bugün

entry'ler (950)

ismi hatırlanmayan taş gibi filmler

Benim için şu örümcek adam'da peter parker'ı oynayan toby maguire filmidir. Bunla bi tane adam böyle külüstür bir arabayla yolculuğa çıkıyor, geçtiği yollar falan koskoca tarlalar vs gibi. Filmde olanları tam hatırlamıyorum ama sanki sonu çok duygusaldı, bir tane yaşlı kadını arıyorlardı ve sonunda yaşlı kadının evine ulaşıyorlardı sanırım. Bir türlü bulamadım o filmi, bilen varsa yeşillendirirse sevinirim.

bir eşya olsan hangisi olurdun

Klima olmak isterdim. Düşünsenize sahibiniz eve gelmiş sıcaktan harap bitap biçimde, basmış düğmenize... Siz de onu serinletmişsiniz, cennetliksiniz resmen!

su isimli kıza akrostiş şiir yazmak

Selam,
Uyudun mu?

looney tunes tasoları

Halen saklamakta olduğum tasolar.

sketchtoy aracılığı ile soyut resim çiziyoruz

http://sketchtoy.com/66613666

aracınızda seyehat ederken dolmuştakileri kesmek

Sürekli yaptığım davranıştır. insan gerçekten üzülüyor. Siz klimanızı açmış serin serin, istediğiniz yere, tam zamanında ve tam yerinde ulaşırken o insanlar zaman zaman ayakta gitmek zorunda kalıyor. Arada onlar da başlarını eğip, bakış attıklarında ister istemez bi hüzün sarıyor bedenimi. Şanslı pij der gibi bakıyorlar falan.

ersan ilyasova

Kardeş tamam iyi oyuncusun da şu egoların takıma zarar veriyor. Nba de oynuyosun diye şu birebirleri abartma ya. Avrupa basketbolunda hataya yer yok!

cedi osman

Şu çocuğa topu teslim etseler inanın bu farkı yemezdik Fransa'dan. Sinan ve Melih oyun kuramayınca fark kaçınılmaz oldu. Umarım 2 sene sonraki turnuvada takımın lider oyuncusu olursun çocuğum. Tartışmasız bu takımda en değerli oyuncu sensin şuan.

12 eylül 2015 burger king de yaşanılan rezalet

(bkz: devecialpay ın sözlüğe vedası)
Kapitalizm dayatmasıyla ortaya çıkabilecek rezalet. Aynısını küçük esnaftan isteyin, adamlar fazlasıyla verir. Bu arada yıl oldu sözlükte aktif olmayalı sen daha ölmedin mi deveci? Bi ara bırakıyordun falan...

erkin koray vs barış manço vs cem karaca

Cem karaca'nın kazanacağı versus.

çok bozulan arkadaşı ıyyy diyip çöpe atmak

Ilkokul 3. Sınıfa gittiğinizi gösterir.

arkadaşın annesini sakso çekerken görmek

Üzmüştür. (bkz: bu da böyle bir anımdır)

hoşlanılan kızla kanka olmak

Insanı üzen durum. En iyisi hisleri saklamamak. Şimdi mal gibi ortada kaldım. Kız da sevgili buldu.

tokat ağzı

"Kendine gayın bak."
"Gıı ne edecük onu?"

tokat denince akla gelenler

Irmak kenarı ve saat kulesi.

afedersiniz ama yunanistan isterse kıbrıs a girer

(bkz: afedersin ama baban büyük bir yanlış yapmış)

50 yıllık komadan çıkan adama söylenecek ilk söz

Geçmiş olsun.

beraberlik deyince akla gelen futbol takımı

(bkz: ankara takımları)

bol limonlu mercimek çorbası

Yanında süs biberi de varsa tadından yenmez.

ben yatıyorum var mı bi diyeceğiniz

(bkz: var)
(bkz: defol)