bugün

hediyelik eşya alabileceğiniz bursa'da korupark ve zafer plazada bulunan mağaza. ayrıca internet üzerinden de ürünleri satın alınabilir. enteresan ürünleri var masaj yapan uğur böceği gibi.*
ürünleri yeterince pahalıdır.
bir alınan aksesuarın yüzlerce eşinin olmadıgı mağaza. bu açıdan kimi zaman tek olan özel ürünler alabiliyorsunuz. biraz pahalı oldugu dogrudur. sonuçta değip değmediği yargılamasını yapmak size kalmış.
dudağımı uçuklatırcasına şirine şeyler barındırıp yine dudağımı uçuklatırcasına pahalı olan hediyelik eşya mağazası.
internetten bazen bazı ürünleri indirime giriyo güzel oluyo ama bu seferde bilmem kaç milyon kargo parasını da koyuyolar üstüne oluyo size mağaza fiyatı. e oldumu şimdi he oldumu hanı ucuza getirecektik?
voyvoda bu devirde yaşasa insanları kazığa oturtmak yerine buraya hediyelik eşya almaya yollardı..
çin malı ucuz ürünleri toparlayıp mağazasında fahiş fiyata kakalamaya çalışan oluşum. migros'ta 4 tl'ye satılan bir masa saatini mağazında utanmadan 80 tl'ye yerleştirmeye çalışan markadır ayrıca. dizaynmış, ulan dizayn kim siz kim?
Gerçekten, güzel ama kazıktır. ucuz ürünlere, o fiyatı oyarken insan biraz utanır. hayır aynı ürün, aynı marka, pazarda 5 liraysa orada 50 lira.
piyasada pek eşine benzemeyen ürünleri satsa da, kol gibi fiyatlarıyla kendisinden bezdiren, çoğunlukla gezip, ''ne getirmişler la bu aralar'' diye bakmak dışında pek girilmeyesi, çok parası olana hediyelik eşyacı.

doğumgünümde, bir arkadaşım buradan şık gibi görünen, ama macır pazarı ya da 1 liracılarda 10 liraya satılan mekaniğe sahip bir saat almıştı. gittiğimde denk geldim saate; fiyatı 4 sene önce 40 lira olan. made in china, hiçbir özelliği olmayan bir saat niye 40 tl ye satılır ki ?
antalya terracity alışveriş merkezinde de bulunmaktadır. ilginç tasarımlı hediyelik eşyalar mevcuttur. fiyatları ortalamanın biraz üstündedir, lakin terracitynin kirası da yüksektir. laf söyletmem çalıştığım yere lan ihihih. * *

http://www.bundesign.com dan ürün siparişi yapabilirsiniz arada iyi indirimler yapıyorlar.

(#12741653) büyük ihtimalle o tokat saattir. ve evet oldukça gereksizdir ama su gibi gidiyor satışları.garip.

düdüt= uludağdan geldim hafız diyenlere indirim yapılır ehüeh. hafız demezseniz yapmam ama. ne diyorum ben . en iyisi gideyim. tamam.
orjinal ve fonksiyonel bibloları vardır. saatleri hoşuma gider.
tek kötü yanı inanılmaz pahalıdır!
örnek vermek gerekirse üzerinde dolar resmi olan peçetelerin bir paketi 20 liradır.
marka tasarımlarında www kullanmayan tümünü bundesign.com olarak yazan, türkiye'nin birçok yerine anında kargo çıkışı yaparak kendine çeki düzen veren, 2013 e bomba gibi giren seri müşterisi olduğum sağlam eğlenceli marka
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar