bugün

kevin sorbo ve lucy lawless'ın evveliyatlarını bilen nesildir.
eskinin efsanevi dizlerinden, çok da sürükleyiciydi hani, zeyna ve herkülün aynı bölümde oynadığı bir iki bölüm vardı hep aklımda olan, çok yakışıyorlardı.
daha sonra izlediği spatacuste zeynayı tanıyamamış nesildir aynı zamanda.
zeyna yı zaman zaman bacakları ve göğüs dekoltesi için izlemiş nesildir.
Zeynayi hayal edip 31 ceken nesildir.
Zeynayı o kadar izledik aklımızda sadece bacakalar, memeler ve hava dönen bir tabak kaldı.
Yayınlandıkları döneme denk gelen ama her gördüğünde nefretle zapping yapan bir nesil de vardır.. Yabancı dizi jeneriği ile kobra takibi başladı diye heyecanlanıp geri zekalı bu dizileri görünce küfür eden nesildir bu nesil... mesela ben..
Zeyba'yı zeynep olarak bilip, seven nesildir ayrıca.
Ablamla izlerdik her bölümünü, amazon kızıyız biz diye mahallede oğlanlara korku salardık ardından.
benimdir.

bir çok efsaneye konuyum hem.
özellikle zeyna'yı izleyen kısmı spartacus'u bir başka izler. * birebir yaşanmıştır. sene 2011 spartacus'un ilk sezonu dönüyor. arkadaşa tavsiye ediliyor;
- ne izliyosun lan
- olm spartacus diye bi dizi başlamış 10 numara
- hacı siktir et ya bi boka benzemiyordur.
- olm zeyna vardı ya
- hea ?
- çatır çatır zikiyorlar işte onu.
- ?!½% link versene hacı :( *
muhtemelen 23 ve üstü yaş aralığında olan nesildir.
herkül ve zeyna'nın yarattıkları depremden sonra, gabriel ve iolaus'tanda bir atraksiyon beklemiş nesildir...
90'larda çocuk olan şanslı nesildir.
artık yavaştan yaşlanmaya başlamış nesildir.
normalde -erkekler için- askere gidip gelmiş olması gereken nesildir. (bkz: okuyom ben yaa)
zeyna'yi izleyip masturbasyon yapmayan kisileri de aralarinda bulunduran nesildir. zira ben de zeyna ve herkul'lu doneme yetismeme ragmen o zamanlar ergen bile degildim.
liseli olamaz.
Zeyna ile herkül ün dövüştüğü sahnede herkül ün dayak yemesini bugün bile hatırladığında deliren nesildir.
izlemiş ama iplememiş olan nesildir, zira tsubasa varken kimse herkül olmak istemez...
herkül'ün babası zeus rolünde oynayan anthony quinn'in çağrı filmini çektikten sonra müslüman olduğu söylentilerine inanıp "nasıl müslüman olmuş bu şerefsiz tanrı rolünde oynuyo töbe töbe" deyu söven nesildir aynı zamanda.
herkülü canlandıran kevin sorbonun bu halini görünce kahrolmuş nesildir.

http://img.kimdir.com/kim...0e3a2764e774dff6b8037.jpg

neyse ki Lucy Lawless hala taştır. bu şekilde bir nebze olsun teselli bulmuş nesildir.
Zeyna zamanı 5_6 yaşlarında olduğu için lucy lawless den faydalanamayan ama spartacus de telafi eden nesilim.
88-90 arası doğumlu kişiler sanırım.. bebe la bunlar not : 84 lüyüz..
spartacus dizisini izleyince zeyna izlediği günleri hatırlayan nesildir. hastasıyız lucy yengenin.
aynı zamanda kaygısızlar ve mahallenin muhtarlarınıda izlemiş efsanevi nesildir.
hera'ya da düşman olmuşlardır.