bugün

5 sene önce tanışıp konuşmuştuk kendisiyle. has adamdır. muhtemelen beni hatırlamaz ama ben onu iyi hatırlarım hep
boş yazar engelledim kafam rahat açık ve net.
Ağır bir cincon taraftarı ayrıca ezik.

Feto nun cincon'da başarılarını inkar eden süreden sadace biri.
son girdiği 20 entry’nin 18’i Beşiktaş ile ilgili olan yazar.

korku, çekememezlik, bu olsa gerek.
büyük ihtimalle satın alınmış 1.nesil hesap. vasat troll sıçmığı. yaşı max 13. donuzlayıp geçiniz...
entrylerine bir bakayım dedim, 50 tane entry yazdıysa 45 tanesi beşiktaş’ı yermeye çalışan türden. hayır başka işin mi yok dostum. fenerbahçe fanatiği olarak bende arada diğer takımlara ve taraftarlarına takılırım, yeri gelir atışırız ama, abartmayız. dostluğumuz bâki kalır. seninki takıntı gibi, hastalıklı bir hal almış.
Nesildaş birileriyle karşılaşmak iyi geldi. Bu ne lan her yer 11. Nesil kaynıyor?
nickaltımı kirletmiş vasat. neymiş gerçekleri söyledim diye eziklemeye çalışmak istiyormuş. peki troll. tamam aktroll. anladım...

ancak hocam sözlükte nefret çekmeye çalışmak birinci nesil birinin yapabileceği bir şey değildir. mutlaka satılmış hesap. ip adresleri gözüküyordur zannımca. zall bey işi çözebilir.zira henüz benim yazılım bilgim bunu yapmaya yetmiyor...
Simdi de hesap sattigi iddiasi ortada dolanan yazar.

Gencler biz zamaninda burada bir avuc yazardik. Gorusur tanisirdik. Hala 10 yil oncesinden kalma sozluk arkadasliklarimiz var. Yani hesabi satip satmadigimi anlamak cok kolay isteyenler icin. Siz rahat olun.
Beşiktaş hakkında gerçekleri yazdığını iddia eden yazar.

gerçekte ise ; her gün Beşiktaş hakkında insanları kışkırtacak şekilde yazılar giren tek amacı polemik yaratmak olan bir yazardır.

ayrıca ; (bkz: 11 nesil çaylak). hahahahaha.
bakın bu kuyruk acısıdır. aynı zamanda da ****** çocukluğudur.

malum moderasyon bunun gibi trolleri koruyor sansürlemek lazım.

baya ağlıyor lan bu ; (#38534900) ,
(#38535040) ,
(#38535225) , (#38535480) , (#38535514) , (#38535576).
vasattrol trolvasat vasatvasat troltrol...
efsanelerden 1. nesil yazar hep duyduk hiç görmedik kısmet bu güneymiş sahip çıkalım.
hızlı okunduğunda bariz japon ismi.
Tek derdi beşiktaş olan gs'li yazar. Entrylerinin çogu beşiktaş ile ilgili. Şimdi beşiktası sevmezsin tamam, hatta nefret edersin ona da tamam ama yazdigi seylerin cogu besiktaş ile ilgili ise muhtemelen besiktas kendisine çok büyük bir zarar vermiş zamaninda. Ama ruhsal ama bedensel. Mutlaka bir zarar vermiş. Bu kadar nefretin baska bir aciklaması nedir yani acaba?
Bize Beşiktaş'ımızı daha çok sevdiren kişi. Sağolsun varolsun. Ne yapmaya çalışıyorsa tam tersini başarıyor.
evet kendisini ifşalıyorum. bunun için büyük bedeller ödüycem ama daha fazla saklayamam bunu. kendisi 6 ekim 1964 tarihinde istanbulda doğmuştur daha fazlasını yazamam bu riski alamam merak eden doğum tarihinden araştırsın...
liverpool’un beşiktaş’ı 8-0 yendiği tarihte travmatik bi olay yaşadığını düşündüğüm yazar. şimdi gelip buraya yazarın boş entrylerini dizmeyeceğim çünkü içinde bulunduğu durum normal değil. akli melekeleri yerinde olan kimse bu davranışları sergilemez, geçmiş olsun yazar kardeş.
boş beleş tip engelledim kafam rahat. sözlükte engellediğim tek yazar bu herkese tavsiye ederim kafam cidden rahat oluyor sözlüğe girince açık ve net.
Beşiktaş'ın Son lig maçında 5 kupa maçında 4 attığı rakibi osmanlıspor ile oynadığı kupa rövanş maçı başlığında beşiktaş için "bu sefer 8 yemez rakip liverpool değil" diye yazmış bir meczup.
Beyin yerine bulaşık sabunu taşıyor galiba...
Gerçi her beşiktaş'la ilgili şeye sıçacak bişeyler bulabiliyor...
birinci neslin bile leşine kaldık. nasıl bir devirdeyiz yahu?
Nickinin kökeni, çocukken beşiktaş köyiçi mahallesinde topunun kaçtığı inşaatta yaşananlara dayanmaktadır.
birinci nesillerin yüz karası.

(bkz: otur sıfır)
Seviyeyi yerlere çekmiş kılıçdarist.
(bkz: birinci nesil leş)