bugün

entry'ler (114)

et fiyatlarının çok artması

Hayvancılığın sıkça yapıldığı illerde de metropol olarak nitelendirilecek şehir fiyatlarını görmek mantık dışıdır, anlamsızdır. Evet et gerçekten pahalıdır.

sözlük erkeği şımarıklığı

Kim çıkardıysa yalandır. Öyle bir şey yoktur.

bir evde olması gerekenler

Mutluluktur. Diğerleri zaten olur.

psikoloji düzeltme yolları

Yunus Emre dizisini izlemektir. Denendi ve onaylandı.

fenerlilerin çoğunun penaltı yok dediği penaltı

Ortalığı karıştıran penaltıdır.

chp nin yeni logosu

Pek de değişmeyen logodur.

galatasaray

Kısa ve net: ilginç olan takımdır. Beklenmeyen zamanda ve yine beklenmedik tarzda performans gösterir.

iptv

6 aydır farahmedya kullanıyorum avrupa maçları olsun lig maçları olsun nazar degmesin tık demedi. Daha önceden boşuna çok para kaybetmiş biri olarak size farahmedyayı önerebilirim arkadaşlar. Ne izleyeceğim derdi yok sürekli izleyecek bir şeyler bulabiliyorsunuz.

https://www.farahmedya.com.tr/

gereksiz pahalı olan şeyler

Hiç şüphesiz “yemek”tir.

şu an kendinizi nasıl hissediyorsunuz

Deprem bölgesindeyim. Öylesine durgun, öylesine mutsuzum.

liseden mezun olduğunuz an ne hissettiniz

Anlamsız bir duygudur. Zira mezun olmak değil üniversite kazanmak önemlidir.

türkiye nin geri kalma nedenleri

ileriye gitmek için çözüm aramak yerine sürekli bu ve benzeri konular üzerinden yakınmamızdır.

istanbul u bir kelime ile anlatmak

Hayattır… iyisiyle ve kötüsüyle burada yaşar, göreceğiniz ne varsa görürsünüz. Dünyada bu kadar karışık 2. bir şehir yoktur.

futbola mavi kart da geliyor

Son derece gereksiz olan karardır. Hayatın her noktasında sadeleşmeye ve basitleşmeye giderken insanlar bu zorluk ve karmaşa neden?

esimtr

Fiziki sim kartlar artık günümüzde ciddi problem olabiliyor. Özellikle seyahat esnasında e-sim kullanmanın çok faydasını görünce tavsiye üzerinde webde bulduğum bir markayı anlatmak istedim.
esimtr vesilesiyle italya’dayken çok şükür hesaplarıma girerken tüm mesajları aldım ve aramalara cevap verebildim. Hala tanışmamış yazarlar bir bakabilirsiniz.

edit: yurtdışında çok daha işlevsel.

http://www.esimtr.com

dünya yuvarlaksa denizler neden dökülmüyor

Yıllar geçse de eskimeyecek olan sorudur.

çikolatalı pasta vs meyveli pasta

Çikolatalı pastanın açık ara kazanacağı karşılaştırmadır.

togg t10f fastback sedan

Eğer konseptteki gibi sunulursa piyasalarda kartları yeniden dağıtacak olan modeldir.

yazarların benzetildiği ünlüler

Latif Doğan’dır. Ama ben kimseye küsmem…

çocuğunuza ne okutursunuz

Kesinlikle baskı yapmam. Buna karar vermek için öncelikle çocuğumu tanımam ve yeteneklerini bilmem gerekli. Teknik konulara ilgisi varsa zorla doktor olmasının bir mantığı yok…

Ama özellikle iTÜ’lü olmasını isterdim.