1. 1.
    yeni bir yazar.
    ... i m from absürdistan
  2. 2.
    yeni bir yazar ve o da benim gibi daha nickten imla kurallarını alt üst etmiş yazar.
    yavuz:yawuz
    asidi kaçmış kola:asiti kaçmış kola
    ... asiti kaçmış kola
  3. 3.
    hos gelen uuser.
    ... ümit
  4. 4.
    bizde seni bekliyorduk dediğimiz yazarımız
    -1 ... olric
  5. 5.
    ne iyi etmişte gelmiş, hoş gelmiş, sefalar getirmiş dediğimiz yazarımız *
    ... omayra
  6. 6.
    uludag sozluk bursa kaynasalim zirvesi'nde bulunanlardan biriydi. güneş gözlüklerinin ardından etrafı izledi * esrpileri ile güldürdü. bir ara minderleri birleştirip uyumaya niyetlenmişti ki görevliler minderleri istedi * ayrıca tavla oynadı. ama skor aramızda kalacak söz vedik *

edit: muhabbetini çok özlemişim. iyi ki geldi.
    ... omayra
  7. 7.
    uludag sozluk bursa kaynasalim zirvesiinde beni acımasızca 5-0 yenmiş şahısdır. Eglencelidir ka barda zirve yapma isteği vardır yakın zamanda bu başlığı beklemekteyizdir.kötü zar attığım için yenilmişimdir dicem ama 5-0 da olmaz ki be kardeşim galba iyi oynuyodu.bu entry de bükemediğim bileği öpmek gibi birşey oldu sanırım. sözlüğe daha çok vakit ayırmasını umduğumuz ve heyecanla beklediğimiz yazardır ayrıca
    1 ... narsil
  8. 8.
    bakirim diye bana yüklenen yazar arkadaşımız.
    (bkz: kader mahkumu)
    (bkz: kötü bişey mi yapıyorum)
    ... tmr tr
  9. 9.
    fenerli olmasına rağmen kankam olan, * nerden bakarsanız bakın 10 küsür senedir tanıdığım, en kötü günlerimde destek olan, aynı şekil benimde ona destek verdiğim, anlatmaya devam etsem hayatımın satırlara sığmayan kişisi.
    1 ... salca
  10. 10.
    sözlük yoklamasında uzun süredir parmak kaldırmayan yazar ,acilen kendine özel uslubuyla kendisinin değerli katkılarını bekliyoruz bizi entrysiz bırakma *
    1 ... enterezan