1. 1.
  yapımcılıgını luc besson'un yaptığı ağaçtan ağaca damdan dama atlayan yamakasi gençliğinin bir gün hastalanan bir çocuğa yardım etmek amacıyla yeteneklerini kullanmalarını konu alan film.
  1 ... manson
 2. 2.
  bir sahnesinde 2 köpekle 3 gencin genisce ve bol merdivenli bir antrede hoplayıp zıpladığı bir noktadan sonra köpeklerin bi siktir git dediği film.
  ... yildirimbjk
 3. 3.
  oradan oraya atlayan kosup ziplayan bir kardesler toplulugunu konu alan filmin adi.
  ... markasiz
 4. 4.
  les fils du vent * adında, ikincisi çekilen film.
  ... okuzcuk
 5. 5.
  dün gece saat 2 de televizyonda oynattılar. uykumuzdan olduk ama güzel filmdi valla.
  1 ... liverpoolmlt
 6. 6.
  2001 yapımıdır ayrıca 2004 de birde yamakasi 2 çıkmıştır.
  ... makinist
 7. 7.
  (bkz: free run)
  1 ... arka plan
 8. 8.
  iki tane dobermanın, damalı bir zemin eşliğinde, dört yanına birer heykel yerleştirilmiş bir salonda, 3 tane akrobatı kovaladığı sahneden başkaca bir numarası olmayan besson filmi.

  hani fransızların, son dönem kitle sinemasında kotarmaya çalıştıkları filmlerin hep fiyasko olduğuna aşinayız ama, leon'u çekmiş bir yönetmenden böylesine ajitasyon yüklü, mesaj kaygısıyla bezeli, rahatsız edici bir film çekmesini de beklemiyorduk doğrusu.

  kuzey afrikalılar, paris banliyöleri, adaletsizlik, hak hukuk falan tamam ama.. olmamış besson, olmamış.
  -1 ... insomniac
 9. 9.
  madagaskar dilinde korkusuz anlamına gelen bir kelimedir. bu gruptaki herifler ciddi anlamda ruh hastasıdırlar. filmindeki yaptıkları her şey tamamen gerçekte yaptıklarıdır. hatta biraz rötuşlamışlardır bile ki, çoluk çocuk bunlara sarıp dama bacaya tırmansın istememişlerdir. eğitimlerini tamamlandıktan sonra korkuyu yendiklerine inanırlar ki öyledir de. 200 metrelik binaya ağaca tırmanır gibi tırmanmak pek akıllı işi değildir. düşmeyip bir de geri inmesi var ki bunun aman aman.
  ... dark jedi in da house
 10. 10.
  parkour la ilgili yapılmış en güzel filmlerden biridir.
  ... no1lives4ever