bugün

oldukça bilgili ve bunu anlatmasını iyi bilen istanbul üniversitesi coğrafya mezunu bir akademisyen. şuan trakya üniversitesi'nde çalışmakta. twitter'da da ayrıca etkin. bu ülkedeki akademisyenler bu adamın çeyreği kadar kendi alanlarına ve genel kültüre kafa yorsa bu ülke başka bir yere dönüşür. gitmediği yer kalmamıştır adamın öyle aşıktır işine. burayı da okuyorsa selamlar olsun kendisine. yazdıklarını zevkle okuyorum.
Dün prim yapmak için götlerinde gezip başkanına yalakalık yaptığı TÜRK Denizcilik ve Global Stratejiler Merkezi tarafından 2013-2014 yıllarında fetullah gülen'i desteklediğine dair facebook paylaşımları ortaya çıkarılmış, başında Dr ünvanı var diye her boku bildiğini zannederek her konuda konuşan, bol bol kehanetler saçıp 100 tane söylediğinden 1'i tutunca "işte bakın ben söylemiştim" köylülüğüne sarılan teneke bir sosyal medya loser'ı.

geçen yıl hiç bilmediği bir ülke hakkında aptal saptal bir şeyler yazdıktan sonra cehaletini yüzüne vurup göt ettiğimde gururuna yediremeyip beni twitter üzerinden binlerce kişiye linç ettirmişti. şimdi de aynı linci bir zamanlar yalakalığını yaptığı Cihat yaycı'nın ekibi tarafından kendi yiyor.

Allahtan korkan ve kul hakkı bilen biri olarak bu yediği linç için "oh olsun" demeyeceğim. fetullah'ı öven birkaç yazısından ötürü de fetö'cü olduğu yönündeki deli saçması iddiaları kabul etmiyorum. her ne kadar haz etemesem de haksız yere fetöcü bilmem neci diyemem. Türk DEGS'in sayfasında paylaştığı mesajlar bu adamın sadece basit bir eyyamcı ve güç kimdeyse ona biat eden yalaka bir tip olduğunu gösterir. Fetöcü olduğunu değil...

Söz konusu iddiaları bu linkten görebilirsiniz.

https://twitter.com/turkd...tatus/1582791379226619906
Ruhsal sorunları var kesinlikle bilgisine güvenip takip etmeyin

görsel