1. 1.
  içi kaynayan sözlükçünün laneti. coşkun, yakıcı duygulara kapılmış sürüklenirken sol framede tutunacak başlık arar; kimi kendini çeker, kimi sakıncalıdır, kimi kapasitesinin çok üzerindedir, çoğuna da tutunmak istemez.

  yanlış gözlere yakalanmaktan, doğru gözlere ulaşamamaktan, -en fenası- kaybolup gitmekten, havaya karışmaktan korkar.

  nick arkasına, kelimeler altına gizlenirken yakalanmak kabusu olur, elleri durur, yazar, siler, yazar, editler, siler, tekrar yazar, ekler, çıkarır, tekrar siler.

  Mahcubiyet ne fena bir duygu. insana kötü olmayı istetir.
  18 -1 ... caty blake
 2. 2.
  (bkz: kabızlık)
  4 -3 ... mermerdeki cay lekesi
 3. 3.
  (bkz: alamet i farika)
  2 -2 ... bl
 4. 4.
  yazacak kapasiteye ve kabiliyete sahip olan ama yazacak gücü kendinde bulamayan gerçek ruh hastalarının i$idir yazamamak.. kaleme, klavyeye söz geçirememekten acı olan ise payla$ılacakların akıldan asla silinmeyi$i.

  aidiyet ne fena bir duygu. insana yalnızlığı özletir.
  5 ... ceviz agaci
 5. 5.
  koşmak isteyipte ayaklarının bağlı olması gibi bir şeydir kendileri. ipleri çözmek istersiniz ama ip dediğiniz şey de kendi ördüğünüz bir dokudur ve bedeninizin bir parçasıdır. ipten çıkamaz ayaklar. çıkartmaya çalıştıkça kanar kanadıkça acırsınız. sonunda boşverme falan da olmaz. siz acınızla içinizde patlayan kelimelerinizle öylece kalırsınız. budur.
  3 ... naten
 6. 6.
  kalemin ucu ile hazne arasında kalan çökücü maddenin katılaşaması.. haznenin mürekkep çekme mekanızmasının işlemezliği.. koku alamamak.. varlık gösterememek.. korkmak..
  4 ... little girl in bloom
 7. 7.
  böyle bir günde siyasi entry girememenin verdiği içten yazma isteği gelmemesi durumudur. çileden çıkarır.
  1 -2 ... misskin
 8. 8.
  coşkun başlıklar arasında akla bi şey gelmeyince yaşanan durumdur, başlıkların coşkun olmasının sebebi sözlükten çıkılınca tek tek hepsi hakkında kafada makale yazılabilmesidir. bir de yazarsın yazarsın yazarsın, sonra bi okursun, öeehh dersin, peh dersin, silersin, bu olay bi kaç kez daha tekrar eder. bu bi lanettir okumadan enter a basmak gerekir, ama yapamazsın, sonra yazamazsın işte.
  3 -1 ... kidd
 9. 9.
  yazdiklari icine sinmeyip her seferinde vazgecmektir.
  1 ... bepanthol
 10. 10.
  sözlüğe yazmak isteyipte içinden gelmemesi durumudur. bu durum, çaylaklık döneminin uzunluğuyla doğru orantılıdır.
  1 ... linc the sink