bugün

zula oyun

türkiye 8-16 yaş arası geleceğin kekosu erkek çocukları tarafından oynanan hiç bilmediğim malca oyun. bir internet servis sağlayıcı inbound çağrı merkezinde çalışan biri olarak ayda bir kaç kez arayıp kafamı sikerler. selemün aleyküm abi. buyrun dinliyorum ? abi oyunda ping oluyor da oyundan atıp duruyor. sebebini öğrenmek için aramıştım. ne sebebi bunun bi sebebi yok ping oluyor işte hat değerlerin normal bizle alakalı değil. hangi oyun o sunucusu uzak ülkelerdemi. zula abi. hmm bir sorun görünmüyor online oyunlarda ping olabilir yapabilceğimiz bişey yok. internetten kusursuz veri akışı bekleyemezsiniz. ama abi alt kat komşum da sikimnet kullanıyor hiç böyle sorunları olmuyor?? internetinizde bir sorun yok. yardımcı olabileceğim farklı bir konu var mı ???. bilen bilir hat değerleri normal olmasına rağmen oyunda ping yaşıyorsanız iss ile alakası yoktur. arayıp kafa sikmeyin. lag ping her türlü oynda her an ve geçmeksizin olabilir. çözümü yoktur. bunun için arayan olursa anasına sövüyorum açık net. adam iki dakka netten kopsa arıyor mesela. halbuki denyo modem açıp kapatsa sorun düzelcek ama mal işte. neyse konu dağıldı. yarrak gibi oyun afedersin.