bugün

(bkz: seni seviyorum)
"ssss burdan geliyo herhal" tepkisine yol açan atmasyonik önerme.
+ seni seviyorum bi'tanem.
- vay orospu vayy.
+ seni sevmiyorum ben Berkcan
-evlenelim lan o zaman
+nasıl yani?
mantık sınırlarını zorlayan tespit..
(bkz: nefes alan kız bakire değildir)
olay bu düzeyde artık.
(bkz: hepimiz bakireyiz)
(bkz: sözlüğü terk etmeye bahane başlıklar)
sevgilinin seni sevmemesinin tek tesellisidir.
(bkz: seni sevmiyorum)
**
(bkz: yüzde yüz çalışıyor)
anlatılmak istenen her ne kadar bir yönden doğru olsada anlatım şekli yanlış geldi bana.sadece kadınlara özel yazılması saçma. seni seviyorum kelimesini heryerde söyleyenlerde en az önüne gelenle yatanlar kadar bakir yada bakiredir.(bana göre de seni seviyorum cümlesi çok ama çok özeldir.hayatım boyunca seni seviyorum dediğim insanla evlenirim diye düşünmüştüm ve bu kelimeyi kimse için kullanmamıştım. gerçekten de öyle oldu ve seni seviyorum dediğim insanla evliyim.)
(bkz: bakire olmadığını söyleyen kız seni seviyordur)
bakire kız sevemez çıkarımı yapılan cümledir. doğruluğu tartışmaya açıktır.
ahlakı iki bacak arasın da arayan insan topluluğun söyliyeceği türden bir cümledir.kendisinin ne kadar kişiyle birlikte olduğu umrunda değildir ama evleneceği kişi bakire olmalıdır.bu tarz bir cümle kuran kişi muhtemelen hiç ciddi bir beraberlik yaşamamıştır.
eşine seni seviyorum dediği düşünülürse bakire olmaması normal olan kızdır.
sevgi ve aşk ile anılan iki kelimenin kutsallığı neden bakireliğe indirgeniyor anlamış değilim. ama ana fikir olarak doğru bir tespit.
entry sahibinin şimdiye kadar hep bakire olmayan seni seviyorumlar duymuş yada kullanmış olduğunu gösteren ve bu yüzden saçmalayıp dünyanın en güzel sözünü söyleyen kızları lekeleyen başlığıdır.
seni seviyorum lafı bir kızın masumiyetini bozmaktan ziyade dürüstçe ve kalpten söylendiğinde masumiyetin ta kendisidir.
sık sık ve farklı kişilere gerçekten hissedilmeden söylendikçe bozulmaya başlar.
esas "bakire omayan" o masum seni seviyorum u kullanan harcayan değer vermeyen ve de deyim yerindeyse p.ç eden zihniyettir.