bugün

içinde muhakkak kaju da olmalıdır.
Kabak çekirdeği,
Fıstık
Kaju
Fındık
Mısır
Antep fıstığı
Kesinlikle çerezya marka olmayandır. O ne iğrenç bişeydi be.
On kilo kaju ve badem. Aşığım ikisine.
aga karışıkta en az tercih edilenlerden biri tuzlu fıstıktır di mi?
geçen bi karışıktaki tuzlu fıstığı ayırıp ayırıp yedim valla. badem madem hep kaldı.
gittim kuruyemişciye, çekirdek çuvalına bir tekme attım ve dedim ki bundan istiyorum ama sadece tuzlu fıstık olacak.
kaju, soslu fıstık, badem, Antep fıstığı, kavrulmuş fındık
kaju,antep fıstığı, fındık, badem.
Özür dilerim ama sadece kaju alıyorum ben. Yetiyor.
Tatlı tuzlu karışık olmalı. Kuru incir kayısı hurma ve cekirdeksiz üzüm gibi yani.
Kaju, antep, badem, pikan cevizi.
ceviz badem fındık kaju.
8 yıl önce de bu başlığa yazmışım. aynı şekilde antep fıstığı badem kabak çekirdeği.
Kamu badem Antep ceviz fındık b ile başlayan şekerli bir şey var o kuru kayısı siyah üzüm kuru incir.
Fındık, badem, kaju, ceviz; ama hazır olacak yani kabuklarından ayrılmış.
Siirt fıstığı badem fındık kaju.
Demir leblebi ve çetin ceviz olmazsa olmazdır.
Ben karışık almam, alırım evde kendim karistiririm. Yerli badem , gaju favorimdir.
Kaju ağızda yağ tabakası oluşturuyor. Ayrıca gayri milli. Canım Osmaniye yer fıstığı dururken elin yemişini yemem.
fındık badem antep fıstığı.
kaju yer fıstığı ve leblebi hariç diğerleri.
Güzel bir başlık açılmış şükür yarrabim, elbette fındık badem ceviz Antep fıstığı kaju ve kurutulmuş hindistan cevizi olmalı.
datça badem, antep fıstığı, tuzlu foca fındığı, tuzlu yer fıstığı..karışım budur.
dümdüz nohut. beyaz olanı. midenin suyunu alır.
antep fıstığı badem kabak çekirdeği.
insan hayatını karışık kuruyemişin içinde neleri yiyeceğini düşünecek kadar dşünceli yapmasın lan. kuruyemiş her zaman bira yancısı olarak kalacaktır.. abi şurdan yarim kilo karışık versenen dersin alırsın.