bugün

can dostum güzel insan.

vatanına milletine baglı atatürk genci.
meydancı. konuş konuşabildiğin kadar.
tophane aksamı alacaklısı. vakti zamanında fener sampiyon olur gaassaray ikinci olur demiştik kendimizden emin bir sekilde. babayı aldık tabi.
içimizdeki ferhan şensoy'dur diyecegim ama... sanki ferhan şensoy'u geçebilen bir şeyleri var gibi gelmiyor değil insana...

bariyer testlerinin en cesur adamıdır...
uludağ sözlük'le özdeşleşmiş isimlerden, birinci nesil yazar. yasakani; kalite demektir, insanlık demektir, saygı demektir. nerede adım atacağını, nerede duracağını bilen, ölçülerini belirlemiş, pekçok şeyi aşmış ve artık, pek az kalmışlardan.
varlığı türk varlığına armağan olsun yazarıdır.
gecenin bu vaktinde varolan, muhabbet insanı .**
dün akşam midye yemeye alıştırdığım kişidir. kaliteli olduğunu düşündüğüm bir tartışmaya girdiğimiz yazardır ayrıca. ikili ilişkilerde hayata bakışımız farklı da olsa, içi kesinlikle boş olmayandır.
(bkz: mavi jojoba tanesi)
çok akıllı bu sözlük.
sözlüğün olmazsa olmazlarından. güzel yazar, hoş yazar, düşünüp yazar.
dikkat ve bilgi sahibi.
kendisi, * önce özür dilenen sonra da teşekkür edilen yazardır.
(bkz: #4924642) olmadı...
kendisinin birakç entrysini gördükten sonra satranç alanında bilgili olduğunu farkettiğim yazar . en kısa zamanda kendisiyle bir maç yapmak isterim . kendisi piyon satranç merkezi ile ilgili bilgi sahibi ise bir ihtimal hemşerim olabilir bir sormak lazımdır .
(#5216762)

tahminleri tutan eleman. iddaa oynarken bi danışın derim. *
--spoiler--
formatı bilmekle başlar. formatı özümser, içimser, benimser falan gibi entel şeyler yaparsanız,
--spoiler--

bu cümlesinden bir şey anlatmaya çalışmış, ama ne anlattığını kendisi de bilememiş yazar. * *
kim olursa olsun, aynı cevabı vereceğimi bilmesini istediğim yazar. düşüncem kişiyye göre değişmez. o anlar zaten.
gece gece koparan yazar.

"...ulan ne alaka şimdi? verse sikerim ama o hatunun o kötü tarafını da...."
tek entryme dört kez edit yapmama sebep olmuş yazar. şifremi verip ''al sen düzelt'' demek üzereyim.
avukat. evet avukat, seovi avukati.
satrançsever olduğunu düşündüğüm yazar belkide eski bir klüp oyuncusu..
1. nesil yazarmış. sözlükte zall ve moderatörleri saymazsak ilk defa birinci nesil yazarın entrysine denk geldim.

bu zamana kadar silinmeden gelebildiğine göre çok efendi olabilir, etliye sütlüye karışmıyordur fazla. belki de moderatörler 1. nesil olmasının hatrına ya da arkadaş olmalarının hatrına müsamaha gösteriyorlardır. her ne şekilde olursa olsun böyle bir moderasyonla geçinebildiği için kutluyorum nacizane.

az biraz tanıyayım diye anlaşılmamış entrilerine bakayım dedim ama (bkz: anlaşılmamış entrylerden karakter tahlili) hiçbir şey anlamadım. demek ki bu işleri de ehillerine bırakmak lazım.
kendisiyle iddiaya girmemenizi tavsiye ettiğim galatasaraylı abim. genelde kazanıyor. ayrıca pes'te eline vereceğim günü (bkz: affedersin) sabırsızlıkla bekliyorum.

edit: imla http://tdk.gov.tr/index.p...m-kurallar&Itemid=132

edit2: yine kazandı.
5 sene önce tanışıp konuşmuştuk kendisiyle. has adamdır. muhtemelen beni hatırlamaz ama ben onu iyi hatırlarım hep
boş yazar engelledim kafam rahat açık ve net.