bugün

Daha 18 yaşında imiş yarışmacı. Meme insanı ne kadar yaşlı gösteriyor

görsel
kafam kadar memesi var.

severek takip ettiğim bir program.
O kızın memeleri fake kesin. Süngerli sütyen takıyor.o kadar zayıf bi kızda öyle memeler olmaz.

görsel
Nadide Sultan da öyleydi.
Bugün yemekler epey iri.
Hak eden kazandı bu sefer. iri olan kazandı
bu yemekteyiz başlığı açılınca hep,kartal'dan(istanbul) yarışmaya katılan pezevenk kadın geliyor, van kasa minibüste satış yapıyormuş ..

yakalanmış ahlak polisine ,ifadesinde yemekteyiz programına çıkınca işler arttı 2 minibüs daha aldım ,yakalanmasaydım otobüs alacaktım diye eklemiş.

kadın orta yaş üstü kaportası bozul kara kuru bir kadındı programa çıktım müşteriler beni de istemeye başladı demiş,yine ifadesinde.

ekran işi sakat iş.

film vallahi..
eniştemin kardeşi de katılmıştı.
Amarikan traşlı kız fena değil.
Aybüke'yi tutuyorum.
Sözlükte bu yarışmaya katılan var mı aşırı merak ettim.
Çok kalitesiz,yarışmacıların saygıdan nezaketten bir haber oldukları,yapılan yemeğe değer verilmeyen,yarışmacıların sırf birinci olmak düşük puan vermek için her bir terbiyesizliği yaptıkları yarışma.
Bu karı burnunu niye yaptırdı ya ne güzel seksiydi şimdi hem güzel değil hem seksi değil.
Normal ahlaklı 5 kişiyi masaya oturtsalar kim izler .
Adaylar video yolluyor . Özel olarak seçiliyorlar arasından.
Bu hafta bi giresunlu kız var. Çok seksi bişi.

görsel
yarışmacıları seçen ekibi aşırı derecede merak ettiğim programdır.

hani normalde bir televizyon programına adam seçerken nelere dikkat edersin ? kafadan kırık olmasın misal dimi olmadık yerde olmadık saçma sapan hareketlere girmesin. biraz oturaklı bir tip olsun misal ekranda kanalı ve programı rezil edecek absürdlüklere girmesin.

bu programda ise tüm tabuları yıkmışlar nerede böyle ruh sağlığı sıkıntılı tip var onları alıp yarıştırıyorlar. yarıştırıyorlar derken kapıştırıyorlar.. misal bir bölümde kafadan kırık bir kadın vardı bileğinden dirseğine kadar altın bilezikler takıp geliyordu. ve her gün o bileziklerin sayısı artıyordu milletin gözüne soka soka hava atıyordu görgüsüz.. bir bölümde rizeli bir tip vardı illa çay içecem diye tutturuyordu evden termosla çay falan getiriyordu. bir bölümde süper mario ya benzeyen bir adam vardı maraş dondurmacısı gibi giyinip geliyordu.. bunlar spesifik olanlar ötekilerinde tamamı aşırı sıkıntılı tipler oluyor hep. böyle normal insan gibi olan 2 kişi hatırlıyorum sadece onları da pazartesiden cumaya kadar delirtmişti diğer ruh hastaları.
Böyle bir program mi var hâlâ. Yıllar yıllar önce vardı. Çok şükür bitti diyorduk demek izleyici var bidaha başlamışlar. Ne enteresan.
Bu tür programı izleyen erkek de nebileyim.
Edit: o kızı önce ben gördüm. Yedirmem kimseye. Evet
Aybüke hem de aşcıymuş. Hem mutfakta hem heryerde. Evlenirdim ben bu kızla.
Bugün mü çıkıyor o kız. Hemen gidip izleyim
Giresunlu kıza seksi dendi ya bu sozlukte neyse ya bir şey soylemicem.
hangisi giresunlu kız kaçırdım amk. he örgülü saçlı hatunmuş. idare eder bir hatun. ama yemeği yemeden koklaması beni benden aldı.
Dün de saçı aynıydı. 1 hafta yikamayacak herhalde pasaklı
Boş zamanlardaki sıkıntıyı giderme potansiyeli olan programdır.
Bu yarışmada erkekler bir garip nedense, gerçi bu yarışmanın herşeyi bir tuhaf ama yine de izlenesidir, ayrıca programı başarılı buluyorum.