bugün

guzel denilecek bir sarki, en azindan turkiyedeki muzik sektoru icin fena deyil.
hande yener'in dilime dolanan saçma sapan şarkısıdır.
kusura bakmayın ama çok b.ktan bir şarkı.

not: bakın o malum kelimenin en can alıcı harfini de noktayla bipledim sizin için, ki benden görüp terbiyeniz bozulmasın.
galiba youtube'da resmi olarak en çok dinlenilen klipli/klipsiz (özellikle de klipsiz olarak zaten zirvede) tek türk şarkısı.
tam 30 milyon kez dinlenmiştir.

http://goo.gl/H5j0O
Hande yener yine bu yazın şarkısını yapmıştır.
ya hayır ya bari burada karşıma çıkmasın bu şarkı. of.
yyyy'nin okunuşudur.

bu hande kesin sözlük yazarı.

başka yerden esinlenmiş olamaz.
kezbanların oraya buraya sözlerini yazdığı şarkıdır.
herhangi bir anda farkında olmadan dilinize dolanabilen hande yener şarkısı.
bütün yazı dinlemeden bitirdiğim şarkı. şimdi merak edip dinledim, dinlemesem de olurmuş yani bir şey kaybetmemişim.
Klibinde full meme şov yapılan şarkımsı.
youtube'da 20 milyon hiti geçmiş bir hande yener şarkısı. acaba hit mi satın aldılar diye düşündürtmemiş değil.
28 milyon online kullanıcının olduğu bir ülkede 34 milyon hit mümkün değildir. Kesinlikle plak şirketinin bir oyunu var burada. 315 milyonluk ülkeden çıkan Pink gibi dünya devleri 30 40 milyonu zor görüyor, bizim afedersiniz 40'ını devirmiş, modası geçmiş Hande mi 34 milyon alacak? Underground gençliğin miti Sagopa 2 milyonda, Tarkan 8 milyonda kalacak, artık kimsenin takmadığı Hande 35 milyon olacak. Türkiye'nin nüfusu 75 milyon bu arada.

Lan ne hilekar bir ülkeyiz anlamadım gitti arkadaş.

Edit: Video da statik bir video yani klip değil.
Sacma sapan bir hande yener şarkısı. Sinir bozucu, baş agritici.
Sade ve hoş gündelik şarki.

Vallahi seviyorum ne yalan söyleyeyim.
lanet olsun yine hande yeneri hatırladım.
(bkz: sen çok özel)
sözleri anlamsız olsa da ritmi çok hoş. arada dinlerim.
popüler yaz şarkıları o yaz biter eylüle ekime kalmazken bu şarkıyı hala daha dinliyorum hande yener bu sefer çözdü bu işi tebrik ediyorum ama gideri çok uzun olmasa da bir zaman sonra o da tüketim çılgınlığından nasibini alacağa benziyor hazırlıklı olsun .
sirf hande uener soyluyo diye nefret ettim.
Sadece aptalların dinlediğini düşündüğüm aptal kadının aptal şarkılarının en aptalcası.
ya ya ya yarrrak gibi şarkı afedersiniz. yaz stajında elemanlar yüzünden hergün katlanmak zorunda kaldım şu illete.

neden birsen tezer , jehan barbur , erkan oğur falan yaz hiti çıkarmıyor bu ülkede arkadaş ? kimlere kaldık.
her ne kadar söyleyeni hande yener de olsa güzel şarkıdır. denk gelirse dinliyorum.

(bkz: sözlük yazarlarının itirafları).
Artık "ya ya ya sen en dönek" şeklinde söylenirse daha anlamlı olacak şarkı.
klibinde belini tutup kıvırdığı bir sahne vardır ki çok seksidir.meraklısı için (1:21)
Hande yener şarkısını hatırlatıp, yok yere dile takan ve büyük ihtimalle gün boyu şarkıyı aklımdan çıkarmıyıcak başlık.