bugün

Standart kullanıcılara hitap etmeyen (özellikle bayanlara) , az bir şey gelişimci ruhu olanların androidten anlayanların kullandıktan sonra vazgeçemeyeceği fiyat performans ürünü telefonları üreten firma. Bazıları da fakirlikten kullanıp memnun kalıyorlar Ama hem fakir hem odun kullanıcıysanız kesinlikle xiaomi kullanmayın gidin parayı bayılıp iphone samsung alın markaya para verin.
xiaomi 1600 mah powerbank ile telefonumun aşk yaşadığı doğrudur. telefonum bozulursa kesinlikle alacağım markadır.
Hastalık ismi gibi değil mi ya.
M4 adlı modelinde 4g yok alıcısına duyurulur.
wikipedia'da yazıldığına göre 20.000 çalışanı ile 7 yıl içerisinde büyük işler başarmış teknoloji devi...
redmi x4 64gb modelini kullandığım über marka.

telefonun özellikleri: 64 gb hafıza, 4 gb ram, full hd ekran, 2.0 ghz 8 çekirdek snapdragon işlemci, 4100 mAh batarya, 5.15 inc ekran.

yoğun kullanmama rağmen (oyun,internet vs) şarj 1.5 gün gidiyor. çok sık kullanmayan biri 2-2.5 gün rahatlıkla kullanabilir.

telefonum ithalatçı garantili
delta iletişimden yana hiç bir sıkıntı olmaz türkiye distribütörü olmak için yırtınıyorlar.
ürettiği her telefona ciddi anlamda yazılım desteği veren firma.

piyasadaki büyük markalar bile 2 senelik orta segment modellerden yazılım desteğini çekiyorken xiaomi'nin giriş seviyesindeki eski model telefonlarına bile yazılım desteği vermesi insanı gerçekten cezbediyor.
ben huawei kullanıyorum ve bu iki marka çin'in kendi markasını yaratma stratejisinin ürünleri. Doğal olarak iki markanın benzerlik gösterdiğini düşünüyorum.

kısaca huawei kullandığım en iyi telefon oldu. Samsung, htc, general mobile ve ios olarak da tablet kullanıyorum abartısız en iyi cihaz. zaten telefon olarak ios asla kullanılacak bir işletim sistemi de değil.
Türkiye'de 800 MHz band sorununu aşamadığı sürece ürünleri çöp olan markadır.
görsel
Görsel durumu güzel açıklamış. (Webtekno dan alıntıdır)

Adını ve okunuşunu bir türlü beceremediğim marka.

şayomi
okunuşu şayomi olan fakat yazarken sıkıntı çektiğim marka. ürettiği son düzey telefonları apple ya da samsung üretse 7000 liradan aşağıya satmazlar.
Bir an önce türkiyede ciddi yatırım yapması gereken çinli firmadır. Türkiye pazarını iyi değerlendirmelidir.
iyi bir çin markasıdır. kaliteli akıllı telefonlar üretmektedir.
vasat marka. casper bile kendisine tercih edilebilir.
Çinlileri sokak köpeği kadar sevmesem de bu marka karşısında şapka çıkarılır. Aypon maypon hikaye.
iphone kullanan birinin bile kamerası herkesi sollar işletim sistemi hepsinden güvenli dediği telefon markası.
bugün akşam saatlerinde satın aldığım ve azda olsa deneyimlediğim telefon markası. evin içinde anlatmaya gerek yok görüyorsunuz mükemmel susuyorum görüyorsunuz diye dolanmama ramak kaldı. Apple da kullandım yıllarca Samsung da ama bu olmuş yani elin çekiği yine az paraya en kalitelisini yapmış.
Ben aksiyon kamerasını kullanıyorum oldukça başarılı o da. Kalite cidden üst düzey. Ve olması gereken fiyatın çok çok altında.
pazarı ele geçirdiğinden bok atılmaya çalışılan f/p telefonu. mi5 sahibiyim ve en ufak problem yaşamadım 8 aydır. baz istasyonları arasında yaşayan insanlar sar değerini öne sürüyor. siz bilirsiniz yine. gidin distrübitör garantili diye beş sene önce teknolojili telefonları alın teknomarketlerden.
cep telefonu satış rakamları:
*2014 56 milyon 529 bin
*2015 65 milyon 618 bin
*2017 92 milyon 400 bin.
nereyi araştırsam karşıma çıkan marka. Xiaomi Redmi 5 Plus almayı düşünüyorum kullanan varsa bilgilerine açığım.
Telaffuz ederken çok zorlandığım bir marka idi. " iks i a o mi" diyordum. Doğru okunuşu "şayomi" dir.
sivaslı, kütahyalı teknoloji severleri eğlendirir.

tıpkı hüwayyi gibi, samsung gibi iphone projesi çakmasıdır. ne kadar apple patenti varsa alır, kullanıcıya basar.

notch çıkar, alır telefonlarına koyar, parmak izi sensörü çıkar, alır telefona koyar, yüz tarama çıkar, alır telefona koyar..

sonra iponeden iyi lem aq.

hahah.

sidikli shiftdelete takipçilerini eğlendirir.
Eski bir iphone 5 kullanıcısı ve itunes mağduru olarak diyebilirim ki, iphone 5 mi5 önünde diz çöker, tövbe eder.
Xiaomi için; iphone çakması, çinin iphonesi, iphone gibi telefon tarzı yakıştırmalar duyunca ağızlarını kırasım geliyor. Ulan iphone de telefon mu lan.