bugün

entry'ler (430)

uzun zamandır sözlüğe girmeyen yazar

eski hevesi kalmamışsa ve daha uzun zaman girmeyecek olan yazardır.

pasaport kayıt hakkı

an itibariyle satılıktır. ilgilenenler mesaj gönderebilir. özelikle iphone 5s almak isteyenlerin telefonu daha ucuza getirebilmesi mümkündür.

sözlük yazarlarının itirafları

o değil de bayadır girmiyorum sana be sözlük finaller, işler, güçler, falanlar filanlar derken unuttum seni kusura bakma.

leyla ile mecnun

yavuz "gece gece puanları da aldınız" diyerek polislere gönderme yapmıştır.

leyla ile mecnun

bu akşamki bölümünde 12 maymun filmine gönderme yapıyor mu acaba diye düşündüğüm dizi.

leyla ile mecnun

afgan kızına gönderme yapmış ve bugüne kadar hep merak ettiğim ismail abinin evi muhabbetine sarmışlardır. bir ara yavuzun evine de sarsınlar.

leyla ile mecnun

güzel ve iyi gözlemlenmiş göndermelerin yapıldığı bir bölümün yayınlandığı dizi.

aykut kocaman

fenerbahçe nin başından gitmesi gereken şahsiyet.şu an fenerbehçenin başarısı aykut kocaman a bağlı değildir.takımda zaten potansiyel var.fakat oynanan futbol kötü.yarı finalde böyle olursa tur atlamak çok zor.

angelina jolie

kocası brad pitt in "mandalina dudaklım" diye hitap edebileceği güzel kadın.

ben bu yazıyı sözlüğe yazdım

sözlük canım sıkkın,yar bana bir çare ...

leyla ile mecnun

son bölümünün son sahnesiyle hidayetin aslında zengin biri olduğunu sezdiren dizimiz.

leyla ile mecnun

göndermeler göndermeler yine.

leyla ile mecnun

bu bölümünde yurtiçi göndermeler yaparak güldürmektedir.

ismini bilmediğimiz bir ünlüyü tarif etmek

kendisini filmlerden, ekranlardan vb. yerlerden tanıyıp da ismini bilmediğimiz ya da bir türlü çıkaramadığımız kişileri başkasına tarif etme çabasıdır.

harlem shake

üniversite mezuniyet töreninde yapılırsa baya eğlenceli olacak bir danstır.

twitter vs facebook

birkaç sene öncesinde facebook ezer geçerdi şu anda twitter facebookun rakibi olma seviyesine geldi, facebookun rakibi olabilir ama geçemez.

borsaya bildirmek

şirketin piyasa değerini ve hisse fiyatlarını artırmak için yapılır.

yaran youtube yorumları

çarkıfelek roy kazım videosu için yazılan yorum:

ilgi eki ilgi eki olalı böyle zulüm görmedi.

leyla ile mecnun

mükemmmmel bir bölüm izletmiş olan dizimizdir.

leyla ile mecnun

bu aralar standardın üzerinde bir bölüm beklediğim dizi, hani şu ankiler kötü değil de bir gönderme ve güldürme bombardımanı yapsa iyi olur.