görenin ilk olarak sevdiği birine küçük bir latife yapma gereksinimi duyduğu çikolatadır.
tadından ziyade görüntüsüyle gönülleri fetheden çikolata. http://www.galatasekercis...cikolatalar/cakiltasi.jpg
bundan alıp küçük kalp kutuya doldurun da sevgilinize göndereceğiniz hediyenin arasına iliştirin. bence sevecek.
tuğba kuruyemiş diye bir markanın var, avuç avuç ye dur. o derece güzeller.
edit: http://www.tugbakuruyemis...eler/drajeler/Urunler/126#
şu yeşili de yiyeyim bu son diye diye hepsini yiyerek bir seferde bitireceğiniz çikolata çeşididir.
arasına birkaç adet gerçek çakıl taşı serpiştirilerek sevdiceğizinize hiç unutamayacağı bir latife yapmak mümkündür.
bir kış günü sevgilinizle sokakta yürüyerek yiyorsanız maximum zevk alınan çikolatadır.
(bkz: hayata dair umut veren detaylar)
taş görünümlü çikolata ya, var mı ötesi?
Avuçlanarak yenmesi gereken çikolatadır. Paketin üzerine 'lütfen avuçla yeyiniz' yazmalarını bekliyorum.*
Cikolata degildir. At yarragindan mi yapiyolar nedir amk. Igrenc bi tadi var.
elit marka olanın tadı muhteşemdir. şu an yiyorum ve içinizde hala bu tadı bilmeyenler olduğunu düşünüp üzülüyorum. hehe şaka tabi.
ama deneyin bence. iki türlüsünü biliyorum ben: biri çikolatalı, biri meyveli. meyveli olan daha bi enfes. her yerde satılmıyor ama. ben anca migros tan bulabiliyorum.
beğenmeyen gelsin bulsun beni.by.
melodi'den yediğim çikodur.

Söylemesi ayıp daha dün akşam patlattım bir tane.
kahvenin yaninda sigara ile cok guzel giden icattir.
Çok güzel tadı vardır. Küçük olduğu için daha çok yenebilir. Melodi çikolatanın 1,2 tl lik kutularında satılıyor. A101 dahi satıyor. Aslı börek şubelerinde büyük+pahalısını bulabilirsiniz.
Kahveyi hatirlatan, şirince ve estetik çikolatalar.
avuç avuç yeme isteği uyandıran bol kalorili çikolata çeşidi.
muhteşemdir.
Normal çikolatadan daha alımlıdır.
Bonibonun şekilsizi olan ama görüntüsü bonibondan daha alımlı olan,şimdi canımım çektiği çükülata.
ağır bayağı da kötü bir tadı olan çikolata. kahvenin yanına bir de içinde kahve çekirdeği olandan getiriyorlar ya illet oluyorum.
şöyle güzel bir çift kavrulmuş lokum koysana güzel kardeşim. *
Fazla yediriyo. Doyuma ulaşmak imkansız.
Leştir boğaz yakar.
Candır. Bağımlısıyız.
Esenyurt' un Kıraç tarafındaki bir fabrikadan memlekete yayılan abur cubur. Her daim yanık sütlaç ile yoğurt suyu gibi kokar o civarlar. Hiç cazip bir koku değildir ve çikolatanın tadıyla çok tezattır bu durum.
değişik ve güzel bir çikolata türüdür.
Siyah/beyaz ve rengareng olanları da var. paket asla yetmediği için kilo ile alıp, avuç avuç yenmelidir.