bugün

entry'ler (2147)

audio akıllı ev sistemleri reklamları

Kötüdür.

Benim en çok merak ettiğim ise şu; bu reklam çekildi bitti, sonra şirket yönetimine izletildi. Kim buna "güzel olmuş" dedi? Bu kadar mı vizyonsuz olunur.

ileride bu sistemi taktıracak olursam kesinlikle başka bir marka olacak.

boşanmak isteyen karıyı ormana götürmek

Ne amaçla götürüleceğine göre değişir.

Mesela çok güzel, hararetli bir seks fantazisi işe yarayabilir.

Orman, levye, öldürmek falan diye edpri yapmaya çalışan ergen ortaokulluların götüne levyeyi sokup burnundan çıkarmak lazım.

iç savaş çıksa sonucu ne olur

Türkiye toprakları dışında herkes kazanır. Ha, eminim tayyip bunu da kazanır. O zamana kadar başkanlık gelmemişse kesin gelir. Sembolik devrimler (karşı) olur.

evcil hayvanın pis kokması

hazır mamalar sebebiyledir. sağlıklı ıslak yemek verdiğiniz takdirde kokmayacaktır.

Ayrıca metrobüste çok fazla ıslak yemek yiyip kötü kokan hayvan var bunu da hesaba katın.

(bkz: kendi tezini çürütmek)

hiçbir gerçek müslüman atatürk ü sevmez

Tartışma konusu bile olamayacak bir genelleme.

Baştaki kadir mısırlıoğlu referansını çok geç gördüm ama gecenin bu saatinde kahkahalarla yerlere yatmamı sağladı. Bilseydim ciddiye alıp önceki entryi yazmaya uğraşmazdım.

Yaşlı bunağın peşinden giden kaç ahmak varmış çügüye çökünde bi görelim kifayetsiz muhterislsr.

hiçbir gerçek müslüman atatürk ü sevmez

Işid zihniyetinin ürünü sıçımsonik bi tespit çalışmasıdır. Gerçekle ilgisi yoktur.

Öok şükür Müslümanım ve çok şükür ki aklım sayesinde doğru ve yanlışları ayırt edebiliyorum. Peygamberim belli, atam belli.

Ne Peygamberime olan sevgimi, ne atatürk'e olan saygımı, ne de dinimi hiç kimse sorgulama cüretine sahip değil. Sorgulamaya çalışıyorsa da yiyebileceği çok güzel bir uzvumu tanıştırırım.

"Provokatör köpekler sizi" diye bir deyiş vardır.

ocakta kaynayan çaydanlığın verdiği huzur

Doğalgaz faturasının kabarıklığını düşünmüyorsan eşsizdir. Yok, fatura akıldan sökülemiyorsa çare sobada kaynayan çaydanlığın verdiği huzurdadır.

yangında ilk kitaplarıni kurtaran kişi

Genelleme yaparsak kültüre ve bilgiye değer veren biri olduğunu düşünebiliriz.

istisna şu; yanan yerde yaşlı, çocuk ya da kurtarılmaya muhtaç bir canlı varsa ve kitapları kurtarıyorsa ahmağın önde gidenidir.

4 de diyene 4 deyince dönde götünü ört demesi

Anaokulu esprisidir. Görüldüğü yer karantinaya alınıp olay yeri lav silahı ve atom bombasıyla temizlenmelidir.

esiyor

esmiyor'un zıttı olan kelime.

"Esmyor"un bokunu çıkarttıktan sonra bu aralar boku çıkartılması kararlaştırılan kelimedir aynı zamanda.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

Yalan yok, ama itiraf çok zor kendimi hiç bilmediğimi.

insan alışıyor, bugünlere bile.
Unutursam bana hatırlat, bu pisliğin içinde bir adam var.

Ben suya inandım, inandıkça yandım.
Ben herkesi kendim gibi kötü sandım.
Henüz yanılmadım.

(bkz: son feci bisiklet) - (bkz: zaman yok)

recep tayyip erdoğan

Kendisine hakaret iddiasıyla açılmış bin küsür davayı geri çeken kişidir. Treni çoktan kaçırmışız.

Dip not: açılan davaların çok ciddi oranda içeriği hakaret olmayan davaların geri çekilmesi mevzusu. O sebeple eleştiri trenini kaçırdık.

gelmiş geçmiş en iyi türk müzisyeni

(bkz: Barış manço)'dur. Net.

abd türkiye savaşı

günümüzde gerçekleşmekte olan gizli savaştır.

savaşın en garibi ise türk hükümeti de abd tarafında. Dolayısıyla tek taraflı bir savaştır.

barack obama nın ülkücü olması

akparti iktidarında gerçekleşmiştir. *
https://www.youtube.com/watch?v=a9GukWOypy0

bir gün mutlaka gideceğim denen yerler

(bkz: cennet) *

insanları toplu halde nü fotoğraflamak

bir çeşit fantazi midir bilemedim ama düşündümde eğlenceli olabilir.

detayları şurada meselam: http://onedio.com/haber/i...e&utm_medium=facebook * *

27 saattir hiç bişey yememiş olmak

yokluktan da olabilir.

öyle kesin konuşmayalım şimdi.

alevilere kurban olurum diyen sünni

"alevilere kurban olurum" demesine dertlenenlerle cinsel münasebet yaşayan sünnidir.

olm ne ara mezhepçi oldunuz bi iki dakka müslüman olun amk.

ingilizce bilmeyen türk kızı

(bkz: kezban)