama adam akıllı yazarsan sözlük içi bilmem ne bok! Trolleri korumaya devam!
Sa beyler bundan sonra ben de bir çaylak kankiniz olaraktan aranızda bulunmaktayım. inşallah çatlaklar bitince yeniden ozgurlugumuze kavusacagiz. Freewdooooooommmmmmm !!!!!!!.
2 aydır çaylağım. 3-5 gün sonra açılır dedim ama açılmadı.
Otomatik olarak sürekli olduğum şey. bi dakika yazar olarak kalaydım bari. Hey!! Yeter çıkarın lan beni burdan artık.
Takdir ulu yönetiminindir elimizi kolumuzu bağladılar. Zamanla milletimiz bizim ne kadar haklı olduğumuzu değerli entrylerimizi okuyarak anlayacaktır. Zulm ile abad olunmaz.
Yazar olmak için Uzun bir süre bekleyeceğimi tahmin ettiğim sıfattı. Lakin öyle olmadı sanırım 3 veya 4 gün içinde yazarlığımın onaylanması hem şaşırttı, hem sevindirdi.

Edit:imla
ilk 10 satırı okudum, saçmalamaları farkedip en aşağıdan yazarın ismine baktım, eksisini verdim, bu entiriyi yazdım ve ekleye bastım evet.

Kötü durum.
büsküvitle muhteşem ikili oluyorlar, pardon o çaydı.
inşallah olmam.
Durduk yere neden çaylak oldum anlamadım.
Durduk yere neden çaylak oldum anlamadım.
Niye böyle oldu anlamadım. 30 gündür çaylağım amk.
Bu çaylaklık ne kadar kötü , kimseye mesaj atama sadece gezin diyor site bana.
21.11.2017 saat 01:00 a kadar çaylağım. Kendinize iyi bakın. Evet.
03 aralık 2017 saat 12:00 a kadar çaylak cezam var. Görüşürüz millet. Evet.
14.12.2017 tarihi ve 12:30 da görüşmek üzere. Çaylak olduk. Evet.
Bir an önce yazdıklarım gözükse düşüncesi ile yanıp tutuşan bir çaylak var karşınızda, bu yazı göründüğü gün benim günümdür mutlu olmuşumdur. (bkz: umut çaylağın ekmeğidir)
Başlığı okuyarak ceza alındığında da bir süreliğine içine düşüldüğü durum. Henüz yazar olmayı bekleyen ben için ise bir an önce kurtularak sözlüğe faydalı olmak istediğim bir durumdur.