1. 1.
  amerikalı aktrist. şu ara 90lı yaşarındadır.
  aslen macar yahudisidir.
  pek çok evlilik yapmıştır. ilk evliliği ünlü hariciyecimiz burhan belge(murat belgenin babası) iledir.
  5 ... azorka
 2. 2.
  sirasi ile burhan belge, conrad hilton (hilton otellerin sahibi), george sanders (oyuncu), joshua cosden (petrol krali), jack ryan (barbie bebeklerin sahibi), micheal o'mara (hukukcu), alba duku philip ve prens frederick von anhalt'la evlenen sahsina munhasir kisilik.
  iste vecizeleri;

  Boşanana kadar bir erkeği asla gerçekten tanıyamazsın.

  Benim teorilerimden biri, erkeklerin gözleriyle sevdikleridir. Oysa kadınlar kulaklarıyla severler.

  Erkek evlenene kadar eksik bir erkektir. Ve evlendiğinde artık bitmiştir.

  Anlayışlı ve nazik bir erkek istiyorum. Bir milyonerden bu kadarını istemek çok mu?

  Bir kız aşk için evlenmeli ve onu bulana kadar evlenmeye devam etmelidir.
  2 ... mulayim
 3. 3.
  kendisi atatürk ile de büyük bir aşk yaşadığını iddia eder. *
  5 -1 ... handushka
 4. 4.
  http://www.ilkhavadis.net/haberler/6859 adresindeki makalede atatürk'ün ölümü ile ilişkilendirilmiş aktrist.
  1 ... never neverland
 5. 5.
  atatürk'ün manitası. milli nine.
  8 -1 ... le phallus
 6. 6.
  Bugün doğum günü olan Amerikalı sinema oyuncusu.
  -2 ... i belong to che
 7. 7.
  bir döneme damgasını vuran yitiklerin kadını.
  ... berkedede
 8. 8.
  kendisi bekaretini atatürk'e vermiş olduğunu şu sözlerle anlatır:

  "açılan büyük bir kapının ardından içeriye girdim. heyecandan kalbim deli gibi çarpıyordu. mermer taşla döşenmiş yoldan geçerek bahçe içindeki eve doğru yöneldim. çok büyük bir zeytin ağacı evin girişini gölgeliyordu. hipnotize olmuştum. üst kata çıktım. atatürk el işlemesi geniş bir gürgen koltuğa oturmuştu. arkası bana dönüktü. yanındaki masa üzerinde duran nargilesini içiyordu. kemal atatürk, tanrı'nın insanlığa ender gönderdiği bir kurtarıcı, politika ustası ve korkusuz bir savaşcıydı. o yarı insan yarı tanrıydı. orta yaş döneminde dahi atatürk�ün seks aktiviteleri yakın çevresi tarafından biliniyordu. bakırımsı kırmızı renkli kadife koltuğa- yanına- oturmamı söyledi. büyülenmişcesine atatürk;ün emrini yerine getirdim. nargilesinin hortucunu bana doğru uzattı ve içmemi söyledi. dumanı içime çektim. diğer elinde tuttuğu rakıyı yudumlayarak içtim. atatürk ile beraberliğimin bundan sonrasını ilk defa açıklıyorum. dans eden dansözlerin odadan çıkmalarını istedi. ikimiz baş başa kalmıştık. henüz 15 yaşındaydım. çocuk denecek kadar genç sayılırdım. atatürk 56 yaşında olgun bir erkekti. buna rağmen ürküntü duymuyordum. rakının verdiği sarhoşlukla olsa gerek kendimi rüyada hissediyordum. atatürk;e bekaretimi verdim. atatürk benim ilk erkeğimdi. şeytani bir çekicilikle, benimle deliler gibi sevişti. o, genç bir kadının nasıl mutlu edileceğini çok iyi biliyordu. atatürk, aklıma her geldiğinde o;nun tüm kadınları doyuma ulaştıracak gücü olduğunu düşünürüm. atatürk, profesyonelce sevişen bir tanrı, bir kraldı."
  8 -3 ... mackenzie rowling
 9. 9.
  --spoiler--
  "Açılan büyük bir kapının ardından içeriye girdim. Heyecandan kalbim deli gibi çarpıyordu. Mermerle döşenmiş bir yoldan geçerek bahçe içindeki eve doğru yöneldim. Çok büyük bir zeytin ağacı evin girişini gölgeliyordu. Üst kata çıktım. Atatürk, arkası dönük, el işlemeli geniş bir gürgen koltuğa oturmuş, yanındaki masa üzerinde duran nargilesini içiyordu.

  Odaya girdiğimi fark edince, kırmızı renkli kadife koltuğa, yanına oturmamı istedi. Büyülenmişçesine Atatürk'ün emrini yerine getirdim. Nargilesinin markoçunu bana doğru uzattı. Dumanı içime çektim. Diğer elinde tuttuğu rakı dolu zümrüt kakmalı altın kadehi emrivaki bir tavırla elime tutuşturdu. Kadehteki rakıyı yudumlarken heyecandan titriyordum.

  Atatürk ile beraberliğimin bundan sonrasını ilk defa açıklıyorum. Dans eden dansözlerin odadan çıkmalarını emrettikten sonra ikimiz baş başa kaldık. Rakının verdiği sarhoşlukla kendimi rüyada hissediyordum. Hipnotize olmuş gibiydim. Atatürk şeytani bir çekicilikle yanıma sokulup, benimle deliler gibi sevişmeye başladı.

  Milyonlarca Türk kadınının hayalini süsleyen o büyük insana, Atatürk'e bekâretimi verdim!

  Mustafa Kemal Atatürk, tanrının insanlığa armağan ettiği bir kurtarıcı, bir politika ustası, korkusuz bir savaşçı ve yarı insan, yarı tanrıydı!

  Zsa Zsa Gabor, 1937 - Ankara, Türkiye.
  --spoiler--
  4 ... cmon
 10. 10.
  aa'nın haberine göre sağ ayağı kangren nedeniyle dizden kesilecek olan macar asıllı abd'li oyuncu

  "komünistle de evlendim faşistle de, hiçbiri çöpünü atmazdı." dediği de rivayet edilir.
  3 ... ispirli