bugün

8'incisi ile stabilliği ve tasarım noktasını yakalamışken 9 ile tasarımını bozacak işletim sistemi serisidir.
şöyle bir geçmişi vardır ; görsel
(bkz: #25025463)
güldürmüş yazar.

anladıııııık.
anladııık.
anladık.
ülkemizin kurucusu atatürk ile dalga geçen yazar.
atatürkle dalga geçmesi tamamda dinle de dalga geçiyor bu. ne olduğun belli değil amk.
Pardus candir gerisi teferruattir.

Windows emperyalizm usakligir aslina bakilirsa
(#25220792)

bill Gates herif.
(#25229682)

entry-nick uyumu.
(#25394287)

entryden anlaşılacağı üzere k*rt yazar.
nicki kadar beyninde işletemeyen yazardır kendisi.bu arada format at düzelir belki.
Türkçe karşılığı pencereler anlamına gelen kelimedir. Pencere : window Pencereler : Windows .
(#25495585) Önce böyle saçma bir başlık açıyor, sonra başlığı bırakıp kaçıyor, sonra da başlığını canlandırıyor.

Anlaşılan hala "böyle nasıl aptalca bir başlık açtım ben" ile "dur bi sabah sabah trolleyeyim ortalığı" duygusu arasında sıkışıp kalmış yazar. Umarız tümden trolleme kısmına kaymaz.
an itibariyle açtığı başlıklarla, "hayallerde yaşıyor bazı ibneler" bakınız'ının içini hakkıyla doldurabilecek biri gibi gözükmekte.

tanım: bir yazar.
silik yemelidir. modlar silin lan şunu.

saçma sapan sapalak başlıklar açıp durmaktadır.
pkklı yazarımsı. evet.

(#25507383)
danışıklı dövüş şeklinde milletin nick altına yorum yapan yazar.
islam düşmanı ateist yazar. evet.

(#25514290)
işletim sistemi değil la bizim user windows çakma olanı* bu gece gece yok sünnet 2,5cm kısalmasına neden oluyormuş felan fişman mahanasına oğlanlar yaraklarını salmış öle poz veriyolla, benim namuslu bacılarım yarak görmek zorunda mı? Heee deyyus seni.
Sözlüğe erotikli fotolar atan ateşli bir beğefendi.
windows adlı yazar da bunlardan biridir. k*rt oldugunu söylemekten utanır gizlemeye çalışır.afedersiniz k*rtsen k*rtsün işte. artık zatenn o kadarını da affediyoruz.
sana k*rt olma diyen yok.mevlana ne diyor? \" gel oğlum ak k*rt ol. paşa paşa kaçak rezidans villa inşaatlarında sikörtesiz kumunu taşı , çimentonu yap , tuğlanı diz paranı al.\"
Deyyus deyyustur.
Uludağ sözlük gece vardiyasının bir geleneği olan "cin" başlığını bu gece canlandırma görevine atanan yazardır.
kullandığım işletim sistemi. çok iyi ve güzel. ayrıca en popüler olan işletim sistemide odur. ayrıca bu nickli bir adam varmış onada selam.
hali hazırda 3 sayfa yazılan bi işletim sistemini nick seçerek nick6nı dolduran çakal yazar. severim windowsu iyidir.
En kolay Çökebilen, Çok cabuk virüs kapan herşeyi para olan en boktan işletim sistemidir. ubuntu'yu tercih ederim.