bugün

(bkz: hüseyin yalın)
bildiğin diego ribas 'dır kendisi ;

http://en.wikipedia.org/wiki/File:Diego_ribas.jpg
Zalim... Oyun bozan... diyerek müzik piyasasına giren adı yerine soy adını adı gibi kullanan popçu hüseyin yalının soy adıdır.
seside yalın olan şarkıcıdır.
Türkiye'nin en iyi müzisyenlerinden biridir. Diğerlerini göz önünde bulundurursak 3 gömlek yukarıdadır kendisi. Severek dinliyoruz. Hatta sadece bu herifi dinliyoruz.
kasma kasma diye şarkı yazmış hoş sesli ama şu aralar 10 yaşındaki çocuklara hitap eden oğlan çocuğu.
eskiler daha iyiydi be kalın aa pardon yalın.
kenan doğuluya benzerliğyle dikkat çekmektedir.
kasma kasma kasma'yı hiç beğenemedik. Çok basit, keyifli de değil. türk insanının pop kültürünü anlamak güç, saygı duymak mecburi. "Ki sen" şarkısından sonra adam gibi bir şarkı çıkaramadın sonuç olarak.
grup gündoğarken'in sensiz olmaz parçası fena yakışıyor...
kasma kasma kasmakas makas makas gözünü sevdiğimin türkçesi.
tanım: kasma şarkısı fena olmayan müzisyen.
sevdiğim ender popçulardan. bazı şarkıları çok hoş.
kanım kaynar. sanki hep arkadaşımmış birlikte büyümüşüz gibi. ''diğerleri''nin aksine sıkmaz, huzur verir.
kendine has üslubu ile sanat dünyasında hak ettiği yerini almış iyi bir bestekardır. şarkılarını sevmekle beraber şairliğini de takdir ediyorum.
beşiktaş'lı sanatçı.

2012 itibari ile sen en güzelsin adlı albümünü çıkarmış, çokta iyi yapmıştır.

(bkz: seviyorum merkez)
sesindeki hoş tını iyi geliyor insana dinlendiren kafa bulandırmayan adam.
Aşk biraz kendine yalan söylemek gibi

Hani göçmen kuş gibi her yere yakışıp hiçbirinde kalamamak gibi

yani sen gibi...

(bkz: başka hayatların kadını)
beyefendi bir sanatçı.
olmasa da olur şarkısıyla kendi mührünü iyice şakillendirdi gibi. bundaki ışık başka. 'yerli' diye allanıp pullanan godaman şirketlerin arkasında durduğu şekilsiz, sevimsiz, cıvık şarkıcılara benzemiyor. üstelik hiç iyi çocuk taklaları atmadan yapıyor işini. nazar değdirmesek bari.
soldan sağa ise : "sade"
söz ve vestelerini kendi hazırlayıp albümüne koyuyor. çoğu sanatçıyım diyene kapaktır. kimse yazamaz öyle şarkılar.
"git patlat bu kafayı şimdi'' gibi bir şarkı sözü var mesela. bu cümleyle kime kapak olabilir diye düşünüyorum da bulamadım. kesinlikle kimse yazamaz öyle şarkılar!!!!!!!!
zalim ve günaydın şarkılarıyla günlerime anlam katan sanatçıdır. sesi insanı alıp başka şehirlere götürür.
9 mart 2013 bostancı gösteri merkez'ndeki konseri iple çekilen mükemmel sanatçı.
(bkz: just)
(bkz: işler güçler)
yalnızca bir güzel şarkısı vardır, o da meleklerin sözü vardır.

http://www.youtube.com/watch?v=b-_rcVhHw9U