bugün

oyunun senaryosu güzel ancak oyun henüz daha ham olmamış.
On numara oyun olmustur. Baya sardi serefsiz. Helal olsun yapiminda emegi gecenlere. Basarilarinizin devamini temenni ederim.
sanırım dust ile inferno karışımı bir mapa sahip oyun.
çok iyi awp kullanan oyuncuların olduğu türk yapımı oyun. kafayı yersiniz.
Bugün ilk defa oynadığım oyundur.

Oyun hakkında tek diyebileceğim: Çok güzel.
Dün ilk kez oynadığım oyun. Sıradan online cs oyunlarından daha iyi olmuş. Mekanların Türkiye'den olması ayrı bir güzellik olmuş. Bir de oyunda bir sürü yabancı vardı. Dünya çapında da yayılıyor demek ki.

Laf olsun diye oyuna bok atmaya gerek yok. Bu daha başlangıç. Gta 1 ile gta 5 arasındaki fark neyse yapımcılar daha iyisini yapacaklardır. Mesela mount&Blade yapımcıları önceki oyunlardan sağladıkları parayla bannerlord u geliştiriyor şu an.
point blank adlı oyuna, oyun mekanikleri açısından çok benzemektedir. çok kaliteli bi oyun olmamakla birlikte yabana atılacak bi oyun da değildir.
icerisinde uskudar , safranbolu gibi haritalar bulunduran turk yapimi oyun.
Zamanla daha iyi yerlere gelecektir.
Steam'a gelen oyun.Oynamadım ama tavsiye edenler var.Türk yapımı sonuçta.
merak ederek steam hesabıma indirdiğim Türk yapımı cakmanın cakması cs go bazı harıtalar copy paste. Ayrıca vuruş olsun oynanış dinamikler acısından vasat.
Türk oyunu olduğu için süper ama diğer oyunlarla karşılaştıracak olursak vasatın bi üstü denilebilir. ( malum türk mühendisler oyun hilesi bulmaktan başka bişey yapmazlar o yüzden en kötü türk yapımı oyun bile iyidir )
Bugün başladığım oyundur. Userler fazlasıyla basit geldi bana. 2 saat oynadım 2.48 k/d yaptım. 5 yıldır combat arms oynuyorum hala 1.43 rankım var hesap edin. Haritaları beğendim biraz daha büyük olsa daha iyi olur. Basede doğuyorsun rakip adam seni rahatça görüyor.

Oturmuş bi fps oyunundan gelen herkes bu oyunda kral olur. Hele ki iyi sr kullananlar ezer geçerler.
8 yildir fps oynarim bunu bi deneyeyim dedim. harbiden kolay geldi. oyuncular keko. player pek yok. o yuzden kasarak oynadigimda ''b geliyorum bekleyin kekolar'' bile diyebiliyorum. ancak oyun gereksiz sekilde pahali amk. bunu yapanlar bunu goremiyor olmali. sikindirik bu oyunda biraz eglenmek icin en az 60 70 lira vermek gerekiyor aylik. bu parayi da bu oyuna vermek tam bir mallik olur. hatta bu gidisle oyun zaten 1 2 yil icinde siki tutar. yabanci server acamazlarsa eger daha da kisa surer.
Arada girer mülteci kampında ergenleri pompalarım.
siyahsancak ekibi iyi oyunlar diler.
türkiye 8-16 yaş arası geleceğin kekosu erkek çocukları tarafından oynanan hiç bilmediğim malca oyun. bir internet servis sağlayıcı inbound çağrı merkezinde çalışan biri olarak ayda bir kaç kez arayıp kafamı sikerler. selemün aleyküm abi. buyrun dinliyorum ? abi oyunda ping oluyor da oyundan atıp duruyor. sebebini öğrenmek için aramıştım. ne sebebi bunun bi sebebi yok ping oluyor işte hat değerlerin normal bizle alakalı değil. hangi oyun o sunucusu uzak ülkelerdemi. zula abi. hmm bir sorun görünmüyor online oyunlarda ping olabilir yapabilceğimiz bişey yok. internetten kusursuz veri akışı bekleyemezsiniz. ama abi alt kat komşum da sikimnet kullanıyor hiç böyle sorunları olmuyor?? internetinizde bir sorun yok. yardımcı olabileceğim farklı bir konu var mı ???. bilen bilir hat değerleri normal olmasına rağmen oyunda ping yaşıyorsanız iss ile alakası yoktur. arayıp kafa sikmeyin. lag ping her türlü oynda her an ve geçmeksizin olabilir. çözümü yoktur. bunun için arayan olursa anasına sövüyorum açık net. adam iki dakka netten kopsa arıyor mesela. halbuki denyo modem açıp kapatsa sorun düzelcek ama mal işte. neyse konu dağıldı. yarrak gibi oyun afedersin.
Paran varsa şahane playersın be olm

Oyunudur.

Ha o da süreli. Alıyorsun parayla haftalık, aylık silahı oluyorsun sana king amk.
uluslararası reklamı iyi yapılır en azından berlin, paris ve newyork'da istanbul ile beraber turnuvalar konulur fuarlara katılınır ve güzel bir ağ oluşursa harika işler çıkabilir.
firmada para varsa bassın yurtdışında ofisler açsın.
Çin ve hindistanı unutmamak gerek.
Çin'e el altından adapte edilebilir.
şimdi laptopuma yüklücem. sizce nasıl oyun sarar mı ?.
geçtiğimiz günlerde biraz sinirliydim bu sinirimi oyuna yansıttım ve o da ne susturulmuşum. dedim herhalde yine 1 hafta ceza yedik, öyle değilmiş...
ailevi değerlere hakaretten 3 ay ceza yemişim. ağustos ayına kadar tek kelime bile sohbete yazı yazamıyorum. çok pişmanım ama önce onlar başlattı, çok üstüme oynadılar. sağa sola pusan birkaç kendini bilmeze cevap yazdığım için hakaretten ceza yemişim. umarım onlar da yemiştir, çünkü onlar da küfür etti ve ben de onları şikayet etmiştim.
keskin nişancılıkta bayağı iyi olduğum oyundur.
ya kardeşim şu oyunda snip oynayan kitle kadar kanser eden yok. oyun zevkimiz kaçıyor kafayı uzatınca sıkıyorlar resmen. ha reko girince en azından biraz daha takım oyununa dönüyor. tek oynanabilen reko zaten. birde diamond'um ama karşıma silver geliyor ya da takımda gold var. bunu düzeltmeliler acilen, nevet.
Siesgo'dan sonra biraz low gelen oyun. üsküdar sokakları ve gemi haritası hoşuma gitti diyebilirim. genel olarak beğendim.

Ancak safranbolu ve daha birçok harita bire bir
csgo'dan çalıntı. Valve bunlara nasıl dava açmıyor? Şaşırdım. gördüğüm kadarıyla espor turnuvaları falan da düzenliyorlar. ilginç.