bugün

Mehmet Topal yerine, selçuk şahin değil de Salih Uçan'ın girmesine vesile olacaksa hoşgelmiştir.

Cristian'ı kesecekse de hoşgelmiştir.

lakin 2. krasiç vakası istemiyoruz. net.
fenerbahçe'de alex'in verdiği performans bekleneceği için, büyük yük altında futbol oynayacak, fenerbahçe'ye yeni transfer olmuş futbolcu.

not : 10m € ne lan.
Transfer olmadan sporx de tranfer için 15 milyon euro ve sonraki satıştan yüzde 35 pay istemiş fenerbahçede 11 milyon eoruda ısrar etti diye bir haber okumuştum. şimdi de 12 milyon euroya transfer oldu diye haber çıkıyor. daha ne geldi gelmedi diye iddia edliyor orasını anlamadım spor x bu da. fanatik deil ki. Fenerbahçe ye transfer olacaktır ahanda buraya yazıyorum.
siz fenevlilev nasıl diyov?

biv alex değil.
eğer alabilirse fenerbahçe'nin çok büyük iş yapacağı adamdır. ciddi ciddi fener alamazsa arsenal'de liverpool'da belki man. united'ta izleyebileceğimiz bir adam. geçen sene montpellier şampiyon olduysa en öne çıkan adam bu adamdı. on numara top oynuyor ve daha 22 yaşında.

edit: ntv spor'da geçen altyazıya göre fenerbahçe ile anlaşmış futbolcudur kendisi. hayırlısı olsun.
(bkz: Balon)
daha kariyerinin başında ve türkiye ye adapte olup olmayacağı henüz belli olmayan bir oyuncu olarak fener taraftarının yine 3 kupa ve uefa kupasını kaldırdığı oyuncu. kaldı ki moussa sow için de benzer şeyler söyleniyordu, totalde sow un başarısı yok.

zöge: nitekim bastı gitti adam.
tanımam etmem de nasıl olsa bir alex değildir.
daha bir maçını bile izlememiş ulema tayfasının bok attığı oyuncu.

kesin geldi mi bilemem de eğer geldiyse , bu adam fenerbahçe'nin oyun seviyesini bir anda 1-2 gömlek yukarı çıkaracak bir oyuncu. hele ki şuan ki fenerbahçe sisteminde baroni'nin yarım sezonda verdiği katkıyı daha ilk 3 maçta verir.kısacası çok yetenekli bir oyuncudur efendim kendisi, hayırlı olsundur.
ismini ilk defa duyduğum futbolcu.

şöyle bir baktım daha çok genç. faransa'da kendisine verilen sabrı ve zamanı burada bulamayabilir. hele hele fenerbahçe'de.
eğer kendisinden girip maç kurtarması beklenirse ilk haftadan, patlaya bilir. (bkz: krasic)
ayrıca o yaşta bir oyuncudan elde edilebilecek en iyi fiyata satılmış. fener bu adamı karla satması için şampiyonlar liginde yarı final falan oynaması lazım.

galatasaray'ın hagi'den sonra girdiği bunalıma girmiş gibi fenerbahçe.
bir on sene yeni bir alex aramakla geçirebilirler ömürlerini.

öneri: (bkz: jorge loureiro felipe)
aykut kocaman'ın elinde eriyecek bir başka iyi oyuncu. hayırlı uğurlu olsun.
2 sene önce 3 milyon daha veremeyip hazard'ı kaçırmamızdan akıllanan yönetimin parası neyse verdiği futbolcu.

edit: veremedi.
bu adam hakkında bilgimiz yok. sabahtan beri izliyorum görüntüleri cristian yerine koyacaklar bu adamı. kusura bakmayın ama cristian yerine bu adam messi gelir. iyi oynar kötü oynar ama en azında sahada kendini hissetirir.
sow'u gol kralı yapacak futbolcudur.

2-3 kez kendisini izlemiştim. çok yönlü oynayabilen bir orta saha oyuncusu, kaliteli ve top tekniği üst düzey bir futbolcu.

ancak benim temas etmek istediğim en önemli konu fenerbahçe taraftarı kendisinden bir alex etkisi yaratması bekleyecek, tabiki bu beklenti son derece normal... aynı şeyi biz galatasaray taraftarı hagi gittikten sonra bekledik, hâlâ bekliyoruz...

bir diğer konu da aykut kocaman'ın oyuncuyu oynatma biçimi olacak... orta saha futbolcusunun sağındaki ve solundaki oyuncuların oyuna etkisi çok önemli... bu açıdan belhanda'nın yanında oynayacak oyuncular ile o oyuncuların oyuna katkısı kendisinin oyuna hükmetmesini belirleyecektir.
(bkz: younes belhanda nın pes 13 özellikleri)
yunus idi hızır idi. fenerbahçe'ye hayırlı olsun. çok canlar yakacak..
çubuklu fenerbahçe formasını giymiş. görsel
güzel transfer helal olsun.
hayırlı olsun.fenerbahçe 22 yaşında bileklerine hakim ara pasları can yakan bir adam aldı. 12m euroya değeceğinden eminim
hızlı ama fenerbahçede koşan adam bi kuyt var gerisi kazma birde hasan ali sow zaten sadece ilk 15 dakika pres yapıyor sonra o da yavaşlıyor.inşallah feneri hızlandırır.
bi sikten anlamayan bazı kediciklerin şimdiden çamur atmaya başladığı yeni transferimiz. şimdi gs alsaydı bu adamı yerlere göklere çıkaramazlardı. bize gelince böyle tepki vermeleri normal. aslında büyük bi yetenek olduğunu gslilerin çamur atmaya başlamasından anlayabilirsiniz. camiamıza hayırlı olsun.
Fenerbahçemizin 12 milyon euroya Fransa'nın Montpellier takımından transfer ettiği Faslı ofansif orta saha oyuncusu. Genç oyuncu geçtiğimiz yıl takımının bütün maçlarında oynamış ve 12 gol 4 asist yapmış. Fenerbahçemize hayırlı olması temennisiyle.
youtubeda videolarının altında 7 ay önce welcome to arsenal yazmış adamlar var. ilk izlediğimde bildiğin nasri lan bu demiştim ki bir baktım adı arsenalle de anılmış bildiğiniz üzere arsenal nasriyi tekrar almak istiyordu sanırım o olmayınca yeni bir nasri yapalım demişler o da belhanda işte. ulan çok heyecanlandım şimdi arsen wengerin izlediği hatta transfer etmek istediği adamı aldık vay ak. aykutun ellerinde heba olmaz umarım.
Fener'in yeni transferi. Kendisi üstün tekniğine rağmen skoru değiştirebilecek kadar oyuna giremiyor bazen. Hızlı, Çevik , yetenekli ve tam bir üst direk fetisisti. Türkiye'de is yapacaktır ama yanındaki adamlar cok önemli tabi ki uyum sağlaması gerek önce.
fm serisine bakarsak gelecekte süper yıldız olacak futbolcu. eğer gelirse nasıl bir performans sergiler bilmiyorum ama 30-32 yaşında adamlar alacağına bu oyuncuyu alsın daha yeğdir.
Fenerbahçe'ye gelmekle hata yapmakta olan futbolcu. Çok iyi, teknik ve hızlıdır ve evet Montpellier'i hem de deli fişek gibi oynayıp 12 gol atarak şampiyon yapmıştır. Hata yapıyor dememin sebebi, Fenerbahçe'de hep o pozisyonda kendisinden önce oynamış olan Alex ile karşılaştırılacak ve ne zaman Alex gibi bir maç kurtaramasa bunun getirdiği psikolojik baskı altında ezilecek futbolcudur. Galatasaray'ın lanetli "yeni hagi" sıfatını ortadan kaldırması 10 yıl sürdü (bkz: selçuk inan), bakalım Fenerbahçe'nin "yeni alex" lanetini ortadan kaldırması ne kadar sürecek.