bugün

(bkz: yedinci nesil açılımı)
yanarım yanarım ben bu bebelere yanarım.
olmayan nesil.
gazanız mübarek ola dediğim nesil.
bir sonrakidir ötekidir yaftalamak lazım sıra kimde.
zall'ın torununun, torununun, torunu.
kendimi biraz daha yaşlı hissettirecek nesildir.
altıncı nesil tarafından hasretle beklenenler, geldiğine bin pişman edilecek yazarlar topluluğu. 01/01/2010 gel artık...
(bkz: yatağı ısıt geliyorum)
1 Ocak 2010'dan itibaren alımına başlanacak nesildir.

kaynak: salca
yaşlandığıma işarettir.
an itibariyle alımlarının 1 ocak ta başlayacağı duyurulan nesil.

--spoiler--
sevgili yazarlar;

1 ocak 2010'dan itibaren altıncı nesil yazar alımı sonlanacak, yedinci nesil yazar alımlarına başlanacaktır.

imza: salca
--spoiler--

(bkz: altıncı nesil sabırsızlanıyor)
(bkz: 1 ocak itibari ile yedinci nesil sorunsalı)
eski nesillere gün doğmuştur ocak 2010 itibariyle uğraşacak 7. nesil ayar adaylarının gelişi başlayacaktır.
az önce gelişmeler butonundan gördüğümüz üzere, 1 ocak 2010'dan itibaren sözlüğümüze katılacak yazarlar grubu.

4 senelik bir sözlükte 7. nesil yazar olması da ilginç bi durum tabi.

yılbaşını kutlamayıp, bu olayı kutlayacak birçok 6. nesil tanıdıklarım var.
tıpkı altıncı neslin geneli gibi 12-18 yaş arasındaki yazarlardan oluşacağı tahmin edilen nesil. iyice çocuk parkına döneriz artık.

he bu arada yedinci nesil gelince altıncı nesil yazarları unuturuz sanmasınlar. altıncı neslin, sözlüğün içine etme konusunda her daim özel bir yeri olacaktır.
gelmelerini bekliyoruz. **
(bkz: korkmayın lan bişey yapmayız)
(bkz: altıncı nesillerin kurtuluşu)
gelmeden önce hakkında rahat rahat atıp tutulan nesildir. birkaç gün sonra rahat rahat atıp tutmalar sonlanacaktır.
7 kutsal bir sayı, bilgeliği temsil eder. 7. nesilin iyi bir nesil olacağını ümit ediyorum. Hatta ben de 7. nesil olmak isterdim. 7 sayısının hürmetine 7. nesile saygı göstereceğimi taahhüt ediyorum.
6.neslin büyük gazabına uğrayacak nesildir. gelecek 7.nesillere sesleniyorum; aklınız varsa gelmeyin! 6.nesiller başlıkları hazırlamış, ağızlarından salyalar akarak uzun süre günah keçisi olmanın getirdiği hiddeti sizden çıkarmak için bekliyorlar.*

(bkz: bir altıncı neslin psikolojisi)
beşinci nesiller tarafından koruma altına alınmasını talep ettiğim nesildir. oğlumu sevmem ama torunumu severim, hesabı.

ha derseniz ki siktiret, ben zaten daha hıncımı alamamışım altıncı nesilden. biraz da yedinci nesillere yükleniriz.
ilk yazarına mini cooper veriyorlarmış.

(bkz: bize gelişi öyle abicim)
ilk yazarının kim olacağını merak ettiğim nesil. altıncı neslin kurtarıcısı, diğer nesilin neşe kaynağı olacaklardır.
(bkz: götünün yerini bil alt kura)
feyk hesapların nesli olacaktır.
altıncı neslin, askerde torun bekler gibi beklediği nesildir.

(bkz: geliyoruz)

(bkz: kazıyarak geliyoruz ulan!)

(bkz: yük olmaya değil yük almaya geliyoruz) * *