bugün

çoğu öğrenci bilgisayarında sık kullanılanlarda rastlanabilecek hizmet sitesi. siteyi açılış sayfası yapanını tanıyorum, o derece yani!
insanlık tarihinin, avlanmak ve yemek pişirmeyi öğrenmek dışında, en büyük buluşu.
Türkiye'nin en iyi ticari websitesidir kuşkusuz.Müşteri memnuniyeti flan herşeyiyle...
yaban ellere düşmüş telefonunda bir kontörü bile bulunmayan öğrencilerin kara gün dostu site.O'na site demek yanlış olur , o bir fenomen...*
uyuşuk öğrenciler için de ilaç gibidir. Misal, yurdun tam karşısında bulunan mekana gitmeye üşenen uyuşuklar * alırlar bilgisayarı ellerine ve hiç utanmadan sipariş verirler.Yavrum zavallı mekan sahibi de apışıp kalır ne yani nasıl ya diyerekten...
(bkz: gençlik nereye gidiyor azizim)
McDonalds servis elemanları ile arkadaşlık seviyemi "enseye tokat göte şaPLak" durumuna getirtecek site.
üyelik adı üzerinden pizza hut tan indirim kuponları yığınları kazanmamıza sebep olmuş internet zımbırtısı. ama gazetenin verdiği dandirik indirimler değil bu lütfen. direk kullanıcı adı üstünden zarf içinde eve postayla gelmiş hediye çekleri. * *
kendisine evin hizmetcisi muamelesi yapmakta olduğum site.kilo almamında tek sorumlusudur!*
gnçtrkcll gibi muhteşem bir hizmeti bünyesinde bulundurmayan site.
bu sabah pizza sipariş ettim,kolayı getirmeyi unutan arkadaşın kolayı geri getirmeye gitmesinin hemen ardından sitede puan verirken şikayetimi de yazdım.dakikalar içinde şöyle bir cevap geldi,kendilerini tebrik ediyorum.

Sayın bukalemin,
Domino's Pizza, Şişli restoranından 23.03.2007 tarihinde verdiğiniz siparişle ilgili yorumunuz ve yanıtımızı aşağıda bulabilirsiniz.

<<< sipariş eksik.kola unutulmus

>>> Sayın bukalemin; Restoran yetkilisi unutulan ürünü göndermiş olduklarını ve birazdan ulaşacağını belirttiler.

Saygılar & Afiyet Olsun,
yemeksepeti.com Müşteri ilişkileri
E-mail: info@yemeksepeti.com
artık bursa'da da hizmet vermeye başlayan ve beni sevindiren güzel site.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.