bugün

Xiaomi apple çakmasıdır arkadaşım. Bir şeyin de bokunu çıkartmayın.

Hayatınızda xiaomi mağazası görmediğiniz için sizi yadırgayamam ama şunu bilin ki xiaomi mağazalarının tasarımı Apple store ların birebir aynısıdır.

Not:hayatımda apple kullanmadım.
tamamen samsung çakması gibi duran çin malı telefon. şu çöpe para verenin de aklını seveyim. çin malı derken orijinal çin malı. üretim yeri pekin.

böylesine isim yapmamış ve çin malı olan çöplere para bayılanlar ve yetmezmiş gibi bu tenekeleri savunanlar olduğu sürece teknolojide sınıf atlayamaz bu ülke ne yazık ki.

bununla o huawei'yi toplayın lg'nin bataryası yapmayacak cihazlardır bunlar.
Boş karalama yapmışın. Şu özelliğinden dolayı zayıf diyememişsin. Daha gerçekmiş gibi karalamalısın. Biraz daha üzerinde çalış. Xiaomi pazarı ele geçiriyor. Kalitesi de ortada.
Çakmalarına dikkat ediniz , çin malının çakması mı olur amk demeyin oluyor . Powerbank aldım 10 binlik mal 5 binlk çıktı . Meğerse çin malının da çakmasını bulmuşum nasıl becerdim inanın bilmiyorum .
Türkiye pazarına kurumsal olarak ne zaman girecek çık merak etmekteyim. Zira daha pazara girmeden çok önemli yer edinmiştir kendine.
kaliteli ürün yelpazesi olan mobilde çin malı kavramını değiştiren bir markadır. şahsen mi4 ve red mi 3 kullandım ve kullanmaya devam ediyorum.
fakir fukara avuntusudur. hem maddi olarak hem de teknoloji olarak.

şaymi red note ıı lem aq.
çentikli şayme 7 plus lem aq.

bunların bi modeli vardı, adını unuttum, ya şaymi 6s’tir ya şaymi s7 edge falandır. kamerayı alt sağ köşeye koymuşlar. avuç içi selfiesi çekmek için...

lc waikiki’den giyinenlerin yeni gözdesi.
Çin'in bir numaralı telefonu. Samsung'un yerini alacak deniyor.

Uyarlama ürünlerin asıl markaları sollaması az rastlanır bir durumdur.
Mi6 mobil telefonu ile kullanıcısı olduğum elektronik markası. iyidir iyi.
Yurtdışın'dan almak daha sağlıklıydı fiyat açısından. Fakat kısmen'de olsa tamire ihtiyaç duyan telefonlar için Türkiye'de xiaomi'nin teknik servisi bulunmuyordu.
ürünleri sadece telefon olmayıp kulaklık, power bank vs. gibi ürünlerinin de olduğu kaliteli çinli bir firmadır.
en kaliteli çin markalarından biri.
yazılışı da okunuşu da saçma olan sikko bir çin markası. azıcık aklınız varsa bu çin malı ürünlerden uzak durunuz.

nerenizde patlayacağı belli olmaz.
gayet sağlam telefonları olan markadır. Önerilir.
Bi müddet kullandıktan sonra, iPhone niye pahalıki diye düşündüren mükemmel bi marka.
Uzak durulması gereken çin markası.
yaklaşık 1 yıldır mi6 modelini kullandığım telefon markası.

çinliler şu güncelleme işiyle pek uğraşmasınlar mümkünse. her güncellemede kamera ve pil performansı geriye gitti.

onun dışında iyi marka. her kesime, her insana hitap edecek bir sürü modeli var. türkiye onlar için ciddi bir pazar, yakında resmen girecekler.

edit: bu arada yukarılarda bir arkadaş ölü piksel şikayetiyle markayı gömmeye çalışmış. lg g6'ya geçtim sorun yok demiş.

xiaomi'nin ölü piksel problemi yaşayan cihazları lg panelli olanlardır. ölü piksel denilince akla zaten lg markası gelir.
isim konusunda yaratıcı olması gereken firma.

gerçekten de note 3 diye modeli var. bu ne amk!
iPhone ile dalga geçen teknolojisi bulunan.

Konsept ürünleri iPhone'u tedirgin etmiştir.
Son zamanlarda pr’a ayırdığı bütçeyle adını duyuran çinin teknoloji devlerinden biridir.
Ürünlerini kullananlar da gayet memnunmuş.

akıllı saat almayı istiyorken
Bu markanın akıllı saati 20 saatlik şarj ömrüyle alternatiflerini elememe olanak vermiştir. Apple dahil.
dünya'nın en iyi en sağlam telefonu diye anlatılan marka.

baya bir meşhurmuş çinde. ama fiyatlar da öyle ucuz değil.
Bu telefon varken, daha çok para ödemeye gerek var mı? telefonların tamamı kritik parçalarını zaten dışardan temin ediyorlar. yani bir nevi oem.
ama elbette marka parası vermek isteyip kendilerini daha mutlu hissedecek bir kesim her zaman olacak. normaldir de..
telefon artık statü olmaktan da çıktığına göre, siz işlevine bakın bence..
mi6 kullanıyorum, gayet de memnunum.
daha çok para verip marka kullanmak isteyenleri tutmayalım..
almaya karar verdiğim bir telefon markası. mi a1 modelini karar verdim almaya. mi a1 kullanan varsa kendisine birkaç soru soracağım.
Bataryayı değiştirdikten sonra fabrika ayarlarına döndürülmesi gereken telefon. Yoksa sim kartı görmez. Benden bir bilgi.
ibnelige oynamaktadir.

Hazir dolar yuksekteyken bir baktim mi 4 5 satista yok hep kalkmis pahali modeller kalmis geriye.

Lan bir de fp markasi diye seviniyoduk.ne guzel bir kitle yakalamistiniz.