bugün

gazozunun kapağını açtığım yazar. Yanlış anlaşılmasın yani ilk nick altı entrysini yazdım ve başlığını açtım. Hoşgelmiş.
dokuzuncu nesil yazar. hoşgelmiştir efendim.
entrylerini merakla beklemekteyiz.
kürtçü türk düşmanı atatürk düşmanı bir yazar. allah akıl fikir diyorum, eyvallah. özel mesaj falan da atma, artık aynaya bak.
özlenen yazar.
(#16545339) entrysi ile takdimi kazanmış yazar.
( #16086972) bu entrysiyle düşüncelerimi dile getirmiştir.
Dokuzuncu nesil troll. Fazla bir sey beklememek lazim.
herkesin fenerli olduğunu düşündüğü 9. nesil yazar. belki de avrupa kupalarında daha acı bir tecrübe yaşamış takımın taraftarıdır. bilemeyiz.
(bkz: beşiktaş)
hosgelmiş yazarımız.
(#16909961) oradaki akraba anan baban kardeşin. insanlık dışı olan ise seni büyütenlere ileride defol demek. yüzüne bakmamak.
(#17611441) kendisi kadar komik olamadığım için özür dilediğim yazar.
#17617111 entrysi ile basitçe olayı özetleme yeteneğini göstermiş yazardır.
adam galatasaraylılara sövdüğü için fenerbahçe li olarak biliniyor.

beşiktaş lıymış.
aslında buraya entry numarası ile gelmiştim ama görüyorum ki yeterince sıçmış vakti evvel.

ergenliğin bile bir şerefi vardı eskiden. mesela birbirimizin anasına bacısına sövmezdik biz. bi keresinde bi abi kardeşine uzata uzata orrrospu çoccuğu dediği için abdestli abdestli giriştim ona. aklım almadı, hafsalam karıştı. bir insan kardeşine orospu çocuğu dediğinde nasıl bir aileden geldiğini anlarsın. sonraa, cami hocası tokatladı beni. kuran kursundaydım. son cüzü okuyacaktım, babam tetris alacaktı bana. orada bıraktım kursu.

velhasıl kardeşim benim ilk kahramanlığım değil bu. insan vazgeçebileceği şeyler kadar güçlüdür. sana kardeşim diyorum, bak hikayeme. lakin anlayabilecek zekada mısın muamma..
bok at izi kalsın adamıdır. Adam diyerek mubalağa ettiğimin farkındayım.
araba benzetenler olmuştur kendisini.
(#19260567) Yarıldım amk.*
ezik, çaresiz. Net.
fenerbahçeli troll arkadaşlarına destek veren beşiktaşlı troll.

Beşiktaşlı troll ney la, beşiktaşlı trollmü olurmuş amk.
yerinde tespiti nedeniyle hazımsızların saldırısına uğrayan yazar.
Özel nefi hastaneler grubunun ortağı olacak yazardır kendileri. Apandist konusunda alanında fazlasıyla iyi, apandistiniz patlamaya yakınken gidin bu adama eliyle koymuş gibi bulur, çıkartır. Ayrıca mini hatalara tahammülü yoktur, onlar için koca bir ortaklığı bile feshedebilir. Koyu beşiktaşlıdır ama inat ettim "mini mini" çocuklarını fenerbahçeli yapıcam *
faşizt kelimesinin anlamını bilmeyen yazar. bu yazara göre faşist demek sadece italyan milliyetçisi demektir. mesela bir amerikan ırkçılık yapsa faşist değildir ama yaptığının da adı yoktur. aynı şekilde bir türkte ırkçılık yapsa faşist değildir, nedir diye sorulduğunda cevap veremez.
dağdan inen bir kaç köpeğin saldırısına uğrayan soydaş.
büyük bir dilbilimci .

dünyada yaklaşık otuz milyon kişinin konuştuğu bir dil hakkında ;

(#19333688)

--spoiler--

kuş dili ne kadar dilse o kadar dildir.

--spoiler--

(bkz: milliyetçi olmak için zihinsel engelli olmak lazım)
internetten tüm bilgilere ulaşıldığı için kitap okumanın gereksiz olduğunu, romanı ise sadece salakların okuduğunu düşünen aleni cahil dingil yazarımsı.