bugün

yeni bir dördüncü nesil yazar. hosgelmis efenim.
rumuzu hoş* 4. nesil.*
kaliteli ve tebessüm ettirici bir yazardır, yüz kişiye sorsanız en popüler cevap bu adam çıkacaktır, tanınan birisidir aynı zamanda...
göreceksiniz ki kısa zamanda çok işler başaracak *

hoşgelmiş, buyursun şöyle nefeslensin bi...
farkında olmayı hatırlatmak amacında olan, yazmayı seven yazar.
patlicana oksama seansi ceken dugunlerde dugun sahibinden daha kelle olan cenazelerde ise ölü evinin sahibinden daha cok göz yasi döken ve agit okuyan bir takim sahtekarlarla hesabi olan yazar.
barış akarsu'yu kıskanan insan.
(bkz: baris akarsu/#1856491)

balkanlardan gelen soğuk hava dalgası mahiyetinde yaklaşık 2 sene sonra gelen edit: yazısı silinmiş adamın.

iş bu entrysi ile olayı muhteşem açıklamış olan yazar... ayrıca barış akarsu'yu kıskanmayan insan...

barış akarsu'nun kaza geçirmeden önce yaptığı işlerin başarılı olmadığına inanıyor... zaten ulusözlük'te barış akarsu kaza yapana kadar, 30 entry girilmiş, bu 30 entry'de 3 satırı aşan entry yok... ama kazadan sonra -elbetteki, önem arz etmeyen bir konu olduğunu iddia etmiyorum- müzisyenliği sting, oyunculuğu andy garcia sanki... methiyeler düzülmez mi? düzülür ancak abartı yok mudur? vardır... kolpadan methiyeler yok mudur? vardır...

kendisinin söylediği gibi, bu ülkede yaşam savaşı veren yüzlerce insan var... geçtiğimiz yıl 3 tane aselsan mühendisi hayatını kaybetti milli bir savunma projesi üzerinde çalışıyorken... hepsinin intihar olduğu söylendi ama, hepsi şüpheli ölümlerdi... kaç kişi üzüldü? üretken olmak demek, geleceği parlak olmak demek, top peşinde koşmak ve şarkı söylemekle eşdeğer tutuluyorsa bilemem ama, barış akarsu'nun durumunun magazinleştirilmesi adama yapılmış en büyük saygısızlık...

bundan yıllar önce, konya'da yanan otübüste hayatını kaybeden 30 kusur üniversite öğrencisini hatırlayanınız var mı? ya aksaray'da kazada hayatını kaybenden minicik çocukları? kerim tekin yılda kaç kere aklınıza gelmekte? ajlan büyükburç? bu ülkeye çok daha fazla hizmet etmiş olan eşref bitlis? ya malatya'da düşen casa'da şehit düşen 34 bordo bereli'yi hatırlayanımız var mı?

ondan sonra vurun abalıya... adamın suçu gerçeklerin suratınıza vurulmasıysa, bu kadar gocunmayın derim ben...
sozluk kullanma el kitabi konusunda yardimci olan nesildas yazar. sagolsun.
uslubunda bir ciddileşme,bir bilgi dağıtım maksadına yönelme gördüğüm yazardır, güldürdüğü vakit sağlam güldürür.
akil bir klavyesi var gibin. *
"adim polat ankaraliyim 30cm@hotmail.com" şeklinde yaran reklamları ile fiyat/performans oranının ne denli yüksek olduğunu ispatlamaktadır bize. *
şehirler var biliyor musun şehirler...
kelimelerin içi boşalması gibi boşalan şehirler...
ruhsuz şehirler...
ve şimdi hepsi içimdeler...

online listesinde nickini gördüğüm ve bu yazıyı öylesine armağan ettiğim kullancı/yazar.
şu son olaylı polemiği sonucunda takdir ettiğim yürü be kim tutar seni yazarıdır.**
(#2415468) numaralı entry'nin son cümlesi...
başka söze hacet yok, aynı hatayı ben yapmıştım vaktiyle, kendisi de yapmasın...
ha bi de;

saygılar...
yeah baby diye bir yazar vardı o nerelerde yaw diye 2- 3 gündür arayıp duruken nickini yanlış hatırladığımı farkettiğim yazar. güzel entryleri vardı. çaylak olmuş.
her bir entrysine artı oy vermekten sıkıldığım, benim için işte budur kıvamında, son derece ciddi ve sevimli entryler giren, nerden buluyor bu kadar ince ayrıntıları dediğim, hakkında daha demek istediğim pek çok şey olan, son derece kıskandığım ve en kötüsü,

henüz keşfettiğim yazar,

hoşgelmiş, sefalar getirmiş de haberimiz yokmuş.
sizin gibileri zirvelerde görmek isteriz. ***
şaka gibi yazar. *
fake olma ihtimali de olan yazar aynı zamanda, erkek yazarlardan msn isteme mesajlarını toplayıp sözlükteki abazanlar andıçı hazırlayacağını düşünmekteyim.
ayrıca abazanım yalan yok dediği entrysinin 31. sıraya gelmesi de ilginç.
zoraki edit: 2 tane yazının moderatörler tarafından silinmesi dolayısıyla 31. entry olmaktan çıkmıştır.
usta kalem. uludağ sözlüğe renk katan birkaç nitelikli yazardan biri. ilgiyle okuyor ve başarılarının devamını diliyoruz.
(bkz: abazan avcısı)
(bkz: deli misin deli mehmet in koyunden misin)
(bkz: deli kiz evde kalmazmis)
sol frame'de görüldüğünde bebek bezi markası hissi uyandıran nick.
şahin k. nın ingilzce öğrenmesi durumunda kullanacağı ilk sözcük.
ne içtiyse aynısından istediğim yazar. domaine boyar diyor kendisi ama hiç farketmez. bu moda gelmiş olmak için kezzap içtiyse, ona bile eyvallah!* *