bugün

çok romantik onuncu nesil yazar. (#19831585)
daha kpss sorularını alamadan akepenin yok olacağı endişesiyle sözlükte ağlaşan şakirt.
ağaç kesip avm yapmaya çalışan akp'nin yılmaz savunucusu.

bu arada 'aman' dileyen bir tonla ricacı olana sevinilmez olsa olsa acınır.
olaylara tarafsız bakan ve sanıldığı gibi şakirt olmayıp aksine ateist olan hoş sohbet ettiğim yazardır. saygılıdır ve hoşgörülüdür.
yobaz yazardır. yobazlığın inanç gerektirmediğini bize göstermiştir.
müptezel bir sözlük yazarı.
bana ilk hoşgeldini söyleyen ince düşünceli yazardır.
(#21194404)

her şeyi ciddiye almaması gereken yazar.
at gözlüğüyle bana bakış açısından bahseden yazar. bir de başlığın birinde mantıktan bahsetti ki ağlayasım geldi. baktığı yerde tablo var sadece; birileri göstermek istediğinin resmini yapıp koymuş, hayran hayran izliyor o da.

bana uzak, dilediğine yakın...
Onumu kapatan, onlenemez yukselisimi önleyen yazar...
(#21402706) bu yazdıklarıma çok kızdı. angela merkel 'in oğlu muymuş neyse artık.
not: yasakladım seni çocuk.
(bkz: zinazinzina) *
(bkz: serbest çağrışım)
(bkz: #21449006)

yabancı kontenjanı diye bir şeyden habersiz yazar...

gerizekalı esprisi yapasım vardı "düşene bir de ben vurmayayım" dedim...
nasıl bir yazar lan bu yazarı. toplam entrysi 2, toplam başlığı 57.

allahım sana geliyorum.
akpnin sosyal medya şeysi bir insan anca bir menfaati varsa böyle gözü kapalı dalabilir...
Tiksindirici ve terbiyesiz üslubunu ve bilgisiz olup lise öğrencisi tarzı konuşmasını farkettiğimden beri yazdıklarını umursamadığım fakat buna rağmen bir türlü kuyruğum olmaktan vazgeçmeyen yazar.
Derdini veya kimin fake hesabı bir çözsem...
dediği şeyin yanlışlığını anlayınca kanıtsız bir şekilde ya ben şah ismail sanmadım ama yeaa moduna girmiş.
evet halifeliğin alınmasından sonra alevi nefreti açıktan yürümüştür fetvalar ve padişahların tavırları ile.
tartışmanın özeti senin kıvırman arkadaş senin kıvırman...
entrylerini severek okuduğum içi dopdolu yazar.
aynı montaj hattından çıkmış sıradan alien.
hevesli şakirt.
açtığı başlıklarla ilgi çekmeye uğraşan birisi.
başa gelen hainlerin demokrasi diye diye türettikleri göt kıllarından sadece biri. gel gör ki sikimde değil ama sinir katsayısını arttırıyor insanın ister istemez... hani mutfağa su içmeye gittiğinde gördüğün karafatma gibi... varlığı sikinde değildir aslında ama gördüğünde rahatsız eder... aha bu da o.
kendisini bu sözlüğün hocaefendisi ilan ediyorum.

neden diye sormasın, paşa gönlüm öyle istiyor.

hoş geldin kuzum.
inşallah kızdır.
maymunsa normal olan şakirt.
sözlük yazarlarının tahmin edilebilir, zavallı yaratıklar olduğunu kanıtlamış yazar.

ben de istesem nickime ait nick altı denen hedeyi kısa sürede doldurup taşırtabilirim. 2004 den beri sözlüklerdeyim ve emin olun bunu yapabilirim.

demek ki bunu yapabileceğime emin olmamı sağlayan bir yığın sözlük yazarı önceden tahmin edilebilir, sürü psikolojisiyle hareket eden zavallılar. boka üşüşen sinekler gibiler. bu adam da bugün bunu ispatladı. büyük ihtimalle sözlüğü uzun yıllardır takip eden bir adam ve nick altını doldurtmaya karar verdi. bunu da başarıyor.