bugün

istatistik bilimine meydan okuyan dizi.
Kıvanç su akarken doldurdu cebini bizim de bu kalitesizlikler de sıkıldı canımız.
Oda TV yazarı Nihat Genç, Show TV'de yayınlanan Çarpışma dizisinde 'FETÖ'cülerin gizli işaret ve mesajlara başladığını ileri sürmüştü. Benzer bir iddia da 24-25-26’ncı dönem AK Parti istanbul Milletvekili Metin Külünk'ten geldi.

Daha önce 'Ezel' dizisinde FETÖ'nün gizli mesajlarının saklı olduğu iddiasında bulunan Nihat Genç, 'Dizilerdeki FETÖ şifrelerinde son durum' başlıklı yazısında 'Çarpışma' dizisiyle ilgili, "Dizinin son dakikalarında trafik polisi (Fethullah Gülen'in isminin baş harflerini kodlayıp) 'Plakayı veriyorum Fatsa Giresun Hatay' diye anons yaptı" demişti. Diziye ilişkin bir iddiada AK Partili Metin Külünk'ten geldi. işte Külünk'ün sosyal medyadan yaptığı o paylaşım;

''Çarpışma adlı dizide Maç çıkışı bombalama sahnesi , polislerin telsizinde okunan plaka 34 FGh 9112 ve iki arkadaş konuşurken ne yapacağız zaten burada Yunana kaçarız diyalogları enteresan. Bjk - Gs Maç bitimi 12.Ayın 2 si saat 9. (9212) (FGH)
Aman Dikkat.''
Başrollerini kıvanç ve elçinin oynadığı ay yapım dizisi.
Youtube'da sadece 1.bolumdeki patlama sahnesini izledim ve Kivanc'in oyunculugunu tekrar tekrar takdir ettim.
oyuncuların yüksek fiyatlarını alınan reytingler kurtarmayacağı için erken final yapacak olan dizidir. sarıyer'de oturan arkadaşlarım var. onlar bile diziyi izlemiyor, komik bulmuşlar. hayaller hayatlar olmuş tribün sahneleri var gerçektende.
Enişteler arasında efsane gibi bir askerlik anısı dolaşır durur. Şu meşhur ''aç aç'' efsanesi.

Sağolsun kıvanc ve Sarıyerspor taraftarı çarpışmanın ilk bölümünde aç açı canlandırdı.

Bı ara eniştemi arayıp enişte koş koş showda aç aç var dicooodum ama utandım.

Sarıyer taraftarı bağırıyor kıvanç soyunuyor. Kıvanç soyunuyor taraftar daha çok bağırıyor. Taraftar daha çok bağırınca kıvanç daha bir soyunuyor.

Çok ilginç
Anladık kıvanç soyunuyor AMK sakin olun
Yıllar sonra ilk defa bir diziyi izliyorumcu kitlesi de oluştuğuna göre tutacak dizi.
Kanka beşinci bölümde deli yürekteki Miroğluyla bozo gelecekmisci tayfa nerelerde?
Polisleri pisikopat olarak gösteren saçma bir dizi.
Ölünce ne olduğunu bilmiyorum, ama geride kalanlara ne olduğunu çok iyi biliyorum..

Bugünkü bölümde geçmişte tüm ailesini kaybetmiş şimdilerde kötü adam olmuş veli bey’in repliği. Çok haklı.
https://odatv.com/diziler...e-son-durum-28111839.html
Suç dizisi mi diye merak ettim ve ilk bölümü izledim ama beni sarmadı. Bu kadar çok rastlantı bana keyif vermiyor.

Bunu çekeceklerine kıvanç frank castle olsaydı da mafyaya savaş açsaydı daha iyiydi. Ezelde 8 karakteri özel operasyon askeriydi. Frank castle da marine recon bir insan. Yine ilk bölümde ailesini öldür olsun bitsin.
Bu dizinin instagramda yapimcisinin açıklamasına rastlamistim.
Bu dizi aslında beren saat ile kıvançi buluşturma projesiymis beren elçinin rolünü kabul etmiş ama kıvançtan daha az alacagini öğrenince rolü geri çevirmiş.

Bana kalırsa berenin olmaması iyi olmuş fakat elçin de olmamış elçini izlemek zevk vermiyor dizi sarmiyor. Onun dışında tüm oyuncular role cuk oturmuş onur saylak dikkat çekici.
şu elçin sangu yerine daha babayiğit bir kadın olsa dizi daha iyi olurdu

çünkü elcinin adi şu mal dizi (bkz: kiralık aşk) dizisiyle özdeşlesti..
içerde’den çıktık, Çukur’a düştük, Çarpıştık.
oldukça anlamlı
Mantık hatalarıyla dolu olsa da kendini izleten tek dizidir.
Diziyi izlemiyorum. Eğer bir dizide olaylar çok hızlı çözüme kavuşuyor ise muhtemelen beklenen ilgiyi görmediği için erken final yapılmasına karar verilmiştir.

Poyraz Karayel dizisi bu anlamda istisnadır. Diziyi ilk sezonunda doldurma sahne yapmadığı ve olaylarda gerilimi sündürmeden makul sürede çözdüğü için inanılmaz bir hayran kitlesi yapmıştı. Sonra rehavete kapıldılar ve devamı gelmedi.
diziyi tek başına ayakta götüren onur saylak'ın ta kendisi. kıvanç tatlıtuğ boş dram kasıyor. kuzey tekinoğlu modundan kurtulamamış henüz.
Bu kadar tesadüf hayatta yanyana gelemeyeceği için tüm olayı diziye yansıtmışlar. Diziyi Onur Saylak iyi götürüyor.
https://www.youtube.com/watch?v=7N83-laI1JQ

'Yalnız bir şartım var, bizi çok kötü dövün. Beni öyle bi dövün ki bugün kimsesizliğimi unutayım. Ama ben ayağa kalkmayayım bak. Ayağa kalkarsam çünkü, gördüklerim bana çok koyuyor. Beni ayağa kaldırmayın, ıskalamayın.'

Son zamanlarda televizyon dizilerinde rastladığım en iyi muhabbet. Özellikle yalnız bir şartım var, bizi çok kötü dövün diye söze girdiği yerde gülse mi ağlasa mı şaşırıyor insan.
çok çok iyi demiyorum ama türkiye dizi sektörüne göre gayet başarılı bir dizi olmasına rağmen reyting istenilen düzeye bir türlü çıkamadı. devir değişti game of thrones bizim ülkemizde çekilmiş olsa ulusal bi televizyon kanalında yayınlasan gençleri başına oturtup izlettiremezsin. artık gençler televizyon izlemiyor sosyal medya çığ gibi büyüyor hatta reklam verenler bile yavaş yavaş sosyal medyalara yönelmiş durumda. sen emek ver milyon liralar dök bir iş çıkart aldığın reklam üstünü kurutmasın ama saçma sapan bir youtube videosu milyonlar izlensin. bugün televizyonda 15 reyting alan bir dizi bile toplasan 5 milyon kişi o an izlemiyor izleyenin yarısı da reklam çıktığında kanal değiştiriyor. adam 300 bine kanala 15 saniyelik bir reklam verdirceğine 4-5 bine dandik bir youtube kanalına, veya bir siteye 1 hafta reklam verebiliyor. bu ülkede artık ne izlettirebilirsin 50-70 kuşağına hitap eden, azıcık acitasyon, azıcık aşk, biraz entrika, biraz tarihi, anlaşılması kolay izleyenin kafasında bir merak, bir algı bırakmayan olayların başından tahmin edilebilirliği yüksek biraz ağalı biraz hanımlı, köşkte falan çekilen fakir- zengin ayrımının yüksek tutulduğu yapımları izlettirirsin gayet iyi de izlettirirsin. ama yok polisiyeydi yok absürd komediydi, gizem, korku, gerilim senin ülkende işlemez ya reklam politikanı değiştireceksin ya da böyle daha çok gençlere hitap eden dizileri televizyonda yayınlamayacaksın.
Dizide en beğendiğim karakter Yakup.
Dizinin konusunu bilmem de Onur saylak’ta Kıvanç Tatlıtuğ’da harbi iyi rol yapıyor. Evet.
filinta gibi delikanlı nın habire ağlar modda olması, ve kıytırıktan bir dizinin tv kanallarında yer bulması....
Efso olacak dizi.

At fava bekle.