bugün

YAMAHA V-MAX 60TH ANNIVERSARY. Bu tarz motorları çok sevdiğim için bu motora benzer motor arıyorum. fiyatı daha uygun bakıyorum. tavsiye verebilecek var mı ?
Bir gün korkularımı yenip motor kullanmaya başlarsam tercih edeceğim markadır. Şık motorsikletleri vardır.
çok iyi bir motor markasıdır.
flütleri ucuz halbuki.
benim bildiğim, bi motor markası bir de, flüt markası.

not : kalitelidir yalnız.
Bir Org markası. Evet.
50 bin liraya flüt satan marka.

Gece gece yine böbreğim düştü aklıma.
Müzik aleti markasıdır. Bu markayı motorla tanımadım.
yaptığı her ürünü hakkıyla yapan firma. motosikletten davula, ordan elektrikli gitara, ordan götten takmalı motora. hastasıyım her şeyinin.

edit : (bkz: oak custom) (bkz: yzf r1) vs. vs.

edit 2 : dozer?!
Ustte motorla ilgili entry girilmis ben ensturumanlariyla ilgili entry giricem boyle garip bir marka.
Herneyse akustik gitarlarini cok begendigim marka. Gorunusuyle sesiyle isciligiyle fiyatina gore en iyi akustik gitarlar yamahanin diyebilirim.
Begendigim modeli ise yamaha fg730s. Gorunusu martinleri andiriyor. Sesi kesinlikle dolu dolu ve dengeli. Verecegim inceleme videosunda adam led zeppelinci bendenizi oldukca mest etmistir. Led zeppelinede selami cakmistir:

https://youtu.be/Zn7mLP1mi00

Edit: sigma isimli markayi ogrendikten sonra yamaha ikinci plandadir.
Genellikle herkesin motor haricinde müzik aletleri üreten marka olarak bildiği rerörö.

Yamaha bu işe piyano tamiri bunu müteakiben piyano üretimi ile başlamıştır. Simgesine bakın akor çatalı onlar.

Motor üretimene ise 2. Dünya savaşı sonrası alman tasarımlarını taklit ederek başlamıştır. Tabi ki şu an bulunduğu nokta taklitten fazlası.
Blok flütlerinden çıkan do bile farklı olan marka. Beni zaten hep bu Helvacıoğlu mahvetti.
Üretmiş olduğu motosikletleriyle beni kendine hayran bırakan japon markasıdır.
çoğuları bilmezler ama aynı zamanda bir flüt markası.

hatırı sayılır da bedeli vardır.
ortalama piyasa değeri 16 tl ile 30 tl arasında değişmektedir. ilk zamanlarda sadece krem(ekru) olarak üretildi. krem bez kılıfın içerisine aynı tonda flüt.
şimdilerde renkli şekilde de üretiliyor.

(bkz: ben görmedim)
yamada dendiğinde akla motorsiklet gelsede (kendi şahsım için) su motoru piyano, klavye, gitar gibi ürünler üreten japon markası.
dx400 model elektronik davuluna sahip olduğum firma. iyidir hoştur. üzerinde üç kez baget kırdım, hatta bir tanesini zilde kırdım, bana mısın demedi hala gayet güzel çalışıyor. çok kez sinirimi çıkardım, sağlam alet olduğunu bizzat denedim gördüm anlayacağınız. ancak kick pedalı sıkıntı. çok kolay vuruluyor, dolayısıyla akustik başına geçtiğinizde kolay vurmaya alıştığınız için bir süre sıkıntı oluyor, akustikten gelip bunun başına geçtiğinizde de ayağınızın altında hiç bir şey yokmuş gibi hissediyorsunuz. en iyisi uyumlusundan adam akıllı tokmaklı bir kick almak. ben hiç araştırmadım, bilen varsa beni de bilgilendirsin. bir de, sesine alıştığınız akustik davula göre biraz yadırgayabiliyorsunuz. elektronik davul sonuçta, bir roland da olmadığına göre çok bir şey beklememek lazım. bagetlerin buradaki rebound kuvvetleriyle akustiktekinin bir olmadığını da göz önünde bulundurmalı çalarken. yani aleti büyük beklentilerle alıp sonra yamahaya küfür etmeyin. benim gibi apartman dairesinde yaşayan ve roland'a kuvvet yetiştiremeyenler için idealdir.
Dünya'nın en büyük 2.motosiklet üreticisidir(hondadan sonra)
Askeri birliklerde açılımı "Yabancı Madde Hasar Kontrolü'" dür.
gitarını ve orgunu kullandığım markadır. (bkz: yamaha c40)
1) motor markası.
2) enstrüman markası.
3) havacılık terimi olarak "yabancı madde hasarı"
3 tl lik flüte 12 tl verdiğimiz flüt markası.
(bkz: fod) foreign object damage

(bkz: aka) yabancı madde hasarı

havaalanlarında yapılan pist * temizliğinin adıdır. uçaklara zarar verebilecek elle tutulur gözle görülür herşeydir.

ör: görsel

görsel
bir çok çeşitte bir çok ürünü olan ve kaliteden ödün vermemeye çalışan marka.

ailecek seviyoruz kendisini.
hayalini kurduğum piyanoların üreticisi firma.
a/v receiver'ları mükemmel kaliteye sahiptir*.

hi-fi konusunda da çok başarılıdırlar.

hoparlörleri kusursuz olmasa da mükemmele yakındır**.

sony ile karşılaştırılırsa a/v receiver'ları da hoparlörleri de havada karada sony'ye basar*.

yamaha a/v receiver'ınıza es kaza kef veya dali filan hoparlör çakabilirseniz kral olursunuz.

(bkz: beybi)
güncel Önemli Başlıklar