bugün

zula denen şey sadece milli değerlerden prim kasmak üzerine kurulu olan dandik bir p2w (pay to win) oyundan ibarettir.

-oyunun oynanmaz olsun, parayı veren daha üstün durumda olsun

-reklamlarında çanakkale savaşı gibi değerleri göster.

-sırf türk yapımı bir oyun olduğun için destek bekle.

zula'nın kısaca 3 ana maddesi bunlardır.
çok pis saran oyun eskiden wolfteam oynardım şimdi buna başladım. evet.
aynı zamanda ankara, kavaklıdere'de çok keyifli ortamı olan bir pub.
Profesyonel bir csgo oyuncusu olarak yüklemek istediğim ama burdaki yorumlardan sonra kuşkuya düştüğüm oyun.
Kaçak ve yasak şeylerin saklandığı gizli yere verilen, isim.
p2w olmasa iyi oyun aslında.
türk yapımı online fps oyunu.
grafikler ve mapler bakımından csgo ve wolfteam ile benzerlik göstermektedir.
oyun, oyuncularını sömürmesi ve hilelere tam anlamıyla çözüm bulunamaması haricinde genel olarak güzel bir oyun.
oyunda ayrıca silahlara + basılabiliyor.
bir silah setine en fazla 1 ana silah eklenebiliyor.
JJjollyjoker

ekleyin oynayak.
harbiden oynayan var mı ya oyunu.
çanakkale harici tüm haritaları csden çalınma oyun.
şaka maka güzel oyun.
mekanları iyi yapmışlar.
Kanyon da bir hamburgerci, zorlu center a da açılıyormuş...
sardı mı iyi saran oyun.
Karantina günlerinde benim gibi bilgisayar oyunlarına alışkın olmayan acemi kişilerin tam dişine göre olan oyun. bir anlamı yok, Zaman kaybı ama arada iyi geliyor.
ayrıca ankara bir bardır. gidilesidir.
Çoluk çocuk oyunu. Ortaokula giden öğrencilerimin çoğu bunun müptelası. aynı zamanda kardeşim de bağımlısı. Bak o da ortaokul, tesadüf değil.
Bir ara sarmıştım buna baya. inşaat haritasında, aranıyorda pompalıyla güzel oynardım. 2 yıl falan olmuştur. Şimdi ne halde kimbilir.
Dünyanın en iyi oyunudur.
Değerli eşyalarınızı sakladığımız kimsenin bilmesine imkan olmayan gizli yer.
saçma sapan apartımın internetiyle oynadığım oyunda 15-20 sayım varken ping yüzünden oyundan atılmam ve yaptığım sayıların boşa gitmesiyle birlikte oyundan kaçmış gibi göstermeleri yüzünden oyunu yaklaşık 6 ay önce bırakmıştım bugün tekrar oyunu yükleyip aynı sayılara ulaştım ve o da ne tekrar ping yüzünden oyundan atılıyorum. eve dönmeden tekrar oyuna girmek istemiyorum.
yeni çıkan güncel hilelerle para yatırmadan zp alabilirsiniz.
herşeyi para olan türk oyunu; oyunun amacı fakir insanlara ezik silahlar vererek zengin insanlara onların yenilmesini sağlamaktır. oyun gittikçe popülerliğini yitiriyor, halbuki pubg gibi oyun çıkarsa tutacaktır. ahmet adındada sevecen ve babacan bi admini vardır arada fakirlere yaptığı canlı yayınları zorla izleterek onlara silah verir.
bir zamanlar hilecilerle başı dertte olan türk yapımı mmofps oyunu. gözlemediğim kadarıyla hile olayını çözmüş görünüyorlar.

Oyundaki 20 haritadan biri olan Safranbolu haritası yapımcıların söylemine göre oyuncu alışkanlıklarının devam ettirilebilmesi adına dünyada en çok oynanan turnuva haritasından (dust 2) esilenerek hazırlanmış (Gaziantep ve Favela da başka haritalardan esinti içeriyor).
yazıktır ya.

oyun konusunda en büyük milli gururumuz 20 yıllık efsane cs serisinin maplerini çalmaksa yazıklar olsun bize.

veletlerin toplandığı oyundur.

efendim bir ay kadar önce arkadaşlarla birlikte cs atabilmek için internet kafeye gidelim dedik.

koltukların boşalmasına daha 5 10 dakka var biz de bakalım millet ne yapıyor diye rahatsızlık vermeden ayakta geziniyoruz.

bir de baktım velet gömülmüş değişik bir oyun oynuyor. assault skininde aztec haritası. diğerlerine baktım diğer maplar de bire bir.
oranın sahibiyle birlikte izliyoruz. dedim
abi bu ne dedi ki zula. dedim zula bu muymuş *bu bildiğin aztec. çalmışlar. adam durdu bir sonra dedi ki ulan harbiden çalmışlar.

bura aztec zaten csyi bilen bunu da bilir:

görsel

bura da de_dust2

görsel

her neyse oturdum taktım kulaklığı eğleniyoruz arkadaşlarla cs go da. baktım bu yanımdaki velet ben küfürbaz haydonun bile duymadığı küfürleri ediyorlar. ama yok böyle ana bacı sülale dümdüz. *
ilkokul bebelerinin ettiği küfre bak dedim. anladığım kadarıyla takım arkadaşı oynayamıyor diye sövüyor. bir süre sonra karşıdaki dombili de masasından ayağa kalkıp gördün mü gibisinden şeyler söyledi. galiba oyuna kötü başlamış da arkadaşına yaranmak için dikkatli oynamaya başlamış.

uff ne diyom lan ben. kısacası bacak kadar veletlerin oyunu. bırakalım cs bize kalsın. bu yeni nesil böyle bir nimetten yararlanmasa da olur.
Epinevi.com Online Sektörde Metin2 Yang Knight Online GB ve E-pin Kodları Satın Alma

Online oyun sektöründe en uygun fiyatlarla E-pin Kodları Oyun Gold Barları için doğru adres. Metin2 Yang ve bir çok oyunun E-pin kodları satışında indirimli fiyatlarımız siz değerli müşterilerimize sunmaktan keyif alıyoruz. Hizmetini sunduğumuz
Metin2 Yang, Knight Online Cash GB, League Of Legends Riot Points, Steam Cüzdan Kodu, Zula Altın, Steam Oyunları, Silkroad Online, Legend Online Elmas, Cabal Online, iTunes Hediye Kart, Travian Altın, Google Play, Aion Online, Phantomers, Bigpoint, Joygame ve bir çok online oyunlarda E-pin ve Gold Bar hizmeti vermekteyiz. En önemli prensibimiz müşteri memnuniyeti ve en uygun fiyatlarla bir çok oyunda hizmet verme politikamızdır. Müşterilerimize bir çok ödeme yöntemini sunuyoruz. Havale/EFT, Kredi Kartı ile Ödeme, ininal ile Ödeme, Enpara ile Ödeme, Papara ile Ödeme, ve Mobil Ödeme ile sitemize bakiye yükleyip dilediğiniz zaman alışveriş yapabilirsiniz. Değerli Müşterilerimize, devamlı olarak indirimler, kampanyalar ve çekilişler yapıyoruz, bu indirim, kampanya ve çekilişlerimizi anasayfamızdan takip edebilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz. Epinevi Ailesi. http://www.epinevi.com