bugün

harun yahya, yani adnan oktar ile bir baglari var mi bilmiyorum, lakin kaynak hans von aiberg adli, ne oldugunu cozemedigim sahsin sitesinden ve fikirlerindendir.

ek ve duzeltme: hans von aiberg adli sahis, kendini alman diye tanitan bir turkmus. kaynaktada harun yahya'ya bir atif var. kisacasi bu iste bir is var.
bugün dünya üzerinde yapılmış ve yapılmakta olan bütün büyük keşiflerin kaşiflerinin mensubu olduğu öğretidir.*

(bkz: rüyalar gerçek olsa)
bülent ayberk isimli erzincan nufüsuna kayıtlı bir sahtekarın zırvalarıdır. protestan müslümanlık gibi sapkın bir tarikat kurmuştur kendileri. adının bülent olduğu anlaşılınca ben sonradan bülent oldum diye sallamış, inanan inanmıştır.
türkiye doğumlu danimarka asıllı alman orta terk profesör
edit; mahkemede elazığ doğumlu ve lise mezunu olduğunu beyan etmiş, kendisinden ve tüm sevenlerinden özür diliyorum, orta tek kısmını lise mezunu diye okuyunuz.
gazete manşetlerinden bilgi edinenler için orta terk profesör, bilim literatüründe ise okumayı bile beceremeyeceğimiz isimli buluşların kaşifi.*
google da bir tek yabancı sitede adı dahi geçmeyen, (bilimsel siteyi geçtim), islami basının kendisini eleştirdiği, mahkemede kendini elazığ doğumlu bülent ayberk olarak tanıtan, erzincanlı değil elazığlı ve lise mezunu olduğunu öğrenip hakkını teslim ettiğim, sahte bilim adamı uyduruğudur.
(bkz: google dan araştırma yapıp tez vermek)
kendisini sevenlerine ve türk adaletine terk ettiğim, polemik yapmaya değmez bir sahte profesörün garip teorisidir.
güncel Önemli Başlıklar