bugün

hande yener'in dillere pelesenk olan şarkısıdır. insan sürekli kendini mırıldanıyorken bulabilir.
Bazı radyo kanalları, klipler sağ olsun beynime öyle bir kazınmış ki bu, nefret ettiğim Hande Yener şarkısını aklıma getiren bir ifade oldu. Ya Ya Ya Ya ben en güzel diye devam eder.
hoş şarkıdır. hande yenerin yaz şarkılarını hep sevmişimdir. luna parklarda number one olur.
Son zamanlarda dile dolanan nakarat.
şöyle bir alternatif klip mevcuttur http://www.youtube.com/watch?v=3BK7N_Am0LQ
Dile dolanıp gitmeyen yeri şarkının.
şarkının arka planındaki "hıımmmm"lar kulağa en güzel gelen kısımlardan biridir.
conconun tekinin sevgilisine yalvarışıdır.
Hande Yener'in bu yaza damga vuracağı şarkıdır. Söz ve müziği Berksan'a aittir. Şarkı son 20 yıllık Türk POP müziğinin tam bir kolaj çalışması olmuş. Nakaratta 90'lar, köprü bölümünde 2000'ler ve şarkı genel sound olarak da 2010 müziğinin nadide bir örneği olmuş.

Şimdi dersiniz ki bu adam reklam yapıyor.
Ne reklamı lan?
Artistlik yapmayın!
Şarkıyı beğendim.
plajlarda çalındığında gerçekten enfes olan şarkıdır. tek heceyle de şarkı yapılıyormuş demek ki. ayrıca haftaya klip çekilecekmiş
klibi olmadan 16 milyon tıklanan şarkı. evet.
Hande yener in arada yaptığı güzel şarkılardan (bkz: an meselesi).
kız-erkek farketmeden her 5 kişiden 4 kişinin paylaştığı hande yener şarkısıdır.
türkçe popun pipimsonik şarkılarından biri.
ya ya ya ya ya ya toure, ko lo ko lo ko lo ko lo toure.

güzel hoş bestelerdendir.
çocuk parçası gibi yahu * . O ne öyle * .
Anca varoş kesime hitap eder bu kız.
Zaten bunun gibiler yüzünden ülkenin müzik kültürü mahvoldu.
Ya ya ya ben herseyindim ya diye devam eden sarkidir.
ya ya ya ya diye şarkı söylerken arkadaşımın yoğurt yoğurt yoğurt yoğurt diye cevap verdiği şarkıdır .
hande yener'in güzel ve başarılı bir kliple tamamladığı şarkısıdır. yazın hit parçası olmaya devam edeceği hemen hemen kesin.
keşke klibi hiç çıkmasaymış:
http://www.kralmuzik.com....de-Yener-Ya-Ya-Ya-Ya/2500
o değil de sevdim ben bu parçayı.
onca yıldır belgesel izle klasik müzik dinle sergiden sergiye gez. sonra git beğendiğin parçaya bak.
alman helga şarkısı.

not: dört (sayıyla 4) tane değil miydi lan bu?
şarkı sözlerini alt alta koyup okuduğumzda ENTERESAN, saçma, rönesans şiiri gibi dururken, müzikli, yorumlu hali daş gibi şarkıdır afedersin...
annemin sürekli söylediği şarkı. sözlerini de yazayım tam olsun.
-ya ya ya ya ben en güzel.
şarkı sözlerine bakarsak şarkının bestecisi ajdar anık'tır.