bugün

alaman televisası
zweite deutsche funk *
almanyada en cok izlenen ikinci kanaldır.
birincisi (bkz: ard)
almayanın trt versiyonu.
an itibari ile rolling stones konserini vererek bizi mutlu etmis alman kanali.
almanya nın trt 2 sidir.
şu anda türkiye portekiz maçını uydu üzerinden gayet güzel yayınlayan kanal.
kupayı takip etmeye karar verdiğim kanaldır, şpilın zusamın falan dil de geliştiriyor hem, oh!
manuel ayar ile 11054 frekans, 27500 sembol ve polarizasyon h ile çıkan kanal. izledikçe bizi bu hallere düşürenlere küfredin, iyi oluyor.

edit: olmadı adresinden media player'lı yayınlardan birisini seçin. sopcast'te telekom engeli var ya da ben beceremedim.
arte uydusuna bagli bir alman kanalidir. avrupa´nin almanca konusan bir cok ülkelerinde (avusturya, lüksemburg, lichtenstein) izlenilir.
ayrica kanal d avrupa yayininda bazi zamanlar aksamlari bir saatligine raslamak mümkündür.

1960 yilinda yayin zincirleri olusturulurken kurulan ilk kanallardan. önceleri uhf olarak yayinlarini gönderdigi icin, ikinci bir antene ve yükselticiye ihtiyac duyuluyordu.

acilimi ise "Zweites Deutsches Fernsehen" (ikinci alman televizyonu)´dur.
20 şubat 2013 tarihinde ki galatasaray schalke maçını yayınlayacağı söylenen, hotbird uydusunda bulunan alman kanalı.

Yardım isteği : digiturkte şifre giriyormu hocular, bilgilendirirmisiniz?
türkiye'den izlenebilen, hotbird uydusunda yer alan alman kanalı. 20 şubat 2013 tarihinde oynanacak galatasaray-schalke 04 maçını da şifresiz olarak yayınlayacak olan kanaldır.
bildiğim kadarıyla açılımı "zweites deutsches fernsehen" olan alman televizyon kanalı. oldukça kaliteli yayınlar vardır mesela ben almanca tek kelime bilmememe rağmen ara sıra bakarım bu kanala.
galatasaray schalke maçını yayınlayacak olan kanal. ve hd olarak şifresiz izlenilebilir.
internetten izlenilip izlenilmediğini merak ettiğim kanal. bilgisi olan aydınlatsın. foruma çevirme niyetinde değilim oğlum sözlüğü. tanım da yaptım işte. 10 türk gurbet elde kaldık vermiyo burda ibneler cimbomun maçını.
Alman kanalı.
galatasaray schalke maçını hd olarak verecek kanal.gürcü veya azeri kanallarından görüntü kalitesi olarak daha üstündür tavsiye edilir.
büyük ihtimalle maçı şifresiz izleyeceğimiz kanal. Duyumlara göre digitürk hotbird uydusunda ki zdf ye şifre girmeyecek imiş. Shaktar - dortmund maçını izleyenler olmuş. Ben onların yalancısıyım. *
d smartın papucu dama atan kanal.

http://www.zdf.de/ZDFmedi...y-Istanbul---Schalke-live
bu akşam izlenecek olan alman kanalıdır. teşekkürler zdf.
almanca geliştirmek için bire bir olan kanal.
ZDF spikeri Rolf Töpperwien: "TT Arena için cehennem dediklerini duydum ama bence uyku tulumundan bir farkı yok." yorumunun geçtiği alaman kanalı.
Saha zeminini defalarca göstererek Dünya Futbol kamuoyuna rezil olmamizi saglayan gs'ye küfür ettiren kanaldir.
cafeye gidipte maç izlemek için para domalmamızı engelleyen kanaldır. görüntü de hd lan hemde, mis gibi. spiker almanca konuşacak ama o kadar da olur.
real madrid-galatasaray maçını izlerken almancamızı geliştirecek alman kanalı.

Maçı vermeyip bizi ortada bırakan kanal.dortmund maçını veriyormuş.
frekanslarımızı tutturmaya çalıştığım kanaldır. bilgisi olanların mesaj kutuma ateşlemesini istediğim kanaldır.