bugün

yeni bir yazar.
yeni bir yazar ve o da benim gibi daha nickten imla kurallarını alt üst etmiş yazar.
yavuz:yawuz
asidi kaçmış kola:asiti kaçmış kola
hos gelen uuser.
bizde seni bekliyorduk dediğimiz yazarımız
ne iyi etmişte gelmiş, hoş gelmiş, sefalar getirmiş dediğimiz yazarımız *
uludag sozluk bursa kaynasalim zirvesi'nde bulunanlardan biriydi. güneş gözlüklerinin ardından etrafı izledi * esrpileri ile güldürdü. bir ara minderleri birleştirip uyumaya niyetlenmişti ki görevliler minderleri istedi * ayrıca tavla oynadı. ama skor aramızda kalacak söz vedik *

edit: muhabbetini çok özlemişim. iyi ki geldi.
uludag sozluk bursa kaynasalim zirvesiinde beni acımasızca 5-0 yenmiş şahısdır. Eglencelidir ka barda zirve yapma isteği vardır yakın zamanda bu başlığı beklemekteyizdir.kötü zar attığım için yenilmişimdir dicem ama 5-0 da olmaz ki be kardeşim galba iyi oynuyodu.bu entry de bükemediğim bileği öpmek gibi birşey oldu sanırım. sözlüğe daha çok vakit ayırmasını umduğumuz ve heyecanla beklediğimiz yazardır ayrıca
bakirim diye bana yüklenen yazar arkadaşımız.
(bkz: kader mahkumu)
(bkz: kötü bişey mi yapıyorum)
fenerli olmasına rağmen kankam olan, * nerden bakarsanız bakın 10 küsür senedir tanıdığım, en kötü günlerimde destek olan, aynı şekil benimde ona destek verdiğim, anlatmaya devam etsem hayatımın satırlara sığmayan kişisi.
sözlük yoklamasında uzun süredir parmak kaldırmayan yazar ,acilen kendine özel uslubuyla kendisinin değerli katkılarını bekliyoruz bizi entrysiz bırakma *
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.