bugün

işimi görsünde ismini bilmesemde yeter ama mac ios candır can.
https://twitter.com/9GAGG...status/722043442700922880
hata vermeye programlanmış ve kendi kendini onarmaktan aciz, sistem.

ulan 40 yıldır piyasanın liderisiniz, hala;

"kişisel bilgisayarınız bir hatayla karşılaştı vs..."

hatayla karşılaştıysa çöz at kafası dönüp dönüp aynı yere gelme. bi format kafadan 1 gün götürüyo amk...
33 Yıllık Evrimi;

http://onedio.com/haber/f...rimi&utm_medium=tweet
%89.79 kullanım oranı ile dünyada en yaygın işletim sistemi.
linus torvalds ve mark shuttleword çok uğraştı ama eline veremedi..
linux sürümlerinin kat be kat üstünde olan yazılım. linux, geçmek isterse oyun sektörüyle içli dışlı olması ve tasarıma önem vermesi gerekmekte.
Bill gates'in kulakları çınlasın! Saat gecenin bilmem kaçı ben format atma derdindeyim! Ulan en fazla 6 ay mı dayanır bir işletim sistemi? Linux kullanın abi! Yemin ederim en dandik harddiskimde kuruludur linux. 2 Yıldır tık yok. Ama bu içi boklu windows ssd'de kurulu. Lan bir kere de sorun çıkarma be gözünü seveyim. Tam iş başındayken mavi ekran mı verilir amk! Ne yapacağım şimdi ben? Nasıl kurtaracağım o yazdığım kodları?
Korsan programlar ile doğal olarak çöken işletim sistemi.
reactos'un ileride sikip atacağı işletim sistemi.
el mecbur katlandığım işletim sistemi.
Windows’un ilk Sürümünde Sadece Klavye Kullanılabiliyordu.
ömrümüzü yedin ulan pencereler!
Pencereler ismi ile ilk duyduğumda ufuk açan bir çağrışım yaratmış olan bilgisayar gudusudur. Öyle ya da böyle vazgeçemedik senden. Mavi ekranlarının hakkını vermek lazım mesela. Az kafayı yedirmedin bizlere hani. Hele ki bilgisayarcılara yaşattığın sıkıntılı zamanların hesabı nasıl ödenir bilemiyorum. Bir gün senden kopacağım ve kopacağız inanıyorum buna.
mecburiyetten kullanmakta olduğum işletim sistemi.
2 yıl evvel bir virüs yüzünden bütün dosyalarım silinince bıraktığım işletim sistemi. Linux candır.
Kullanmaya devam ettikçe küfürler sarf ettiğim güncelleme fetişi olan işletim sistemi.
Bildiğin bok sistemdir. Güncelleme istemiyorum, güncellemeleri tamamen kapattım çünkü acil bir işim olup bilgisayarı açtığımda 'güncelleme yükleniyor' deyip yarım saat bekletiyor.

Şu anda aynen bunu yapıyor... Bekle babam bekle ki bilgisayar açılsın. Ulan acil işim var işte bir sor bari yüklemek istiyor musun diye. %90'a geldi, sonra yüklenemedi deyip yeniden başlattı, şimdi değişiklikler geri alınıyor diye bekletiyor.

Bat Microsoft bat da tüm dünya kurtulsun amk. iyi ki Android var.
Şunu anlıyoruz ki, Microsoft 2016 yılına kadar yatmış uyumuş. Kendi içinde bir satır kod bile yazılmamış.

Akılları yeni başlarına geldi.
görsel
yüksek fps'li oyun oynayamayacaksanız pek de ahım şahım olmayan bir işletim sistemi. c# bile linux'te var artık.
microsoft tarafından üretilen bir işletim sistemi grubudur. 32 ve 64 bit sürümleri mevcuttur ve grafik kullanıcı arabirimi (guı), çoklu görev işlevleri, sanal bellek yönetimi yetenekleri ve çeşitli çevresel aygıtlar için destek sunar.

windows için uzman tavsiyesi, teknik destek ve yardım arıyorsanız windows forum sitesine göz gezdirmeniz tavsiye edilir.

https://www.windows.net.tr