entry'ler (134)

klasik kadın yalanları

- kızdın mı?
-hayır...

kendisinden hoşlanıldığını anlamazlıktan gelen kız

bazı durumlarda iyi çözümdür. özellikle iş ortamındaysanız herkes için en sağlıklı olan budur kanımca.
gerçi sen hoşlandıgını hareketlerinle ima edersen oda hoşlanmadıgını hareketleriyle ima etmeye başlar.
haliyle bu tip durumlarda da insanın hareketleri üzerindeki oto kontrolü zayıf olduğundan karşı tarafı hiç istemesenizde daha çok kırabilirsiniz. daha çok diyorum çünkü ne yaparsanız yapın zaten cevap olumsuzsa kırılacaktır.

türkiye de kız olmak

anasına bakılıp alınacak olandır, saçı uzun olup aklı kısa olandır, dövülmez ise dizler dövülecektir, belinde sopa karnında sıpa eksik edilmeyecektir.

öss sonuncusunun uludağ sözlük ten çıkması

oss sonuncusu olmasi zerre umrumda degildir. beni girdigi entryler ilgilendirir.

bir hodugun sevgililer gunu hediyesi

ağız spreyi hediye etmek son derece hödükçe bir davrnıştır.mesaj doludur.

yakışıklı olduğu halde sevgilisi olmayan erkek

illa sevgilisi olması gerekmeyen erkektir. genleri itibariyle şanslıdır. bıraksın tadını çıkartsın. bağlanmasın kimseye.

akp nin aldigi yuzde 47 yi komure baglamak

o kadar kahvehaneye gittim, halkın içine karıştım, dere tepe gezdim herkes akp ye karşıydı. kimler attı bunlara oy diye mırıldanan gazetecilerin ve muhalefetin, seçim sonuçları üzerinde yaptıkları değerlendirmeler sonucu buldukları dahiyane sebep: sandık başında aldıkları kömürün diyetini ödediler.
(bkz: burası türkiye)

kadın şoför görünce hata yapmasını bekleyen erkek

zararsızdır. en azından eylemsizdir.

18 yaşından küçükler yazar olamasın kampanyası

(bkz: sözlüğe mülakatla yazar alınsın)

olu yunuslar abd casusuydu

discovery channel da amerikan ordusu için yunusların ve fokların bu tip casusluk olayları için yetiştirilmeye çalışıldığı bir belgesel izlemişliğim vardır.
belgeselde; yapılan denemelerde yunuslar verilen görevleri başarıyla yerine getirdiği, ancak denizlerde verilen gerçek görevlerde bir balık sürüsünün peşine takılıp gitmeyeceklerinin garanti edilemeyeceği söylenmiş, en büyük çıkmaz olarak ta bu gösterilmişti.
Açıkçası iran haklı da olabilir.

3 kasim 2007 fenerbahce besiktas maci

hakemin çalan düdüğünü duymayan beşiktaşlı futbolcuların maça devam ederek, attıkları golle ortamın gerilmesine sebep oldukları maç olmuştur. neyse ki sağduyu hakim oldu.

sözlükte küfredenler çaylak edilsin kampanyası

küfüre gülmek ya da küfürlü konuşarak komik olduğunu zannetmek gibi bir durum var bizim toplumda. aynı durum sözlük için de geçerli. olur olmaz bir çok yerde küfür ederek yazdığı yazıyı daha gülünç bir hale getirdiğini sana yazarlar vardır.böylelerinde eğreti de kalıyor zaten.
ama bir kaç yazar var ki ben onların yazdıklarını küfürsüz düşünemiyorum. hem iyi yazıyorlar. hem de küfürü gülünç hale getiriyorlar.
küfüre devam.......

kızının bir erkekle ders çalışmasına kızmayan baba

güvenmekten öte hiç birşey yapamayacağını bilen babadır. herşeyden öte bazı şeyler sadece ahlak meselesidir.

hector

filmde yakışıklılığıyla aşili gölgede bırakmıştır. o derece yani.

hector

filimde yakışıklılığıyla aşili gölgede bırakmıştır. o derece yani.

yaşar nuri öztürk

seçimlerden 1 ay sonra olsa gerek katıldığı bir programda millet bize uzaktan izleme görevi verdi diyerek güldürmüş parti başkanıdır.
(bkz: iyimserliğin bokunu çıkartmak)

10 mehmetcigin rehin alinmasi

bizim kanallarda hiç rastlamadığım ama yabancı kanallarda pkk ya dayandırılarak var olduğu söylenen durum. umarım yalandır.

21 ekim 2007 hakkari terör saldırısı

el cezireye göre teröristler 16 askerin öldürüldüğünü ve pekçok askerinde esir alındığını açıklamışlar.

kovulduk ey halkım unutma bizi

20 yıldır bu gazetede yazıyordun bir kere bunları köşene taşıdın mı?

şu konular hakkında yazma dendiğinde bu ne kadar sürecek diye sormaktan başka daha onurlu bir cevap veremedin mi?

aksam gazetesinde ki satırları okuduğumda aklıma gelen ilk sorulardır.

peruk taktigi icin sinavi iptal olan kiz

eğer perukla sınava girmek yasaksa sınav esnasında değil sınava girmeden hemen önce uyarılması gereken kızdır.
üniversite onlarca peruklu kız derslere girmiyor mu?
bu kuralda yeni mi yumurtlandı?