bugün

yeni bir yazar.
yeni bir yazar ve o da benim gibi daha nickten imla kurallarını alt üst etmiş yazar.
yavuz:yawuz
asidi kaçmış kola:asiti kaçmış kola
hos gelen uuser.
bizde seni bekliyorduk dediğimiz yazarımız
ne iyi etmişte gelmiş, hoş gelmiş, sefalar getirmiş dediğimiz yazarımız *
uludag sozluk bursa kaynasalim zirvesi'nde bulunanlardan biriydi. güneş gözlüklerinin ardından etrafı izledi * esrpileri ile güldürdü. bir ara minderleri birleştirip uyumaya niyetlenmişti ki görevliler minderleri istedi * ayrıca tavla oynadı. ama skor aramızda kalacak söz vedik *

edit: muhabbetini çok özlemişim. iyi ki geldi.
uludag sozluk bursa kaynasalim zirvesiinde beni acımasızca 5-0 yenmiş şahısdır. Eglencelidir ka barda zirve yapma isteği vardır yakın zamanda bu başlığı beklemekteyizdir.kötü zar attığım için yenilmişimdir dicem ama 5-0 da olmaz ki be kardeşim galba iyi oynuyodu.bu entry de bükemediğim bileği öpmek gibi birşey oldu sanırım. sözlüğe daha çok vakit ayırmasını umduğumuz ve heyecanla beklediğimiz yazardır ayrıca
bakirim diye bana yüklenen yazar arkadaşımız.
(bkz: kader mahkumu)
(bkz: kötü bişey mi yapıyorum)
fenerli olmasına rağmen kankam olan, * nerden bakarsanız bakın 10 küsür senedir tanıdığım, en kötü günlerimde destek olan, aynı şekil benimde ona destek verdiğim, anlatmaya devam etsem hayatımın satırlara sığmayan kişisi.
sözlük yoklamasında uzun süredir parmak kaldırmayan yazar ,acilen kendine özel uslubuyla kendisinin değerli katkılarını bekliyoruz bizi entrysiz bırakma *
camdan sarkarak fenerbahçe marşını en güzel söyleyen kişi *
çalışırken bir anda herşeyi bırakıp parfüm sıkarak beni benden eden, vivaldi dinleyerek çalışma performansımı arttıracağına daha çok uykumu getiren kanka yazar.

fıs fıs fıs fıs
- nabıyorsun oğlum, kokuttun her yeri gidiyor muyuz bitti mi işin ?
+ yok bir an koktuğumu hissettim.
- nasıl yani ? ahahahah
yawuz bir hışımla odaya girer,
yawuz: ne yaptın genç?
omayra: * * yaptım ihracatları. bir göz atın isterseniz. *
yawuz: sen yaptıysan doğrudur. * * * *
online listesinde nickini görünce bütün fabrika olarak samba yapmaya başladığımız uuser. * * *
"Yawuz abi bir şey sorabilir miyim?" Sorumdan ne zaman bıracağını merak ettiğim mükemmel insan..
güzel bir insan
gözünü inşaat sektörüne dikmiş doyumsuz yazar. ancak kaçak olarak başladığı inşaatı , malzemeden çalması sonucu, 6 kat tekmil-i birden gözlerinin önünde yıkılıvermiştir. *
nerde bu haftaki ödeme listeleri demek istediğimve gene liste yerine havamı aldığım yazardır . işi yerine başka neyle konsantre olup uğraştığı merak konusudur .açıklama getirilmesi beklenilmektedir .*
(bkz: yawuz gocer arsa ofisi insaat taahhut turızm ltd. stı.)
kendini inşaata taahhüt etmiş yazar.
(bkz: kum elemeye gittim gelicem)
(bkz: seni sana birakmam) *

(bkz: 16 eylul 2006 hakan altun zirvesi)
heeepi bööörtlek suuu yuuuu kişisi .
yeni yaşını kutladığım; kırdığım , üzdüğüm her an için binlerce özür dilediğim; paylaştığımız her an için mutluluk duyduğum, varlığıyla renklendirdiği hayatımız için teşekkür ettiğim, doğduğu için mutlu olmasını dileyerek sarıldığım, biricik kardeşim..
senin gibi bir arkadaşa, kardeşe sahip olduğum için onur duyuyorum, tüm sevgimle ....
doğum günü hatrına ,sözlüğe kırgın olmama rağmen girip hakkında en güzel entry i yazmaktan kendimi alıkoyamadığım ve çok sevdiğim değerli bir arkadaş ,dost, kardeş olan çok tatlı bir insan .doğum günün ve yeni yaşın gönlünden geçtiği kadar güzel ve kutlu olsun . * *** *
kendisine buradan seslenmek istiyorum; "yawuz doğum günün kutlu olsun, iyi ki doğdun, iyi ki sözlükte tanıdım seni, gerçekten mükemmel bir insansın, halı sahada attığın goller çok güzel, söylediğin şarkılarla bizi hep neşelendiriyorsun, üzüntünde bile gülmeyi biliyorsun, inşallah bir gün seni beyaz gelinlikler içinde görmek isteyeceğim, mutlu ol, mutlu kal, mutluydun, mutluluğu bil, mutluluğu yaşa, mutsuz günün olmasın, senin canın sağolsun, elma gözlüm, al yanaklım, esmer kaşlım" diyorum en içten dileklerimle.

günün anlam ve önemini anlatan doğum günü şarkısı;
(bkz: seni sana bırakmam)
doğum günü çocuğuuuuu... nice senelere... başarı, sağlık ve mutlulukla nice senelere... * * * *